Skupiny

Skupina MA

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. Warriors Nový Jičín  × 1:411:44:2 16 10 6
2. Lucky Boys from KaCity 4:1 × 3:45:2 12 7 6
3. FBK Púchov 4:114:3 × 4:1 12 15 6
4. Sběrači 2:42:51:4 ×  5 13 0


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
MA-2
pá 09:00
SYN
MA-2 09:00 SYN Lucky Boys from KaCity Warriors Nový Jičín 4:1 4:1
MA-1
pá 10:00
SYN
MA-1 10:00 SYN Sběrači FBK Púchov 1:4 1:4
MA-3
pá 16:00
ZS
MA-3 16:00 ZS Sběrači Lucky Boys from KaCity 2:5 2:5
MA-4
pá 16:45
ZS
MA-4 16:45 ZS FBK Púchov Warriors Nový Jičín 4:11 4:11
MA-5
pá 21:15
HOR
MA-5 21:15 HOR Sběrači Warriors Nový Jičín 2:4 2:4
MA-6
so 09:30
HOR
MA-6 so 09:30 HOR FBK Púchov Lucky Boys from KaCity 4:3 4:3


Skupina MB

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3. BV BO Body
1. Flash Team  × 4:510:3 28 17 9
2. FBC Spartak Bílovec 5:4 × 4:6 16 16 6
3. C2H6O 3:106:4 ×  17 28 3


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
MB-1
pá 09:00
HOR
MB-1 09:00 HOR Flash Team FBC Spartak Bílovec 4:3 4:3
MB-2
pá 10:45
ZS
MB-2 10:45 ZS C2H6O Flash Team 6:10 6:10
MB-3
pá 14:30
SYN
MB-3 14:30 SYN FBC Spartak Bílovec C2H6O 4:2 4:2
MB-4
pá 16:00
SYN
MB-4 16:00 SYN FBC Spartak Bílovec Flash Team 5:4 5:4
MB-5
pá 21:15
ENE
MB-5 21:15 ENE C2H6O Flash Team 3:10 3:10
MB-6
so 11:00
ENE
MB-6 so 11:00 ENE FBC Spartak Bílovec C2H6O 4:6 4:6


Skupina MC

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. B.E.S.K.Y.D. Selection  × 3:22:210:1 15 5 7
2. FAT PIPE POHODA 2:3 × 4:05:1 11 4 6
3. Koupelny, s. r. o. 2:20:4 × 8:1 10 7 4
4. Flyers Sušice 1:101:51:8 ×  3 23 0


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
MC-1
pá 11:30
SYN
MC-1 11:30 SYN B.E.S.K.Y.D. Selection Koupelny, s. r. o. 2:2 2:2
MC-2
pá 12:15
SYN
MC-2 12:15 SYN FAT PIPE POHODA Flyers Sušice 5:1 5:1
MC-3
pá 16:00
ENE
MC-3 16:00 ENE B.E.S.K.Y.D. Selection FAT PIPE POHODA 3:2 3:2
MC-4
pá 20:30
ENE
MC-4 20:30 ENE Koupelny, s. r. o. Flyers Sušice 8:1 8:1
MC-6
so 08:45
HOR
MC-6 so 08:45 HOR Koupelny, s. r. o. FAT PIPE POHODA 0:4 0:4
MC-5
so 09:30
SYN
MC-5 so 09:30 SYN B.E.S.K.Y.D. Selection Flyers Sušice 10:1 10:1


Skupina MD

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. Ruské Mašiny  × 4:26:58:3 18 10 9
2. ZERO TEAM 2:4 × 5:05:1 12 5 6
3. Gentlemen’s club 5:60:5 × 5:3 10 14 3
4. Spartak Hluk Orthodox 3:81:53:5 ×  7 18 0


