Rozpis a výsledky

Den: Hala: Kategorie: Skupina:
Fáze: Tým: Rozhodčí:
Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek Roz​hod​čí
Rozhodčí
MB-2
pá 09:00
HOR
MB-2 09:00 HOR Mokrý banditi Rumadaj Frayers 8:0 8:0Fišer / Recht
Fišer / Recht
MB-1
pá 09:00
ZS
MB-1 09:00 ZS HELL Ruské mašiny Jinej level 3:2 3:2Minarčík / Drška
Minarčík / Drška
HC-2
pá 10:00
SYN
HC-2 10:00 SYN Squadra Kachla FBK Dravci 3:2 3:2Rýznar / Mikula
Rýznar / Mikula
HE-1
pá 10:00
HOR
HE-1 10:00 HOR Shooters Beta IBK Menkings 4:2 4:2Fišer / Recht
Fišer / Recht
MC-1
pá 10:00
ZS
MC-1 10:00 ZS Jackpot Válec team 1:1 1:1Krátký / Minarčík
Krátký / Minarčík
MC-2
pá 10:00
ZUB
MC-2 10:00 ZUB Koupelny s.r.o. Strašidelně Dobrý Tým 2:2 2:2Hála / Kotala
Hála / Kotala
HD-1
pá 10:45
SYN
HD-1 10:45 SYN FBK Bobrky Bejvávalo 2:5 2:5Števček / Hollosy
Števček / Hollosy
HE-2
pá 10:45
HOR
HE-2 10:45 HOR FBC Slušovice Šoty tým 2:3 2:3Fišer / Recht
Fišer / Recht
HA-1
pá 10:45
ZS
HA-1 10:45 ZS Jinej Level Devils Team 2:5 2:5Krátký / Drška
Krátký / Drška
MD-1
pá 10:45
ZUB
MD-1 10:45 ZUB Warriors Nový Jičín ZERO team 4:3 4:3Hála / Kotala
Hála / Kotala
HD-2
pá 11:30
SYN
HD-2 11:30 SYN KromaŇonci Džegrovci 5:3 5:3Števček / Hollosy
Števček / Hollosy
MF-1
pá 11:30
HOR
MF-1 11:30 HOR FBC Hranice Gentlemen's club 5:1 5:1Vašíček / Šedová
Vašíček / Šedová
HA-2
pá 11:30
ZS
HA-2 11:30 ZS Gamblers Re-Active 3:1 3:1Vybíhal / Černín
Vybíhal / Černín
MD-2
pá 11:30
ZUB
MD-2 11:30 ZUB TRENOVEC We Dem Boyz 0:0 0:0Kubáč / Otáhal
Kubáč / Otáhal
ME-1
pá 12:15
SYN
ME-1 12:15 SYN HOBO TEAM POCEM KAMDEŠ 1:3 1:3Rýznar / Baloun
Rýznar / Baloun
MF-2
pá 12:15
HOR
MF-2 12:15 HOR Legendary IBK Sběrači 2:5 2:5Vašíček / Šedová
Vašíček / Šedová
HF-1
pá 12:15
ZS
HF-1 12:15 ZS The Backyardigans FBC Medvede Team Žilina 2:1 2:1Minarčík / Drška
Minarčík / Drška
HF-2
pá 12:15
ZUB
HF-2 12:15 ZUB Palkovice Rovers Luna Příbor 9:3 9:3Kubáč / Otáhal
Kubáč / Otáhal
WA-1
pá 13:00
SYN
WA-1 13:00 SYN IBK Selection Citrus Ladies Team 7:3 7:3Mikula / Baloun
Mikula / Baloun
WA-2
pá 13:00
HOR
WA-2 13:00 HOR Florbal Vsetín 1. Fbk Rožnov 4:0 4:0Fišer / Recht
Fišer / Recht
WA-3
pá 13:00
ZS
WA-3 13:00 ZS Alfaskvadra ... FBK Spartak Hluk 5:0 5:0Minarčík / Drška
Minarčík / Drška
HC-3
pá 13:00
ZUB
HC-3 13:00 ZUB Zpovykaní Pražáci Kanci 5:2 5:2Hála / Kotala
Hála / Kotala
MA-2
pá 13:45
SYN
