Skupiny Muži Hobby

Skupina HA

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4.5. BV BO Body
1. Zlín Lions by Blackhawks Moravia  × 4:33:39:28:2 24 10 10
2. The Backyardigans 3:4 × 7:55:35:4 20 16 9
3. Palkovice Rovers 3:35:7 × 7:76:5 21 22 5
4. Squadra Kachla 2:93:57:7 × 3:3 15 24 2
5. DŽEGROVCI 2:84:55:63:3 ×  14 22 1


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
HA-1
pá 12:15
ENE
HA-1 12:15 ENE DŽEGROVCI Palkovice Rovers 5:6 5:6
HA-2
pá 13:00
ENE
HA-2 13:00 ENE Zlín Lions by Blackhawks Moravia Squadra Kachla 9:2 9:2
HA-3
pá 14:30
HOR
HA-3 14:30 HOR The Backyardigans DŽEGROVCI 5:4 5:4
HA-4
pá 15:15
HOR
HA-4 15:15 HOR Palkovice Rovers Zlín Lions by Blackhawks Moravia 3:3 3:3
HA-7
pá 17:30
DB
HA-7 17:30 DB Palkovice Rovers Squadra Kachla 7:7 7:7
HA-6
pá 20:30
ZS
HA-6 20:30 ZS DŽEGROVCI Zlín Lions by Blackhawks Moravia 2:8 2:8
HA-5
pá 21:15
DB
HA-5 21:15 DB Squadra Kachla The Backyardigans 3:5 3:5
HA-8
so 09:30
ZS
HA-8 so 09:30 ZS Zlín Lions by Blackhawks Moravia The Backyardigans 4:3 4:3
HA-9
so 10:15
ZS
HA-9 so 10:15 ZS Squadra Kachla DŽEGROVCI 3:3 3:3
HA-10
so 14:00
DB
HA-10 so 14:00 DB The Backyardigans Palkovice Rovers 7:5 7:5


Skupina HB

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4.5. BV BO Body
1. Devils Team  × 4:12:26:03:3 15 6 8
2. Collaborators TEAM 1:4 × 2:12:25:2 10 9 7
3. MILFHUNTERS OSTRAVA 2:21:2 × 3:55:0k 11 9 4
4. FBK Dravci 0:62:25:3 × 1:3 8 14 4
5. Gamblers 3:32:50:5k3:1 ×  8 14 4


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
HB-1
pá 11:30
ZS
HB-1 11:30 ZS MILFHUNTERS OSTRAVA FBK Dravci 3:5 3:5
HB-2
pá 12:15
ZS
HB-2 12:15 ZS Collaborators TEAM Gamblers 5:2 5:2
HB-3
pá 14:30
ENE
HB-3 14:30 ENE Devils Team MILFHUNTERS OSTRAVA 2:2 2:2
HB-4
pá 15:15
ENE
HB-4 15:15 ENE FBK Dravci Collaborators TEAM 2:2 2:2
HB-5
pá 16:45
DB
HB-5 16:45 DB Gamblers Devils Team 3:3 3:3
HB-6
pá 18:15
DB
HB-6 18:15 DB MILFHUNTERS OSTRAVA Collaborators TEAM 1:2 1:2
HB-7
pá 20:30
DB
HB-7 20:30 DB FBK Dravci Gamblers 1:3 1:3
HB-8
so 08:00
ZS
HB-8 so 08:00 ZS Collaborators TEAM Devils Team 1:4 1:4
HB-9
so 08:45
ZS
HB-9 so 08:45 ZS Gamblers MILFHUNTERS OSTRAVA 0:5k 0:5k
HB-10
so 11:00
ZS
HB-10 so 11:00 ZS Devils Team FBK Dravci 6:0 6:0


Skupina HC

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. Bílý balet  × 4:37:110:4 21 8 9
2. Sexy bonbónky 3:4 × 5:46:5 14 13 6
3. Bejvávalo 1:74:5 × 5:1 10 13 3
4. Bačové na lovu 4:105:61:5 ×  10 21 0