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
MD-1
pá 10:45
HOR
MD-1 10:45 HOR Spartak Hluk Orthodox Ruské Mašiny 3:8 3:8
MD-2
pá 11:30
HOR
MD-2 11:30 HOR Gentlemen’s club ZERO TEAM 0:5 0:5
MD-3
pá 17:30
HOR
MD-3 17:30 HOR Spartak Hluk Orthodox Gentlemen’s club 3:5 3:5
MD-4
pá 18:15
SYN
MD-4 18:15 SYN Ruské Mašiny ZERO TEAM 4:2 4:2
MD-5
so 08:00
HOR
MD-5 so 08:00 HOR Spartak Hluk Orthodox ZERO TEAM 1:5 1:5
MD-6
so 10:15
SYN
MD-6 so 10:15 SYN Ruské Mašiny Gentlemen’s club 6:5 6:5


Skupina ME

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. The Edge  × 6:1010:013:0 29 10 6
2. POCEM KAMDEŠ 10:6 × 5:52:2 17 13 5
3. Slušovice Senators 0:105:5 × 1:1 6 16 2
4. Snus Team 0:132:21:1 ×  3 16 2


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
ME-2
pá 10:00
ENE
ME-2 10:00 ENE Slušovice Senators POCEM KAMDEŠ 5:5 5:5
ME-1
pá 10:00
HOR
ME-1 10:00 HOR The Edge Snus Team 13:0 13:0
ME-3
pá 17:30
SYN
ME-3 17:30 SYN The Edge Slušovice Senators 10:0 10:0
ME-4
pá 18:15
HOR
ME-4 18:15 HOR Snus Team POCEM KAMDEŠ 2:2 2:2
ME-5
pá 21:15
SYN
ME-5 21:15 SYN The Edge POCEM KAMDEŠ 6:10 6:10
ME-6
so 11:00
SYN
ME-6 so 11:00 SYN Snus Team Slušovice Senators 1:1 1:1


Skupina MF

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. Válec  × 4:36:56:1 16 9 9
2. EKOZEM Selection 3:4 × 6:57:2 16 11 6
3. Mokrý banditi 5:65:6 × 9:2 19 14 3
4. Hobo Team 1:62:72:9 ×  5 22 0


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
MF-1
pá 10:45
ENE
MF-1 10:45 ENE EKOZEM Selection Válec 3:4 3:4
MF-2
pá 11:30
ENE
MF-2 11:30 ENE Mokrý banditi Hobo Team 9:2 9:2
MF-3
pá 20:30
SYN
MF-3 20:30 SYN EKOZEM Selection Mokrý banditi 6:5 6:5
MF-4
pá 20:30
HOR
MF-4 20:30 HOR Válec Hobo Team 6:1 6:1
MF-5
so 10:15
HOR
MF-5 so 10:15 HOR EKOZEM Selection Hobo Team 7:2 7:2
MF-6
so 11:00
HOR
MF-6 so 11:00 HOR Válec Mokrý banditi 6:5 6:5


Skupina MG

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. FBC Hranice  × 6:27:59:2 22 9 9
2. Squadra NEvyměknem 2:6 × 3:26:5 11 13 6
3. Trenovec 5:72:3 × 4:4 11 14 1
4. IBF snaoz team 2:95:64:4 ×  11 19 1


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
MG-1
pá 12:15
HOR
MG-1 12:15 HOR FBC Hranice IBF snaoz team 9:2 9:2
MG-2
pá 13:00
SYN
MG-2 13:00 SYN Trenovec Squadra NEvyměknem 2:3 2:3
MG-3
pá 17:30
ZS
MG-3 17:30 ZS FBC Hranice Trenovec 7:5 7:5
MG-4
pá 18:15
ZS
MG-4 18:15 ZS IBF snaoz team Squadra NEvyměknem 5:6 5:6
MG-5
so 08:00
SYN
MG-5 so 08:00 SYN FBC Hranice Squadra NEvyměknem 6:2 6:2
MG-6
so 08:45
SYN
MG-6 so 08:45 SYN IBF snaoz team Trenovec 4:4 4:4


Skupina MH

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. Jackpot  × 9:12:47:1 18 6 6
2. Rumadaj Frayers 1:9 × 3:23:1 7 12 6
3. Jinej Level 4:22:3 × 3:3 9 8 4
4. FBC Sokol Frenštát p.R 1:71:33:3 ×  5 13 1