MA-2 13:45 SYN Flash Team EKOZEM Selection 5:1 5:1Števček / Mikula
Števček / Mikula
MA-1
pá 13:45
HOR
MA-1 13:45 HOR B.E.S.K.Y.D. Selection Mistři ČingČongu 2:0 2:0Fišer / Recht
Fišer / Recht
ME-2
pá 13:45
ZS
ME-2 13:45 ZS Lucky Boys from KaCity The Edge 5:7 5:7Vybíhal / Černín
Vybíhal / Černín
HC-4
pá 13:45
ZUB
HC-4 13:45 ZUB SK JeMoBu Squadra Kachla 1:0 1:0Hála / Kotala
Hála / Kotala
HD-3
pá 14:30
SYN
HD-3 14:30 SYN Bejvávalo KromaŇonci 6:1 6:1Rýznar / Hollosy
Rýznar / Hollosy
MB-4
pá 14:30
HOR
MB-4 14:30 HOR Rumadaj Frayers HELL Ruské mašiny 5:6 5:6Vašíček / Šedová
Vašíček / Šedová
HB-2
pá 14:30
ZS
HB-2 14:30 ZS F.A.T.R. Dubňany Bisons 8:1 8:1Krátký / Minarčík
Krátký / Minarčík
HA-5
pá 14:30
ZUB
HA-5 14:30 ZUB Re-Active FBK MeTermo Valašské Meziříčí 3:0 3:0Kubáč / Otáhal
Kubáč / Otáhal
MC-4
pá 15:15
SYN
MC-4 15:15 SYN Strašidelně Dobrý Tým Jackpot 2:3 2:3Hollosy / Rýznar
Hollosy / Rýznar
MC-3
pá 15:15
HOR
MC-3 15:15 HOR Válec team Koupelny s.r.o. 5:4 5:4Vašíček / Šedová
Vašíček / Šedová
HB-3
pá 15:15
ZS
HB-3 15:15 ZS Flying Stars Pink Angels 2:9 2:9Krátký / Minarčík
Krátký / Minarčík
MB-3
pá 15:15
ZUB
MB-3 15:15 ZUB Jinej level Mokrý banditi 0:9 0:9Kubáč / Otáhal
Kubáč / Otáhal
HC-5
pá 16:00
SYN
HC-5 16:00 SYN FBK Dravci Zpovykaní Pražáci 1:7 1:7Mikula / Baloun
Mikula / Baloun
HD-4
pá 16:00
HOR
HD-4 16:00 HOR Džegrovci FBK Bobrky 0:6 0:6Fišer / Recht
Fišer / Recht
MD-3
pá 16:00
ZS
MD-3 16:00 ZS ZERO team TRENOVEC 2:1 2:1Vybíhal / Černín
Vybíhal / Černín
WA-4
pá 16:00
ZUB
WA-4 16:00 ZUB DEJ SI DVACET Florbal Vsetín 3:0 3:0Hála / Kotala
Hála / Kotala
MF-4
pá 16:45
SYN
MF-4 16:45 SYN Sběrači FBC Hranice 5:2 5:2Mikula / Baloun
Mikula / Baloun
MA-3
pá 16:45
HOR
MA-3 16:45 HOR FAT PIPE Pohoda B.E.S.K.Y.D. Selection 1:7 1:7Vašíček / Šedová
Vašíček / Šedová
MA-4
pá 16:45
ZS
MA-4 16:45 ZS Mistři ČingČongu Flash Team 2:10 2:10Vybíhal / Černín
Vybíhal / Černín
MF-3
pá 16:45
ZUB
MF-3 16:45 ZUB Gentlemen's club Legendary IBK 2:2 2:2Hála / Kotala
Hála / Kotala
WA-6
pá 17:30
SYN
WA-6 17:30 SYN 1. Fbk Rožnov Alfaskvadra ... 2:2 2:2Rýznar / Hollosy
Rýznar / Hollosy
WA-5
pá 17:30
HOR
WA-5 17:30 HOR FBK Spartak Hluk IBK Selection 0:15 0:15Fišer / Recht
Fišer / Recht
MD-4
pá 17:30
ZS
MD-4 17:30 ZS We Dem Boyz Warriors Nový Jičín 0:9 0:9Vybíhal / Černín
Vybíhal / Černín
ME-4
pá 17:30
ZUB