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
HC-1
pá 13:45
ENE
HC-1 13:45 ENE Sexy bonbónky Bejvávalo 5:4 5:4
HC-2
pá 13:45
ZS
HC-2 13:45 ZS Bílý balet Bačové na lovu 10:4 10:4
HC-3
pá 17:30
ENE
HC-3 17:30 ENE Sexy bonbónky Bílý balet 3:4 3:4
HC-4
pá 18:15
ENE
HC-4 18:15 ENE Bejvávalo Bačové na lovu 5:1 5:1
HC-5
so 08:00
DB
HC-5 so 08:00 DB Sexy bonbónky Bačové na lovu 6:5 6:5
HC-6
so 08:45
DB
HC-6 so 08:45 DB Bejvávalo Bílý balet 1:7 1:7


Skupina HD

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. Sokol Hovorany  × 2:33:23:2 8 7 6
2. Shooters Beta 3:2 × 0:14:1 7 4 6
3. PFF Team 2:31:0 × 2:1 5 4 6
4. Fbc medvede team Žilina 2:31:41:2 ×  4 9 0


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
HD-1
pá 13:00
ZS
HD-1 13:00 ZS Shooters Beta Fbc medvede team Žilina 4:1 4:1
HD-3
pá 16:00
HOR
HD-3 16:00 HOR Shooters Beta Sokol Hovorany 3:2 3:2
HD-4
pá 16:45
HOR
HD-4 16:45 HOR Fbc medvede team Žilina PFF Team 1:2 1:2
HD-2
pá 21:15
ZS
HD-2 21:15 ZS Sokol Hovorany PFF Team 3:2 3:2
HD-5
so 09:30
DB
HD-5 so 09:30 DB Shooters Beta PFF Team 0:1 0:1
HD-6
so 10:15
DB
HD-6 so 10:15 DB Fbc medvede team Žilina Sokol Hovorany 2:3 2:3


Skupina HE

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. Lions  × 3:24:35:7 12 12 6
2. IBK Prešovský Beton 2:3 × 3:29:1 14 6 6
3. IBK Menkings 3:42:3 × 7:3 12 10 3
4. KromaŇonci s Ň 7:51:93:7 ×  11 21 3


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
HE-1
pá 14:30
ZS
HE-1 14:30 ZS IBK Prešovský Beton Lions 2:3 2:3
HE-2
pá 15:15
ZS
HE-2 15:15 ZS KromaŇonci s Ň IBK Menkings 3:7 3:7
HE-3
pá 19:00
DB
HE-3 19:00 DB IBK Prešovský Beton KromaŇonci s Ň 9:1 9:1
HE-4
pá 19:45
DB
HE-4 19:45 DB Lions IBK Menkings 4:3 4:3
HE-5
so 11:00
DB
HE-5 so 11:00 DB IBK Prešovský Beton IBK Menkings 3:2 3:2
HE-6
so 11:45
DB
HE-6 so 11:45 DB Lions KromaŇonci s Ň 5:7 5:7


Skupina HF

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. IBK Rybáři  × 8:55:37:3 20 11 9
2. FBK Bobrky 5:8 × 4:43:1 12 13 4
3. Šoty tým 3:54:4 × 4:4 11 13 2
4. Eagles Orlová 3:71:34:4 ×  8 14 1


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
HF-1
pá 15:15
DB
HF-1 15:15 DB Šoty tým IBK Rybáři 3:5 3:5
HF-2
pá 16:00
DB
HF-2 16:00 DB Eagles Orlová FBK Bobrky 1:3 1:3
HF-3
pá 19:00
ENE
HF-3 19:00 ENE Šoty tým Eagles Orlová 4:4 4:4
HF-4
pá 19:45
ENE
HF-4 19:45 ENE IBK Rybáři FBK Bobrky 8:5 8:5
HF-5
so 12:30
DB
HF-5 so 12:30 DB Šoty tým FBK Bobrky 4:4 4:4
HF-6
so 13:15
DB
HF-6 so 13:15 DB IBK Rybáři Eagles Orlová 7:3 7:3