Skupiny Muži Pro

Skupina MA

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. Warriors Nový Jičín  × 1:411:44:2 16 10 6
2. Lucky Boys from KaCity 4:1 × 3:45:2 12 7 6
3. FBK Púchov 4:114:3 × 4:1 12 15 6
4. Sběrači 2:42:51:4 ×  5 13 0


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
MA-2
pá 09:00
SYN
MA-2 09:00 SYN Lucky Boys from KaCity Warriors Nový Jičín 4:1 4:1
MA-1
pá 10:00
SYN
MA-1 10:00 SYN Sběrači FBK Púchov 1:4 1:4
MA-3
pá 16:00
ZS
MA-3 16:00 ZS Sběrači Lucky Boys from KaCity 2:5 2:5
MA-4
pá 16:45
ZS
MA-4 16:45 ZS FBK Púchov Warriors Nový Jičín 4:11 4:11
MA-5
pá 21:15
HOR
MA-5 21:15 HOR Sběrači Warriors Nový Jičín 2:4 2:4
MA-6
so 09:30
HOR
MA-6 so 09:30 HOR FBK Púchov Lucky Boys from KaCity 4:3 4:3


Skupina MB

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3. BV BO Body
1. Flash Team  × 4:510:3 28 17 9
2. FBC Spartak Bílovec 5:4 × 4:6 16 16 6
3. C2H6O 3:106:4 ×  17 28 3


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
MB-1
pá 09:00
HOR
MB-1 09:00 HOR Flash Team FBC Spartak Bílovec 4:3 4:3
MB-2
pá 10:45
ZS
MB-2 10:45 ZS C2H6O Flash Team 6:10 6:10
MB-3
pá 14:30
SYN
MB-3 14:30 SYN FBC Spartak Bílovec C2H6O 4:2 4:2
MB-4
pá 16:00
SYN
MB-4 16:00 SYN FBC Spartak Bílovec Flash Team 5:4 5:4
MB-5
pá 21:15
ENE
MB-5 21:15 ENE C2H6O Flash Team 3:10 3:10
MB-6
so 11:00
ENE
MB-6 so 11:00 ENE FBC Spartak Bílovec C2H6O 4:6 4:6


Skupina MC

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. B.E.S.K.Y.D. Selection  × 3:22:210:1 15 5 7
2. FAT PIPE POHODA 2:3 × 4:05:1 11 4 6
3. Koupelny, s. r. o. 2:20:4 × 8:1 10 7 4
4. Flyers Sušice 1:101:51:8 ×  3 23 0


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
MC-1
pá 11:30
SYN
MC-1 11:30 SYN B.E.S.K.Y.D. Selection Koupelny, s. r. o. 2:2 2:2
MC-2
pá 12:15
SYN
MC-2 12:15 SYN FAT PIPE POHODA Flyers Sušice 5:1 5:1
MC-3
pá 16:00
ENE
MC-3 16:00 ENE B.E.S.K.Y.D. Selection FAT PIPE POHODA 3:2 3:2
MC-4
pá 20:30
ENE
MC-4 20:30 ENE Koupelny, s. r. o. Flyers Sušice 8:1 8:1
MC-6
so 08:45
HOR
MC-6 so 08:45 HOR Koupelny, s. r. o. FAT PIPE POHODA 0:4 0:4
MC-5
so 09:30
SYN
MC-5 so 09:30 SYN B.E.S.K.Y.D. Selection Flyers Sušice 10:1 10:1


Skupina MD

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. Ruské Mašiny  × 4:26:58:3 18 10 9
2. ZERO TEAM 2:4 × 5:05:1 12 5 6
3. Gentlemen’s club 5:60:5 × 5:3 10 14 3
4. Spartak Hluk Orthodox 3:81:53:5 ×  7 18 0


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
MD-1
pá 10:45
HOR
MD-1 10:45 HOR Spartak Hluk Orthodox Ruské Mašiny 3:8 3:8
MD-2
pá 11:30
HOR
MD-2 11:30 HOR Gentlemen’s club ZERO TEAM 0:5 0:5
MD-3
pá 17:30
HOR
MD-3 17:30 HOR Spartak Hluk Orthodox Gentlemen’s club 3:5 3:5
MD-4
pá 18:15
SYN
MD-4 18:15 SYN Ruské Mašiny ZERO TEAM 4:2 4:2
MD-5
so 08:00
HOR
MD-5 so 08:00 HOR Spartak Hluk Orthodox ZERO TEAM 1:5 1:5
MD-6
so 10:15
SYN
MD-6 so 10:15 SYN Ruské Mašiny Gentlemen’s club 6:5 6:5