ME-4 17:30 ZUB The Edge HOBO TEAM 4:2 4:2Kubáč / Otáhal
Kubáč / Otáhal
HB-5
pá 18:15
SYN
HB-5 18:15 SYN Bisons Flying Stars 2:7 2:7Rýznar / Hollosy
Rýznar / Hollosy
ME-3
pá 18:15
HOR
ME-3 18:15 HOR POCEM KAMDEŠ Lucky Boys from KaCity 3:4 3:4Vašíček / Šedová
Vašíček / Šedová
HA-4
pá 18:15
ZS
HA-4 18:15 ZS Devils Team Gamblers 4:2 4:2Krátký / Pavelka
Krátký / Pavelka
HA-3
pá 18:15
ZUB
HA-3 18:15 ZUB FBK MeTermo Valašské Meziříčí Jinej Level 2:3 2:3Kubáč / Otáhal
Kubáč / Otáhal
HC-7
pá 19:00
SYN
HC-7 19:00 SYN SK JeMoBu FBK Dravci 4:2 4:2Hollosy / Rýznar
Hollosy / Rýznar
HF-3
pá 19:00
HOR
HF-3 19:00 HOR FBC Medvede Team Žilina Palkovice Rovers 2:4 2:4Fišer / Recht
Fišer / Recht
HE-3
pá 19:00
ZS
HE-3 19:00 ZS IBK Menkings FBC Slušovice 3:3 3:3Pavelka / Drška
Pavelka / Drška
MA-5
pá 19:00
ZUB
MA-5 19:00 ZUB EKOZEM Selection FAT PIPE Pohoda 8:2 8:2Hála / Kotala
Hála / Kotala
HB-6
pá 19:45
SYN
HB-6 19:45 SYN Pink Angels F.A.T.R. Dubňany 4:3 4:3Baloun / Mikula
Baloun / Mikula
HF-4
pá 19:45
HOR
HF-4 19:45 HOR Luna Příbor The Backyardigans 3:5 3:5Fišer / Recht
Fišer / Recht
HE-4
pá 19:45
ZS
HE-4 19:45 ZS Šoty tým Shooters Beta 1:4 1:4Drška / Krátký
Drška / Krátký
MA-6
pá 19:45
ZUB
MA-6 19:45 ZUB B.E.S.K.Y.D. Selection Flash Team 1:2 1:2Hála / Kotala
Hála / Kotala
HA-7
pá 20:30
SYN
HA-7 20:30 SYN Devils Team Re-Active 6:6 6:6Mikula / Baloun
Mikula / Baloun
HA-6
pá 20:30
HOR
HA-6 20:30 HOR Jinej Level Gamblers 11:0 11:0Fišer / Recht
Fišer / Recht
HC-6
pá 20:30
ZS
HC-6 20:30 ZS Kanci Squadra Kachla 3:3 3:3Krátký / Pavelka
Krátký / Pavelka
WA-7
so 08:00
SYN
WA-7 so 08:00 SYN Citrus Ladies Team FBK Spartak Hluk 8:1 8:1Mikula / Baloun
Mikula / Baloun
WA-8
so 08:00
HOR
WA-8 so 08:00 HOR Alfaskvadra ... DEJ SI DVACET 2:4 2:4Kubáč / Otáhal
Kubáč / Otáhal
WA-9
so 08:00
ZS
WA-9 so 08:00 ZS IBK Selection 1. Fbk Rožnov 6:1 6:1Minarčík / Krátký
Minarčík / Krátký
MA-8
so 08:00
ZUB
MA-8 so 08:00 ZUB Flash Team FAT PIPE Pohoda 3:2 3:2Fišer / Recht
Fišer / Recht
HA-8
so 08:40
DB
HA-8 so 08:40 DB Gamblers FBK MeTermo Valašské Meziříčí 3:3 3:3Urban / Švajda
Urban / Švajda
MD-5
so 08:45
SYN
MD-5 so 08:45 SYN ZERO team We Dem Boyz 5:1 5:1Mikula / Baloun
Mikula / Baloun
MC-6
so 08:45
HOR
MC-6 so 08:45 HOR Jackpot Koupelny s.r.o. 6:1 6:1Hála / Kotala
Hála / Kotala
ME-5
so 08:45
ZS
ME-5 so 08:45 ZS POCEM KAMDEŠ The Edge 8:10 8:10Minarčík / Krátký
