Skupiny Muži Hobby

Skupina HA

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4.5. BV BO Body
1. Devils Team  × 5:26:64:28:0 23 10 10
2. Jinej Level 2:5 × 7:711:03:2 23 14 7
3. Re-Active 6:67:7 × 1:33:0 17 16 5
4. Gamblers 2:40:113:1 × 3:3 8 19 4
5. FBK MeTermo Valašské Meziříčí 0:82:30:33:3 ×  5 17 1


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
HA-1
pá 10:45
ZS
HA-1 10:45 ZS Jinej Level Devils Team 2:5 2:5
HA-2
pá 11:30
ZS
HA-2 11:30 ZS Gamblers Re-Active 3:1 3:1
HA-5
pá 14:30
ZUB
HA-5 14:30 ZUB Re-Active FBK MeTermo Valašské Meziříčí 3:0 3:0
HA-4
pá 18:15
ZS
HA-4 18:15 ZS Devils Team Gamblers 4:2 4:2
HA-3
pá 18:15
ZUB
HA-3 18:15 ZUB FBK MeTermo Valašské Meziříčí Jinej Level 2:3 2:3
HA-7
pá 20:30
SYN
HA-7 20:30 SYN Devils Team Re-Active 6:6 6:6
HA-6
pá 20:30
HOR
HA-6 20:30 HOR Jinej Level Gamblers 11:0 11:0
HA-8
so 08:40
DB
HA-8 so 08:40 DB Gamblers FBK MeTermo Valašské Meziříčí 3:3 3:3
HA-9
so 10:40
DB
HA-9 so 10:40 DB Re-Active Jinej Level 7:7 7:7
HA-10
so 12:15
DB
HA-10 so 12:15 DB FBK MeTermo Valašské Meziříčí Devils Team 0:8 0:8


Skupina HB

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. Pink Angels  × 4:39:29:2 22 7 9
2. F.A.T.R. Dubňany 3:4 × 3:18:1 14 6 6
3. Flying Stars 2:91:3 × 7:2 10 14 3
4. Bisons 2:91:82:7 ×  5 24 0


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
HB-2
pá 14:30
ZS
HB-2 14:30 ZS F.A.T.R. Dubňany Bisons 8:1 8:1
HB-3
pá 15:15
ZS
HB-3 15:15 ZS Flying Stars Pink Angels 2:9 2:9
HB-5
pá 18:15
SYN
HB-5 18:15 SYN Bisons Flying Stars 2:7 2:7
HB-6
pá 19:45
SYN
HB-6 19:45 SYN Pink Angels F.A.T.R. Dubňany 4:3 4:3
HB-8
so 10:00
DB
HB-8 so 10:00 DB F.A.T.R. Dubňany Flying Stars 3:1 3:1
HB-9
so 12:55
DB
HB-9 so 12:55 DB Bisons Pink Angels 2:9 2:9


Skupina HC

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4.5. BV BO Body
1. Zpovykaní Pražáci  × 8:26:25:27:1 26 7 12
2. SK JeMoBu 2:8 × 1:03:44:2 10 14 6
3. Squadra Kachla 2:60:1 × 3:33:2 8 12 4
4. Kanci 2:54:33:3 × 3:6 12 17 4
5. FBK Dravci 1:72:42:36:3 ×  11 17 3


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
HC-2
pá 10:00
SYN
HC-2 10:00 SYN Squadra Kachla FBK Dravci 3:2 3:2
HC-3
pá 13:00
ZUB
HC-3 13:00 ZUB Zpovykaní Pražáci Kanci 5:2 5:2
HC-4
pá 13:45
ZUB
HC-4 13:45 ZUB SK JeMoBu Squadra Kachla 1:0 1:0
HC-5
pá 16:00
SYN
HC-5 16:00 SYN FBK Dravci Zpovykaní Pražáci 1:7 1:7
HC-7
pá 19:00
SYN
HC-7 19:00 SYN SK JeMoBu FBK Dravci 4:2 4:2
HC-6
pá 20:30
ZS
HC-6 20:30 ZS Kanci Squadra Kachla 3:3 3:3
HC-10
so 09:20
DB
HC-10 so 09:20 DB Zpovykaní Pražáci SK JeMoBu 8:2 8:2
HC-8
so 11:35
DB
HC-8 so 11:35 DB Squadra Kachla Zpovykaní Pražáci 2:6 2:6
HC-9
so 11:45
ZS
HC-9 so 11:45 ZS FBK Dravci Kanci 6:3 6:3
HC-1
so 13:40
SYN
HC-1 so 13:40 SYN Kanci SK JeMoBu 4:3 4:3