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
MH-1
pá 10:00
ZS
MH-1 10:00 ZS Jackpot FBC Sokol Frenštát p.R 7:1 7:1
MH-2
pá 10:45
SYN
MH-2 10:45 SYN Rumadaj Frayers Jinej Level 3:2 3:2
MH-3
pá 19:00
HOR
MH-3 19:00 HOR Jackpot Rumadaj Frayers 9:1 9:1
MH-4
pá 19:45
HOR
MH-4 19:45 HOR FBC Sokol Frenštát p.R Jinej Level 3:3 3:3
MH-5
so 09:30
ENE
MH-5 so 09:30 ENE Jackpot Jinej Level 2:4 2:4
MH-6
so 10:15
ENE
MH-6 so 10:15 ENE FBC Sokol Frenštát p.R Rumadaj Frayers 1:3 1:3


Skupina WA

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4.5. BV BO Body
1. DEJ SI DVACET  × 3:21:55:15:3 14 11 9
2. IBK Selection 2:3 × 8:07:08:1 25 4 9
3. F2TEAM 5:10:8 × 2:22:2 9 13 5
4. Motto motto Přerov 1:50:72:2 × 5:3 8 17 4
5. BTŠ Kukl 3:51:82:23:5 ×  9 20 1


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
WA-1
pá 13:45
SYN
WA-1 13:45 SYN Motto motto Přerov F2TEAM 2:2 2:2
WA-2
pá 15:15
SYN
WA-2 15:15 SYN BTŠ Kukl DEJ SI DVACET 3:5 3:5
WA-3
pá 16:45
SYN
WA-3 16:45 SYN IBK Selection Motto motto Přerov 7:0 7:0
WA-4
pá 19:00
ZS
WA-4 19:00 ZS F2TEAM BTŠ Kukl 2:2 2:2
WA-5
pá 19:45
ZS
WA-5 19:45 ZS DEJ SI DVACET IBK Selection 3:2 3:2
WA-6
so 08:45
ENE
WA-6 so 08:45 ENE Motto motto Přerov BTŠ Kukl 5:3 5:3
WA-7
so 11:45
SYN
WA-7 so 11:45 SYN F2TEAM DEJ SI DVACET 5:1 5:1
WA-8
so 11:45
HOR
WA-8 so 11:45 HOR BTŠ Kukl IBK Selection 1:8 1:8
WA-10
so 16:45
SYN
WA-10 so 16:45 SYN F2TEAM IBK Selection 0:8 0:8
WA-9
so 16:45
HOR
WA-9 so 16:45 HOR Motto motto Přerov DEJ SI DVACET 1:5 1:5


Skupina WB

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4.5. BV BO Body
1. Alfasamice  × 7:34:22:14:2 17 8 12
2. Citrus Ladies Team 3:7 × 2:23:07:0 15 9 7
3. Lassie’s Snout 2:42:2 × 1:06:6 11 12 5
4. Alfaskvadra ... 1:20:30:1 × 4:3 5 9 3
5. TRESTNÁ LAVICE by Vítkovice 2:40:76:63:4 ×  11 21 1


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
WB-1
pá 13:00
HOR
WB-1 13:00 HOR TRESTNÁ LAVICE by Vítkovice Citrus Ladies Team 0:7 0:7
WB-2
pá 13:45
HOR
WB-2 13:45 HOR Alfaskvadra ... Lassie’s Snout 0:1 0:1
WB-3
pá 16:45
ENE
WB-3 16:45 ENE Alfasamice TRESTNÁ LAVICE by Vítkovice 4:2 4:2
WB-4
pá 19:00
SYN
WB-4 19:00 SYN Citrus Ladies Team Alfaskvadra ... 3:0 3:0
WB-5
pá 19:45
SYN
WB-5 19:45 SYN Lassie’s Snout Alfasamice 2:4 2:4
WB-6
so 08:00
ENE
WB-6 so 08:00 ENE TRESTNÁ LAVICE by Vítkovice Alfaskvadra ... 3:4 3:4
WB-7
so 11:45
ENE
WB-7 so 11:45 ENE Citrus Ladies Team Lassie’s Snout 2:2 2:2
WB-8
so 11:45
ZS
WB-8 so 11:45 ZS Alfaskvadra ... Alfasamice 1:2 1:2
WB-9
so 17:30
SYN
WB-9 so 17:30 SYN TRESTNÁ LAVICE by Vítkovice Lassie’s Snout 6:6 6:6
WB-10
so 17:30
HOR
WB-10 so 17:30 HOR Citrus Ladies Team Alfasamice 3:7 3:7