Minarčík / Krátký
MA-7
so 08:45
ZUB
MA-7 so 08:45 ZUB Mistři ČingČongu EKOZEM Selection 3:4 3:4Vašíček / Šedová
Vašíček / Šedová
HC-10
so 09:20
DB
HC-10 so 09:20 DB Zpovykaní Pražáci SK JeMoBu 8:2 8:2Pavelka / Urban
Pavelka / Urban
MD-6
so 09:30
SYN
MD-6 so 09:30 SYN Warriors Nový Jičín TRENOVEC 5:2 5:2Rýznar / Baloun
Rýznar / Baloun
MC-5
so 09:30
HOR
MC-5 so 09:30 HOR Válec team Strašidelně Dobrý Tým 3:3 3:3Hála / Kotala
Hála / Kotala
MB-6
so 09:30
ZS
MB-6 so 09:30 ZS HELL Ruské mašiny Mokrý banditi 3:1 3:1Minarčík / Drška
Minarčík / Drška
ME-6
so 09:30
ZUB
ME-6 so 09:30 ZUB HOBO TEAM Lucky Boys from KaCity 3:5 3:5Vašíček / Šedová
Vašíček / Šedová
HB-8
so 10:00
DB
HB-8 so 10:00 DB F.A.T.R. Dubňany Flying Stars 3:1 3:1Švajda / Pavelka
Švajda / Pavelka
WA-10
so 10:15
SYN
WA-10 so 10:15 SYN Florbal Vsetín Alfaskvadra ... 2:3 2:3Rýznar / Mikula
Rýznar / Mikula
WA-11
so 10:15
HOR
WA-11 so 10:15 HOR 1. Fbk Rožnov Citrus Ladies Team 1:4 1:4Kubáč / Otáhal
Kubáč / Otáhal
MF-5
so 10:15
ZS
MF-5 so 10:15 ZS Gentlemen's club Sběrači 3:4 3:4Vybíhal / Černín
Vybíhal / Černín
WA-12
so 10:15
ZUB
WA-12 so 10:15 ZUB DEJ SI DVACET IBK Selection 1:0 1:0Fišer / Recht
Fišer / Recht
HA-9
so 10:40
DB
HA-9 so 10:40 DB Re-Active Jinej Level 7:7 7:7Urban / Švajda
Urban / Švajda
MB-5
so 11:00
SYN
MB-5 so 11:00 SYN Jinej level Rumadaj Frayers 9:1 9:1Mikula / Baloun
Mikula / Baloun
MA-9
so 11:00
HOR
MA-9 so 11:00 HOR EKOZEM Selection B.E.S.K.Y.D. Selection 2:2 2:2Hála / Kotala
Hála / Kotala
MF-6
so 11:00
ZS
MF-6 so 11:00 ZS FBC Hranice Legendary IBK 3:0 3:0Vybíhal / Černín
Vybíhal / Černín
MA-10
so 11:00
ZUB
MA-10 so 11:00 ZUB FAT PIPE Pohoda Mistři ČingČongu 1:4 1:4Fišer / Recht
Fišer / Recht
HC-8
so 11:35
DB
HC-8 so 11:35 DB Squadra Kachla Zpovykaní Pražáci 2:6 2:6Minarčík / Pavelka
Minarčík / Pavelka
HE-6
so 11:45
SYN
HE-6 so 11:45 SYN Shooters Beta FBC Slušovice 7:0 7:0Hollosy / Rýznar
Hollosy / Rýznar
HD-5
so 11:45
HOR
HD-5 so 11:45 HOR Bejvávalo Džegrovci 7:0 7:0Kubáč / Otáhal
Kubáč / Otáhal
HC-9
so 11:45
ZS
HC-9 so 11:45 ZS FBK Dravci Kanci 6:3 6:3Krátký / Drška
Krátký / Drška
HE-5
so 11:45
ZUB
HE-5 so 11:45 ZUB IBK Menkings Šoty tým 1:1 1:1Fišer / Recht
Fišer / Recht
HA-10
so 12:15
DB
HA-10 so 12:15 DB FBK MeTermo Valašské Meziříčí Devils Team 0:8 0:8Minarčík / Pavelka
Minarčík / Pavelka
HF-6
so 12:20
