Boje v mužských základních skupinách jsou uzavřeny, playoff přinese minimálně v kategorii žen premiérový vítězný tým!!!

Sobotní lehce popolední čas tradičně uzavřel boje v základních skupinách ve všech kategoriích. Na všech halách už v této chvíli probíhají boje v playoff, které odstartovaly zápasy skupiny MUŽI HOBBY. Zejména hned v úvodu tak můžeme vidět derby týmů z okolí Valašského Meziříčí a určitě před třetí hodinou by neměl žádnému divákovi uniknout zápas dvou celků, které mají své jádro v hokejových týmech – tedy rožnovský Šoty tým proti valmezskému Hatrrick teamu. Hokejisté si často letní přípravu zpestřují florbalovými zápasy či turnaji a například v loňském ročníku to rožnovský tým dotáhl až mezi posledních 8 celků ve své kategorie a dokázal i vyřadit obhájce trofeje. Památné jsou také fotografie, kdy hráči darovali svým fanynkám své propocené dresy.

Jarda Urban táhne útok Gentlemenů

Naopak kategorie žen ještě není na vyřazovací boje nachystána. Je to dáno zejména zúžením počtu celků, které se turnaje účastní. Ženy tak vytvořilo jednu základní skupinu a utkají se v ní systémem každý s každým a nejlepší čtyři celky si to pak rozdají v semifinále o medailové pozice a hlavní výhru PRIZE MONEY pro vítěze. Zejména bude zajímavé sledovat pouť CITRUS LADIES TEAMU, který se účastnil prakticky všech předchozích ročníků a v tom letošním do této chvíli sbírá jen samá vítězství.

„Perníček“ a jeho úvodní buly v utkání

Prestižní kategorie MUŽI PRO s vyřazovacími boji začne lehce před čtvrtou odpolední. Hned od úvodu to budou lité souboje, které budou gradovat večerními zápasy. Určitě si nenechte ujít vystoupení vítěze loňského ročníku, Mokrých banditů, kteří se představí po osmé večerní na Zimním stadionu. Historicky dvojnásobný vítěz turnaje, B.E.S.K.Y.D. Selection pak bude hrát ve stejný čas v Zubří. V posledních dvou zápasech uvidíme téměř prvoligové či superligové boje, dokonce se v nich představí zástupci reprezentace ČR. Po deváté hodině tak určitě pečlivě sledujte zápasy domácího Jackpotu či slezského Rainbowrun teamu.