Skupina ME

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. The Edge  × 6:1010:013:0 29 10 6
2. POCEM KAMDEŠ 10:6 × 5:52:2 17 13 5
3. Slušovice Senators 0:105:5 × 1:1 6 16 2
4. Snus Team 0:132:21:1 ×  3 16 2


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
ME-2
pá 10:00
ENE
ME-2 10:00 ENE Slušovice Senators POCEM KAMDEŠ 5:5 5:5
ME-1
pá 10:00
HOR
ME-1 10:00 HOR The Edge Snus Team 13:0 13:0
ME-3
pá 17:30
SYN
ME-3 17:30 SYN The Edge Slušovice Senators 10:0 10:0
ME-4
pá 18:15
HOR
ME-4 18:15 HOR Snus Team POCEM KAMDEŠ 2:2 2:2
ME-5
pá 21:15
SYN
ME-5 21:15 SYN The Edge POCEM KAMDEŠ 6:10 6:10
ME-6
so 11:00
SYN
ME-6 so 11:00 SYN Snus Team Slušovice Senators 1:1 1:1


Skupina MF

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. Válec  × 4:36:56:1 16 9 9
2. EKOZEM Selection 3:4 × 6:57:2 16 11 6
3. Mokrý banditi 5:65:6 × 9:2 19 14 3
4. Hobo Team 1:62:72:9 ×  5 22 0


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
MF-1
pá 10:45
ENE
MF-1 10:45 ENE EKOZEM Selection Válec 3:4 3:4
MF-2
pá 11:30
ENE
MF-2 11:30 ENE Mokrý banditi Hobo Team 9:2 9:2
MF-3
pá 20:30
SYN
MF-3 20:30 SYN EKOZEM Selection Mokrý banditi 6:5 6:5
MF-4
pá 20:30
HOR
MF-4 20:30 HOR Válec Hobo Team 6:1 6:1
MF-5
so 10:15
HOR
MF-5 so 10:15 HOR EKOZEM Selection Hobo Team 7:2 7:2
MF-6
so 11:00
HOR
MF-6 so 11:00 HOR Válec Mokrý banditi 6:5 6:5


Skupina MG

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. FBC Hranice  × 6:27:59:2 22 9 9
2. Squadra NEvyměknem 2:6 × 3:26:5 11 13 6
3. Trenovec 5:72:3 × 4:4 11 14 1
4. IBF snaoz team 2:95:64:4 ×  11 19 1


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
MG-1
pá 12:15
HOR
MG-1 12:15 HOR FBC Hranice IBF snaoz team 9:2 9:2
MG-2
pá 13:00
SYN
MG-2 13:00 SYN Trenovec Squadra NEvyměknem 2:3 2:3
MG-3
pá 17:30
ZS
MG-3 17:30 ZS FBC Hranice Trenovec 7:5 7:5
MG-4
pá 18:15
ZS
MG-4 18:15 ZS IBF snaoz team Squadra NEvyměknem 5:6 5:6
MG-5
so 08:00
SYN
MG-5 so 08:00 SYN FBC Hranice Squadra NEvyměknem 6:2 6:2
MG-6
so 08:45
SYN
MG-6 so 08:45 SYN IBF snaoz team Trenovec 4:4 4:4


Skupina MH

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. Jackpot  × 9:12:47:1 18 6 6
2. Rumadaj Frayers 1:9 × 3:23:1 7 12 6
3. Jinej Level 4:22:3 × 3:3 9 8 4
4. FBC Sokol Frenštát p.R 1:71:33:3 ×  5 13 1


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
MH-1
pá 10:00
ZS
MH-1 10:00 ZS Jackpot FBC Sokol Frenštát p.R 7:1 7:1
MH-2
pá 10:45
SYN
MH-2 10:45 SYN Rumadaj Frayers Jinej Level 3:2 3:2
MH-3
pá 19:00
HOR
MH-3 19:00 HOR Jackpot Rumadaj Frayers 9:1 9:1
MH-4
pá 19:45
HOR
MH-4 19:45 HOR FBC Sokol Frenštát p.R Jinej Level 3:3 3:3
MH-5
so 09:30
ENE
MH-5 so 09:30 ENE Jackpot Jinej Level 2:4 2:4
MH-6
so 10:15
ENE
MH-6 so 10:15 ENE FBC Sokol Frenštát p.R Rumadaj Frayers 1:3 1:3