Ubytování

TIP:
Zastřešené ubytovací kapacity jsou pro letošek již vyčerpány. Z naší nabídky zbývá možnost postavit si stany v autokempu. Pokud na vás nevyšlo, zaregistrujte se přístí rok v dostatečném předstihu.

Informace k možnostem ubytování

Během třídenního turnaje můžete využít z širové nabídky ubytovnání, která je letos opravdu bohatá, takže věříme, že si každý z Vás jistě vybere.
Vybírat můžete z noclehu v budově místního internátu, ve škole, v penzionu Forman a nově také využít ubytování v místním kempu Sport, nacházející se přímo vedle Synot Tip Hall a také nově opraveného koupaliště.

Internát (plně obsazeno):

Cena na 1 noc 300,- Kč / os.
Cena na 2 noci 500,- Kč / os.

Záloha na ubytování činí 2000 Kč na tým, která bude v případě, že nevzniknou žádné problémy*, vrácena. Pokoje musí být předány uklizené do 10:00 hodin následujícího dne.
Počet míst je limitován kapacitou ubytovny, která činí 205 ubytovacích míst.

* Problémy: Pokoj musí být vrácen včas a bez jakýchkoli škod, uklizený a v původním stavu. Dále musí být prostory internátu rovněž nepoškozené a v původním stavu.

Škola (plně obsazeno):

Cena na 2 noci 250,- Kč /os.
Bude k dispozici místní základní škola, kde je možno přespat ve třídách. Zde je nutné si vzít sebou karimatky a spacáky.
Ubytování je možné zařídit pouze pro celý tým na obě noci. Minimální účtovaná částka pro tým na oba dny je 2000,- Kč.

Záloha na ubytování činí 2000 Kč na tým, která bude v případě, že nevzniknou žádné problémy*, vrácena. Pokoje musí být předány uklizené do 10:00 hodin závěrečného dne.

* Problémy: Třída musí být vrácena včas a bez jakýchkoli škod, uklizená a v původním stavu. Dále musí být prostory školy rovněž nepoškozené a v původním stavu.

Penzion Forman (JIŽ PLNĚ OBSAZENO!!!):

Hledáte pohodlné a kvalitní ubytování v blízkosti centra dějiště? Tak právě pro Vás je tady možnost ubytování v místním penziónu Forman.

Sleva pro účastníky turnaje je 15%.

Cena za 1 noc po slevě je 380,- Kč/os., na některých pokojích možnost přistýlky za 250,- Kč/os. V ceně ubytování je možnost každodenního využití wellness. Je možno také dokoupit snídani kontinentální formou za 100,- Kč.

Na Penzionu Forman nepožadujeme zálohu na ubytování.

Kapacita: 30 osob.

 

Kemp SPORT:

V areálu kempu lze postavit stan nebo je zde možnost ubytovat se v chatkách (čtyř / pětilůžkových), které jsou také k dispozici.

V kempu nepožadujeme zálohu na ubytování.

Stan:

Cena na noc pro 2 osoby 280,- Kč (včetně poplatku za stan a automobil)

Pozn: v případě většího počtu osob ve stanu – tj. od 2 a více, přijde cena pro 1 osobu na 150,- Kč/noc.

Kapacita stanů je téměř neomezená. Registrace není nutná, stačí si vzít stan a ubytovat se až na místě.

Chatka:

Cena na noc pro 1 osobu 280,- Kč

Kapacita: 70 lůžek