Skupina HA

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4.5. BV BO Body
1. Zlín Lions by Blackhawks Moravia  × 4:33:39:28:2 24 10 10
2. The Backyardigans 3:4 × 7:55:35:4 20 16 9
3. Palkovice Rovers 3:35:7 × 7:76:5 21 22 5
4. Squadra Kachla 2:93:57:7 × 3:3 15 24 2
5. DŽEGROVCI 2:84:55:63:3 ×  14 22 1


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
HA-1
pá 12:15
ENE
HA-1 12:15 ENE DŽEGROVCI Palkovice Rovers 5:6 5:6
HA-2
pá 13:00
ENE
HA-2 13:00 ENE Zlín Lions by Blackhawks Moravia Squadra Kachla 9:2 9:2
HA-3
pá 14:30
HOR
HA-3 14:30 HOR The Backyardigans DŽEGROVCI 5:4 5:4
HA-4
pá 15:15
HOR
HA-4 15:15 HOR Palkovice Rovers Zlín Lions by Blackhawks Moravia 3:3 3:3
HA-7
pá 17:30
DB
HA-7 17:30 DB Palkovice Rovers Squadra Kachla 7:7 7:7
HA-6
pá 20:30
ZS
HA-6 20:30 ZS DŽEGROVCI Zlín Lions by Blackhawks Moravia 2:8 2:8
HA-5
pá 21:15
DB
HA-5 21:15 DB Squadra Kachla The Backyardigans 3:5 3:5
HA-8
so 09:30
ZS
HA-8 so 09:30 ZS Zlín Lions by Blackhawks Moravia The Backyardigans 4:3 4:3
HA-9
so 10:15
ZS
HA-9 so 10:15 ZS Squadra Kachla DŽEGROVCI 3:3 3:3
HA-10
so 14:00
DB
HA-10 so 14:00 DB The Backyardigans Palkovice Rovers 7:5 7:5


Skupina HB

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4.5. BV BO Body
1. Devils Team  × 4:12:26:03:3 15 6 8
2. Collaborators TEAM 1:4 × 2:12:25:2 10 9 7
3. MILFHUNTERS OSTRAVA 2:21:2 × 3:55:0k 11 9 4
4. FBK Dravci 0:62:25:3 × 1:3 8 14 4
5. Gamblers 3:32:50:5k3:1 ×  8 14 4


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
HB-1
pá 11:30
ZS
HB-1 11:30 ZS MILFHUNTERS OSTRAVA FBK Dravci 3:5 3:5
HB-2
pá 12:15
ZS
HB-2 12:15 ZS Collaborators TEAM Gamblers 5:2 5:2
HB-3
pá 14:30
ENE
HB-3 14:30 ENE Devils Team MILFHUNTERS OSTRAVA 2:2 2:2
HB-4
pá 15:15
ENE
HB-4 15:15 ENE FBK Dravci Collaborators TEAM 2:2 2:2
HB-5
pá 16:45
DB
HB-5 16:45 DB Gamblers Devils Team 3:3 3:3
HB-6
pá 18:15
DB
HB-6 18:15 DB MILFHUNTERS OSTRAVA Collaborators TEAM 1:2 1:2
HB-7
pá 20:30
DB
HB-7 20:30 DB FBK Dravci Gamblers 1:3 1:3
HB-8
so 08:00
ZS
HB-8 so 08:00 ZS Collaborators TEAM Devils Team 1:4 1:4
HB-9
so 08:45
ZS
HB-9 so 08:45 ZS Gamblers MILFHUNTERS OSTRAVA 0:5k 0:5k
HB-10
so 11:00
ZS
HB-10 so 11:00 ZS Devils Team FBK Dravci 6:0 6:0


Skupina HC

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. Bílý balet  × 4:37:110:4 21 8 9
2. Sexy bonbónky 3:4 × 5:46:5 14 13 6
3. Bejvávalo 1:74:5 × 5:1 10 13 3
4. Bačové na lovu 4:105:61:5 ×  10 21 0