SYN
HF-6 so 12:20 SYN The Backyardigans Palkovice Rovers 1:1 1:1Hollosy / Filipčík
Hollosy / Filipčík
WA-14
so 12:30
HOR
WA-14 so 12:30 HOR IBK Selection Florbal Vsetín 3:2 3:2Kubáč / Otáhal
Kubáč / Otáhal
WA-13
so 12:30
ZS
WA-13 so 12:30 ZS FBK Spartak Hluk 1. Fbk Rožnov 1:5 1:5Krátký / Drška
Krátký / Drška
WA-15
so 12:30
ZUB
WA-15 so 12:30 ZUB Citrus Ladies Team DEJ SI DVACET 0:6 0:6Fišer / Recht
Fišer / Recht
HB-9
so 12:55
DB
HB-9 so 12:55 DB Bisons Pink Angels 2:9 2:9Urban / Pavelka
Urban / Pavelka
HD-6
so 13:00
SYN
HD-6 so 13:00 SYN FBK Bobrky KromaŇonci 7:0 7:0Mikula / Baloun
Mikula / Baloun
M-16F-3
so 13:30
HOR
M-16F-3 so 13:30 HOR EKOZEM Selection Koupelny s.r.o. 4:5n 4:5nHála / Kotala
Hála / Kotala
M-16F-7
so 13:30
ZS
M-16F-7 so 13:30 ZS Lucky Boys from KaCity HOBO TEAM 8:1 8:1Vybíhal / Černín
Vybíhal / Černín
M-16F-5
so 13:30
ZUB
M-16F-5 so 13:30 ZUB POCEM KAMDEŠ Mistři ČingČongu 7:5 7:5Vašíček / Šedová
Vašíček / Šedová
HF-5
so 13:35
DB
HF-5 so 13:35 DB FBC Medvede Team Žilina Luna Příbor 2:1 2:1Urban / Švajda
Urban / Švajda
HC-1
so 13:40
SYN
HC-1 so 13:40 SYN Kanci SK JeMoBu 4:3 4:3Nehera / Baloun
Nehera / Baloun
M-16F-1
so 14:15
SYN
M-16F-1 so 14:15 SYN Strašidelně Dobrý Tým TRENOVEC 5:4 5:4Mikula / Nehera
Mikula / Nehera
M-16F-4
so 14:30
HOR
M-16F-4 so 14:30 HOR Válec team Legendary IBK 7:1 7:1Hála / Kotala
Hála / Kotala
M-16F-8
so 14:30
ZS
M-16F-8 so 14:30 ZS Jinej level Gentlemen's club 3:2 3:2Vybíhal / Černín
Vybíhal / Černín
M-16F-6
so 14:30
ZUB
M-16F-6 so 14:30 ZUB B.E.S.K.Y.D. Selection We Dem Boyz 3:0 3:0Vašíček / Šedová
Vašíček / Šedová
M-16F-2
so 15:15
SYN
M-16F-2 so 15:15 SYN FBC Hranice Rumadaj Frayers 3:2 3:2Rýznar / Hollosy
Rýznar / Hollosy
WA-16
so 15:30
HOR
WA-16 so 15:30 HOR Alfaskvadra ... IBK Selection 1:4 1:4Kubáč / Otáhal
Kubáč / Otáhal
WA-17
so 15:30
ZS
WA-17 so 15:30 ZS DEJ SI DVACET FBK Spartak Hluk 5:0k 5:0kKrátký / Drška
Krátký / Drška
WA-18
so 15:30
ZUB
WA-18 so 15:30 ZUB Florbal Vsetín Citrus Ladies Team 4:1 4:1Fišer / Recht
Fišer / Recht
H-16F-1
so 16:15
SYN
H-16F-1 so 16:15 SYN Squadra Kachla KromaŇonci 6:7 6:7Filipčík / Nehera
Filipčík / Nehera
H-16F-3
so 16:15
HOR
H-16F-3 so 16:15 HOR Re-Active Gamblers 2:3n 2:3nKubáč / Otáhal
Kubáč / Otáhal
H-16F-7
so 16:15
ZS
H-16F-7 so 16:15 ZS Jinej Level Džegrovci 6:3 6:3Krátký / Drška
Krátký / Drška
