Devátý ročník je za dveřmi

 

Poslední přípravy k již devátému ročníku Hornet’s cupu byly dokončeny. V sedm hodin ráno se otevřou „brány“ registrace, která proběhne tradičně na Hornet’s Aréně na Koryčanských pasekách. V devět hodin pak začnou úvodní zápasy turnaje.

V letošním roce se můžete opět těšit na kvalitní zázemí turnaje. Ve třech halách je položen GerFlor, a to včetně zimního stadiónu, kde tento speciální povrch nahradil v minulosti používané kostky. Také se můžete těšit na nově rekonstruovanou halu v Zubří, kde došlo nejen k výměně hrací plochy, ale také k revitalizaci vzduchotechniky a i zde je příjemné prostředí v horkých letních měsících. Slavnostní otevření haly proběhlo již v únoru prestižním superligovým utkáním mezi celky Vítkovic a Chodova.

Velkým očekáváním bude letos Open Air Party, kterou pořádá City Club v Rožnově pod Radhoštěm. Těšit se můžete na welcome drink, soutěže a také na tetování.

Opět jsme se vrátili k naší soutěži Penalty Contest, kde hráč s brankářem soutěží o hodnotné ceny včetně originálního Airbrush na gólmanovu masku. Do této soutěže se stále můžete přihlásit na našem webu, nebo na registraci.

Na Synot Tip Hall nebude chybět náš dlouholetý partner z florbalového obchodu 4sport-florbal.cz se svým stánkem, kde si nejen budete moci prohlédnou zboží z nové kolekce, ale také si jej vyzkoušet. Proto Vás  srdečně zveme k návštěvě tohoto stánku, kde si můžete zboží zakoupit za zvýhodněné ceny.