Hornet’s cup není jen florbal, na řadě míst v Rožnově už na všechny účastníky čekají!!!

Máte na ruce turnajový náramek a kromě vstupu na halu nevíte k čemu jej využít? Pak jste se tu správně, abyste se dozvěděli, co všechno vám náramek může přinést. A není toho málo, i když v některých případech to ještě záleží malinko na náhodě.

ROŽNOVSKÉ KOUPALIŠTĚ A KRYTÝ BAZÉN

Normální červencový víkend znamená pro Rožnov dav turistů. Letos je to malinko jiné, když tu máme před sebou potenciální druhou pandemickou vlnu, ale i tak, turisté stále do Rožnova proudí. Rožnované tak často hledají místa relaxace a koupaliště je vhodnou alternativou. Před třemi roky prošlo rekonstrukcí a my vám jen nabízíme se vstupem ZDARMA!!! Je to ideální místo, kam si zajít, pokud zrovna nehrajete žádné utkání, nebo pokud chcete jen prostě na pár minut zrelaxovat. Skluzavky a jiné atrakce vám jistě přijdou vhod, stejně jako beachvolejbalové kurty. Koupaliště najdete u JOKRA HALL, směrem z Rožnova na Dolní Bečvu. A myslíme určitě i na počasí. Pravidelně sice míváme během turnaje „objednané“ slunečné počasí, ale letos hlásí i nějaký ten mráček. Nás ani vás to ovšem nemůže zaskočit, protože pak určitě navštivte zdarma Krytý bazén, který je hned vedle HORNETS ARÉNY.

Venkovní koupaliště Rožnov pod Radhoštěm

Krytý bazén Rožnov pod Radhoštěm

 

TURNAJOVÁ PIZZA (ta nejlepší v ROŽNOVĚ!!!)

Pokud se má každý z nás soustředit na zápasy, pak logicky ostatní věci jdou stranou. Ale přes den je třeba udržovat PITNÝ (alko či nealko) a STRAVOVACÍ režim. Proto se opět stačí podívat na náramek. Je zde uvedeno číslo na turnajovou PIZZU. A výběr je hned z pěti možností:

AL CAPONE
PICCANTE
QUATTRO FORMAGGI
TOSCANA
SALAME

V ceně 150,- Kč je nejen samotná pizza, ale také krabice a dovoz v okolí Rožnova pod Radhoštěm, Zubří a Dolní Bečvy.

BOWLING

Pokud nechcete na koupaliště, pak vám může zajímat bowling. Není však třeba platit přehnané částky, v starém dobrém City clubu máte s turnajovým náramkem bowling pouze za 100,- Kč/hod. Lze tak spojit příjemné posezení, výborné jídlo a pití s příjemnou bowlingovou zábavou.

City club a páteční turnajová party

 

TURNAJOVÉ TAXI

Zpříjemněním turnaje je dotované turnajové taxi. Kdo v Rožnově není poprvé, ví, že na tomto turnaji je běžné, že si můžou účastníci turnaje zavolat devítimístné taxi, tedy po pravdě 8+1 (řidič). Je jedno, kolik vás zrovna jede a je jedno, kam v Rožnově potřebujete svézt. Každá jízda stojí pouze dotovaných 50,- Kč. Tak nezapomeňte, až budete potřebovat na halu, na ubytování, do restaurace, na večerní party či na koupaliště – určitě využijte naše TURNAJOVÉ TAXI – číslo máte na turnajovém náramku!!! Taxi je k dispozici v pátek 9:00 – 24:00, v sobotu 7:00 – 24:00 a v neděli 7:00 – 16:00.

ROŽNOVSKÝ PIVOVAR a ROŽNOVSKÉ PIVNÍ LÁZNĚ

Překvapí vás přece jenom déšť, nebo ani za slunného počasí nechcete trávit volný čas na koupališti či na bowlingu, pak máme pro vás připravenou zahrádku pod střechou v areálu Rožnovského pivovaru a zejména zvýhodněné ceny pivních speciálů. Za 39,- Kč/0,5 l si tu můžete dát jako účastníci turnaje například svrchně kvašenou APU (Amercan pale ale) či polotmavě spodně kvašené pivo ROTHSCHILD. Kdo má pak chuť na pšeničné pivo, i to v nabídce najdete, a to 12 stupňové zn. Wiesebier. Klasická zelňačka, pečené koleno, halušky či strapačky se zelím – to jsou jen vybrané pochoutky, které doplní širokou nabídku pivovaru.

Zahrádka rožnovského pivovary za každého počasí

 

ZÁBAVNÍ CENTRUM GIBON PARK

Jistě znáte ZORBING, víte jak vypadají hromadné skákací trampolíny, minigolf atd. To vše v Gibon parku naleznete, ale mnohem více. Chcete být zavřeni v plastové kouli, která bude spuštěna z vyvýšeného místa, nebo chcete nafasovat horolezeckou výbavu a pohybovat se po stezce mezi stromy přibližně tři metry nad zemí, nebo chcete využít několik skluzavek – pak určitě navštivte Gibon park. S turnajovým náramkem máte na vstup 20% slevu!!!

Gibon park – adrenalinové atrakce

 

CITY CLUB – PÁTEČNÍ TURNAJOVÁ PARTY

Tak jako k Rožnovu patří Valašské dřevěné městečko nebo florbaloví Rožnovští Sršni, tak k Hornet’s cupu patří City club a zábava spojená s turnajovou páteční florbalovou party. Letos je tato akce mírně ohrožena a určitě vám ještě upřesníme, zda bude nějaká možnost, aby proběhla v rámci splnění přijatých hygienických opatření. Bylo by škodou přijít o setkání se spřátelenými florbalovými nadšenci, na druhou stranu je důležité myslet i na zdraví nás i všech okolo. Ohledně této události ještě sledujte náš web a FB, budeme ještě upřesňovat podmínky.

Nejlepší místo, kde potkat všechny účastníky Hornet’s cupu – páteční turnajová party v City clubu

 

ZDRAVOTNÍ SLUŽBA

Na turnaji startuje každý účastník na vlastní nebezpečí, to však neznamená, že bychom nebyli schopni poskytnout v případě zranění či zdravotní nepříjemnosti účastníkům turnaje první pomoc. Každá hala tak bude vybavena nejen zdravotní lékárničkou, chladícími spreji, ale navážeme na celoroční spolupráci s Českým červeným křížem, který si o náš klub stará celou sezónu. Věříme, že přestože jsou jejich zástupci velmi šikovní, tak během turnaje budou využiti v nejmenší možné míře, neboť to bude znamenat, že žádná vážnější zranění se nenastanou.

Zdravotníci českého červeného křížePokud vás výčet turnajových výhod oslovil, jsme velmi rádi a pokud máte do budoucna nápad či inspiraci, jak výhody turnajového náramku ještě vylepšit, tak neváhejte a kontaktujte nás v přípravném období turnaje.