H-16F-5
so 16:15
ZUB
H-16F-5 so 16:15 ZUB FBC Medvede Team Žilina Kanci 4:5n 4:5nFišer / Recht
Fišer / Recht
H-16F-2
so 17:05
SYN
H-16F-2 so 17:05 SYN F.A.T.R. Dubňany Bisons 6:3 6:3Filipčík / Nehera
Filipčík / Nehera
H-16F-4
so 17:05
HOR
H-16F-4 so 17:05 HOR Šoty tým FBC Slušovice 2:6 2:6Hála / Kotala
Hála / Kotala
H-16F-8
so 17:05
ZS
H-16F-8 so 17:05 ZS Flying Stars IBK Menkings 5:2 5:2Krátký / Drška
Krátký / Drška
H-16F-6
so 17:05
ZUB
H-16F-6 so 17:05 ZUB SK JeMoBu Luna Příbor 5:2 5:2Fišer / Recht
Fišer / Recht
M-8F-1
so 17:55
SYN
M-8F-1 so 17:55 SYN Flash Team Strašidelně Dobrý Tým 6:3 6:3Filipčík / Nehera
Filipčík / Nehera
M-8F-3
so 17:55
HOR
M-8F-3 so 17:55 HOR The Edge Koupelny s.r.o. 13:0 13:0Hála / Kotala
Hála / Kotala
M-8F-7
so 17:55
ZS
M-8F-7 so 17:55 ZS Mokrý banditi Lucky Boys from KaCity 9:4 9:4Vybíhal / Černín
Vybíhal / Černín
M-8F-5
so 17:55
ZUB
M-8F-5 so 17:55 ZUB Sběrači POCEM KAMDEŠ 3:4n 3:4nVašíček / Šedová
Vašíček / Šedová
M-8F-2
so 18:55
SYN
M-8F-2 so 18:55 SYN ZERO team FBC Hranice 2:3 2:3Rýznar / Hollosy
Rýznar / Hollosy
M-8F-4
so 18:55
HOR
M-8F-4 so 18:55 HOR HELL Ruské mašiny Válec team 1:7 1:7Hála / Kotala
Hála / Kotala
M-8F-8
so 18:55
ZS
M-8F-8 so 18:55 ZS Warriors Nový Jičín Jinej level 5:1 5:1Vybíhal / Černín
Vybíhal / Černín
M-8F-6
so 18:55
ZUB
M-8F-6 so 18:55 ZUB Jackpot B.E.S.K.Y.D. Selection 3:2 3:2Vašíček / Šedová
Vašíček / Šedová
H-8F-1
so 19:55
SYN
H-8F-1 so 19:55 SYN Zpovykaní Pražáci KromaŇonci 10:1 10:1Hollosy / Filipčík
Hollosy / Filipčík
H-8F-3
so 19:55
HOR
H-8F-3 so 19:55 HOR Shooters Beta Gamblers 7:0 7:0Kubáč / Otáhal
Kubáč / Otáhal
H-8F-7
so 19:55
ZS
H-8F-7 so 19:55 ZS The Backyardigans Jinej Level 1:3 1:3Krátký / Drška
Krátký / Drška
H-8F-5
so 19:55
ZUB
H-8F-5 so 19:55 ZUB Bejvávalo Kanci 6:5n 6:5nFišer / Recht
Fišer / Recht
H-8F-2
so 20:45
SYN
H-8F-2 so 20:45 SYN FBK Bobrky F.A.T.R. Dubňany 9:1 9:1Filipčík / Rýznar
Filipčík / Rýznar
H-8F-4
so 20:45
HOR
H-8F-4 so 20:45 HOR Devils Team FBC Slušovice 4:3 4:3Kubáč / Otáhal
Kubáč / Otáhal
H-8F-8
so 20:45
ZS
H-8F-8 so 20:45 ZS Pink Angels Flying Stars 8:0 8:0Kapoun / Drška
Kapoun / Drška
H-8F-6
so 20:45
ZUB
H-8F-6 so 20:45 ZUB Palkovice Rovers SK JeMoBu 3:0 3:0Fišer / Recht
Fišer / Recht
WA-21
ne 08:00
SYN
WA-21 ne 08:00 SYN FBK Spartak Hluk Florbal Vsetín 0:5k 0:5kVašíček / Šedová
Vašíček / Šedová
