Hornet’s Cup 2017 nese punc kvality

Středou 7. června se uzavřely přihlášky na turnaj a s tím bude odkryto kompletní složení kategorií letošního ročníku. Ruku v ruce s finálním složením vrcholí také přípravy. Stejně jako každý rok se i letos snaží organizační tým Hornet’s cupu udělat maximum, aby byli všichni účastníci plně spokojeni a aby turnaj proběhl hladce. Mimo benefity, které získává každý účastník v náramku, je zajištěno také:

… tyto rozhodčí asi není třeba představovat

Rozhodčí

Nejenže jsou nedílnou součástí každého utkání samotní hráči, nikdy nesmí chybět ani dva pánové, kteří se potulují po hřišti a dělají zásadní rozhodnutí k tomu, aby utkání proběhlo v rámci známých florbalových regulí. Letos i jako pravidelně předtím se můžete těšit na nejvyšší kvalitu sudích. Utkání Hornet’s cupu budou řídit licencovaní sudí, které potkáváte na hřištích během sezóny napříč různými soutěžemi.

Časomíra

Každá hala bude mít svůj tým organizátorů. Ti budou mít na starosti časomíru, dohled nad trestnými lavicemi a také samozřejmě zápisy o utkání. Z těch poté směřují výsledky online na web a do tabulek. Díky tomu můžete sledovat, jak na tom váš tým aktuálně je a také jak jste na tom, co se týče individuálních statistik.

Časomíra na Hornet’s Aréně

Lékařská služba

V tomto ohledu již tradičně nezůstává Hornet’s cup pozadu. Každoročně s turnajem spolupracují pracovníci červeného kříže a starají se, aby na všechna potenciální zranění bylo dohlédnuto, přestože hráči startují na turnaji na vlastní nebezpečí. Na halách jsou k dispozici keleny k zaledování naražených míst, popř. při vážnějších zranění se volá nejen záchranka, ale také na místo vyrazí právě zástupci červeného kříže.

Podavači míčků

… že to není důležité? Naopak, děti z rožnovského klubu v tom vidí svůj přínos k turnaji a i hráči se tedy nemusí bát, že se u utkání budou zdržovat šplháním po tribunách a podáváním míčků, místo soustředění se na kvalitní výkon. Organizační tým má zajištěné i tyto funkce a tak nezbývá nic jiného, než se těšit na samotnou hru.

Děti si podávání míčků a rovnání mantinelů užívají