Kategorie Muži PRO i HOBBY prakticky zaplněny, v Ženách pak ještě volná místa jsou

 

Tradičně se závěrem června se blíží uzávěrka registrací na florbalový Hornet’s cup v kategorii dospělých a tradičně zejména v kategoriích Muži HOBBY a PRO bývá přeplněno, naopak v Ženách turnaj vždy nějaké to místo volné ještě má. Letos je tomu podobně. Zbývají tak poslední dny, než se počty účastníků turnaje definitivně uzavřou, zkontrolují platby startovného a definitivně potvrdí účasti na turnaji. Ten letos bude atakovat nejvyšší účastnické počty v historii. Stejnou ambici měl i minulý ročník, ale některá pandemická opatření znesnadnila účast některým týmům, což letos vypadá, že problémem nebude.

Stále někteří čekáte s registracemi??? No v tom případě máte opravdu nejvyšší čas a obratem se REGISTRUJTE!!! Čekáme zejména na přihlášení alespoň ještě jednoho ženského týmu, abychom měli vhodný počet do systému turnaje. Pokud tě v této chvíli zajímají současné počty registrovaných, můžeš si zkontrolovat prozatím přihlášené týmy v kategoriích MUŽI PRO, ŽENY a MUŽI HOBBY a také zjistit, zda už týmy uhradily startovné a jejich status kvalifikován je tedy změněn z NE na ANO.

Vítězství týmu Co chceš víc v kategorii Ženy bylo loni nejen dramatické, ale také na pohled krásné… posuďte sami!!! A holky letos přijedou obhajovat, takže se opět máme na co těšit.

Již dnes je jasné, že některé nejpočetnější kategorií na turnaji budou HOBBÍCI. Stejně tak můžeme všem potvrdit, že ani letos nezůstanou účastníci turnaje ochuzeni o turnajovou halu JOKRA HALL (dříve také tradičně nazývanou SYNOT). V kategorii PRO přijedou obhajovat loňské vítězství nejlepší hráči Slovenska ve výběru FRAM Florball Team, naopak v kategorii žen se můžeme těšit na velký comeback ligových Alfasamic. Tradičně velmi otevřenou kategorii bude HOBBY, kde letos registrujeme hned několik výběrů bývalých ligových hráčů, kteří chtějí potvrdit, že nepatří do starého železa.

V závěru upozorňujeme na situaci s ubytováním. V tomto ohledu neváhejte a registrujte nocleh na ubytovacím odkazu. Chatky v kempech jsou již plně obsazeny, stejně jako pokoje na Penzionu Forman, ale některé možnosti ubytování ještě zůstávají a nově jsme přidali desítky míst k ubytování na hotelu BEČVA (v sousedství City clubu). Už se na vás na turnaji těšíme, opět to bude nezapomenutelné!!!