H-4F-2
ne 08:00
HOR
H-4F-2 ne 08:00 HOR Shooters Beta Devils Team 9:1 9:1Hála / Kotala
Hála / Kotala
H-4F-1
ne 08:00
ZUB
H-4F-1 ne 08:00 ZUB Zpovykaní Pražáci FBK Bobrky 0:4 0:4Fišer / Recht
Fišer / Recht
WA-20
ne 08:45
SYN
WA-20 ne 08:45 SYN Citrus Ladies Team Alfaskvadra ... 0:3 0:3Vašíček / Šedová
Vašíček / Šedová
WA-19
ne 08:45
HOR
WA-19 ne 08:45 HOR 1. Fbk Rožnov DEJ SI DVACET 1:4 1:4Hála / Kotala
Hála / Kotala
H-4F-3
ne 08:45
ZUB
H-4F-3 ne 08:45 ZUB Bejvávalo Palkovice Rovers 5:3 5:3Fišer / Recht
Fišer / Recht
M-4F-1
ne 09:30
SYN
M-4F-1 ne 09:30 SYN Flash Team FBC Hranice 5:4n 5:4nFilipčík / Baloun
Filipčík / Baloun
M-4F-3
ne 09:30
HOR
M-4F-3 ne 09:30 HOR POCEM KAMDEŠ Jackpot 1:5 1:5Vybíhal / Černín
Vybíhal / Černín
H-4F-4
ne 09:30
ZUB
H-4F-4 ne 09:30 ZUB Jinej Level Pink Angels 2:16 2:16Kubáč / Otáhal
Kubáč / Otáhal
H-2F-1
ne 10:15
ZUB
H-2F-1 ne 10:15 ZUB FBK Bobrky Shooters Beta 0:3 0:3Kubáč / Otáhal
Kubáč / Otáhal
M-4F-2
ne 10:30
SYN
M-4F-2 ne 10:30 SYN The Edge Válec team 4:3n 4:3nFilipčík / Baloun
Filipčík / Baloun
M-4F-4
ne 10:30
HOR
M-4F-4 ne 10:30 HOR Mokrý banditi Warriors Nový Jičín 3:4 3:4Vybíhal / Černín
Vybíhal / Černín
H-2F-2
ne 11:00
ZUB
H-2F-2 ne 11:00 ZUB Bejvávalo Pink Angels 2:6 2:6Fišer / Recht
Fišer / Recht
W-2F-1
ne 11:30
SYN
W-2F-1 ne 11:30 SYN DEJ SI DVACET Florbal Vsetín 4:2 4:2Vašíček / Šedová
Vašíček / Šedová
W-2F-2
ne 11:30
HOR
W-2F-2 ne 11:30 HOR IBK Selection Alfaskvadra ... 6:1 6:1Vybíhal / Černín
Vybíhal / Černín
M-2F-1
ne 12:30
SYN
M-2F-1 ne 12:30 SYN Flash Team The Edge 3:12 3:12Mikula / Baloun
Mikula / Baloun
M-2F-2
ne 12:30
HOR
M-2F-2 ne 12:30 HOR Jackpot Warriors Nový Jičín 3:4n 3:4nHála / Kotala
Hála / Kotala
H-Bronz
ne 12:30
ZUB
H-Bronz ne 12:30 ZUB FBK Bobrky Bejvávalo 2:3n 2:3nFišer / Recht
Fišer / Recht
W-Bronz
ne 13:30
HOR
W-Bronz ne 13:30 HOR Florbal Vsetín Alfaskvadra ... 2:3n 2:3nHála / Kotala
Hála / Kotala
H-Final
ne 14:00
SYN
H-Final ne 14:00 SYN Shooters Beta Pink Angels 6:3 6:3Hollosy / Rýznar
Hollosy / Rýznar
M-Bronz
ne 14:30
HOR
M-Bronz ne 14:30 HOR Flash Team Jackpot 1:6 1:6Kubáč / Otáhal
Kubáč / Otáhal
W-Final
ne 15:00
SYN
W-Final ne 15:00 SYN DEJ SI DVACET IBK Selection 1:3 1:3Hollosy / Filipčík
Hollosy / Filipčík
M-Final
ne 16:00
SYN
M-Final ne 16:00 SYN The Edge Warriors Nový Jičín 4:3n 4:3nMikula / Rýznar
Mikula / Rýznar