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
HC-1
pá 13:45
ENE
HC-1 13:45 ENE Sexy bonbónky Bejvávalo 5:4 5:4
HC-2
pá 13:45
ZS
HC-2 13:45 ZS Bílý balet Bačové na lovu 10:4 10:4
HC-3
pá 17:30
ENE
HC-3 17:30 ENE Sexy bonbónky Bílý balet 3:4 3:4
HC-4
pá 18:15
ENE
HC-4 18:15 ENE Bejvávalo Bačové na lovu 5:1 5:1
HC-5
so 08:00
DB
HC-5 so 08:00 DB Sexy bonbónky Bačové na lovu 6:5 6:5
HC-6
so 08:45
DB
HC-6 so 08:45 DB Bejvávalo Bílý balet 1:7 1:7


Skupina HD

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. Sokol Hovorany  × 2:33:23:2 8 7 6
2. Shooters Beta 3:2 × 0:14:1 7 4 6
3. PFF Team 2:31:0 × 2:1 5 4 6
4. Fbc medvede team Žilina 2:31:41:2 ×  4 9 0


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
HD-1
pá 13:00
ZS
HD-1 13:00 ZS Shooters Beta Fbc medvede team Žilina 4:1 4:1
HD-3
pá 16:00
HOR
HD-3 16:00 HOR Shooters Beta Sokol Hovorany 3:2 3:2
HD-4
pá 16:45
HOR
HD-4 16:45 HOR Fbc medvede team Žilina PFF Team 1:2 1:2
HD-2
pá 21:15
ZS
HD-2 21:15 ZS Sokol Hovorany PFF Team 3:2 3:2
HD-5
so 09:30
DB
HD-5 so 09:30 DB Shooters Beta PFF Team 0:1 0:1
HD-6
so 10:15
DB
HD-6 so 10:15 DB Fbc medvede team Žilina Sokol Hovorany 2:3 2:3


Skupina HE

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. Lions  × 3:24:35:7 12 12 6
2. IBK Prešovský Beton 2:3 × 3:29:1 14 6 6
3. IBK Menkings 3:42:3 × 7:3 12 10 3
4. KromaŇonci s Ň 7:51:93:7 ×  11 21 3


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
HE-1
pá 14:30
ZS
HE-1 14:30 ZS IBK Prešovský Beton Lions 2:3 2:3
HE-2
pá 15:15
ZS
HE-2 15:15 ZS KromaŇonci s Ň IBK Menkings 3:7 3:7
HE-3
pá 19:00
DB
HE-3 19:00 DB IBK Prešovský Beton KromaŇonci s Ň 9:1 9:1
HE-4
pá 19:45
DB
HE-4 19:45 DB Lions IBK Menkings 4:3 4:3
HE-5
so 11:00
DB
HE-5 so 11:00 DB IBK Prešovský Beton IBK Menkings 3:2 3:2
HE-6
so 11:45
DB
HE-6 so 11:45 DB Lions KromaŇonci s Ň 5:7 5:7


Skupina HF

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. IBK Rybáři  × 8:55:37:3 20 11 9
2. FBK Bobrky 5:8 × 4:43:1 12 13 4
3. Šoty tým 3:54:4 × 4:4 11 13 2
4. Eagles Orlová 3:71:34:4 ×  8 14 1


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
HF-1
pá 15:15
DB
HF-1 15:15 DB Šoty tým IBK Rybáři 3:5 3:5
HF-2
pá 16:00
DB
HF-2 16:00 DB Eagles Orlová FBK Bobrky 1:3 1:3
HF-3
pá 19:00
ENE
HF-3 19:00 ENE Šoty tým Eagles Orlová 4:4 4:4
HF-4
pá 19:45
ENE
HF-4 19:45 ENE IBK Rybáři FBK Bobrky 8:5 8:5
HF-5
so 12:30
DB
HF-5 so 12:30 DB Šoty tým FBK Bobrky 4:4 4:4
HF-6
so 13:15
DB
HF-6 so 13:15 DB IBK Rybáři Eagles Orlová 7:3 7:3