Informace k blížícímu se turnaji

Dva týdny a máme tu hromadu florbalových nadšenců, kteří se během tří turnajových dnů setkají v Rožnově pod Radhoštěm, na tradičním Hornet’s Cupu. Turnaj nabízí klání ve třech kategoriích a jednotlivé týmy budou usilovat o medailové příčky. Úvodní hvizd zazní na halách v tradičních 9:00 v pátek 13. července.

Všem vedoucím přihlášených týmů byl zaslán mail s nejnutnějšími informacemi včetně instrukcí, jak se přihlásit do administrace svého týmu pro vyplnění soupisky.
Pokud váš vedoucí žádný mail neobdržel a nenašel ho případně ani v nevyžádané poště, ozvěte se nám prosím obratem na turnajový mail info@hornetscup.cz

Tak jako loni, i letos bude úvodní registrace týmů probíhat v prostorách Hornets arény, kam se musí dostavit vedoucí družstev před svými prvními zápasy. Jelikož se může stát a také často stává, že se na registračním místě najednou sejde mnoho vedoucích dychtících po registraci, prosíme, abyste přijeli v dostatečném předstihu. Při této registraci vám budou předány zaplacené turnajové náramky, je ještě možné provést poslední úpravy soupisek před jejich uzavřením.

Taktéž prosíme, aby na dopolední registraci s předstihem pokud možno dorazili pouze vedoucí družstev, kteří budou mít připraveny dokumenty za celý tým, aby vše mohlo proběhnout bez boje o každý centimetr prostoru. Tato věta samozřejmě neplatí pro zájemce o účast v soutěži v nájezdech, kteří jsou na registračním místě vítáni po celý páteční den až do 18:00, kdy se přihlašování uzavře.

Jistě také netrpělivě čekáte na rozlosování turnaje. Spolu s tímto článkem uveřejňujeme letošní rozlosování do skupin, k nahlédnutí v sekci Skupiny. Rozlosování zápasů se postupně nahrává do systému a po důkladném zkontrolování by mělo být během víkendu zveřejněno.