Skupina HD

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. Bejvávalo  × 5:26:17:0 18 3 9
2. FBK Bobrky 2:5 × 7:06:0 15 5 6
3. KromaŇonci 1:60:7 × 5:3 6 16 3
4. Džegrovci 0:70:63:5 ×  3 18 0


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
HD-1
pá 10:45
SYN
HD-1 10:45 SYN FBK Bobrky Bejvávalo 2:5 2:5
HD-2
pá 11:30
SYN
HD-2 11:30 SYN KromaŇonci Džegrovci 5:3 5:3
HD-3
pá 14:30
SYN
HD-3 14:30 SYN Bejvávalo KromaŇonci 6:1 6:1
HD-4
pá 16:00
HOR
HD-4 16:00 HOR Džegrovci FBK Bobrky 0:6 0:6
HD-5
so 11:45
HOR
HD-5 so 11:45 HOR Bejvávalo Džegrovci 7:0 7:0
HD-6
so 13:00
SYN
HD-6 so 13:00 SYN FBK Bobrky KromaŇonci 7:0 7:0


Skupina HE

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. Shooters Beta  × 4:14:27:0 15 3 9
2. Šoty tým 1:4 × 1:13:2 5 7 4
3. IBK Menkings 2:41:1 × 3:3 6 8 2
4. FBC Slušovice 0:72:33:3 ×  5 13 1


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
HE-1
pá 10:00
HOR
HE-1 10:00 HOR Shooters Beta IBK Menkings 4:2 4:2
HE-2
pá 10:45
HOR
HE-2 10:45 HOR FBC Slušovice Šoty tým 2:3 2:3
HE-3
pá 19:00
ZS
HE-3 19:00 ZS IBK Menkings FBC Slušovice 3:3 3:3
HE-4
pá 19:45
ZS
HE-4 19:45 ZS Šoty tým Shooters Beta 1:4 1:4
HE-6
so 11:45
SYN
HE-6 so 11:45 SYN Shooters Beta FBC Slušovice 7:0 7:0
HE-5
so 11:45
ZUB
HE-5 so 11:45 ZUB IBK Menkings Šoty tým 1:1 1:1


Skupina HF

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. Palkovice Rovers  × 1:14:29:3 14 6 7
2. The Backyardigans 1:1 × 2:15:3 8 5 7
3. FBC Medvede Team Žilina 2:41:2 × 2:1 5 7 3
4. Luna Příbor 3:93:51:2 ×  7 16 0


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
HF-1
pá 12:15
ZS
HF-1 12:15 ZS The Backyardigans FBC Medvede Team Žilina 2:1 2:1
HF-2
pá 12:15
ZUB
HF-2 12:15 ZUB Palkovice Rovers Luna Příbor 9:3 9:3
HF-3
pá 19:00
HOR
HF-3 19:00 HOR FBC Medvede Team Žilina Palkovice Rovers 2:4 2:4
HF-4
pá 19:45
HOR
HF-4 19:45 HOR Luna Příbor The Backyardigans 3:5 3:5
HF-6
so 12:20
SYN
HF-6 so 12:20 SYN The Backyardigans Palkovice Rovers 1:1 1:1
HF-5
so 13:35
DB
HF-5 so 13:35 DB FBC Medvede Team Žilina Luna Příbor 2:1 2:1