Magický 13. ročník červencového Hornet’s cupu už má od začátku května spuštěnou REGISTRACI!!!

 

Pro letošní ročník vedení turnaje nemuselo čekat příliš na vývoj pandemie a mohlo spustit registraci téměř o měsíc dříve, než v loňském roce. Již před tímto datem někteří zvídaví vedoucí zkoušeli vyplňovat na webu registrační formuláře, vše však bylo v režimu testování před oficiálním spuštěním. Opět se potkáme na dobře známých halách, i když se pro letošní ročník nevyhneme jedné změně spojené s rekonstrukcí haly. Na druhou stranu se chce pořadatelský tým vrátit také k jednomu venkovnímu hřišti, které mělo tak úspěšnou atmosféru několik let zpět. Je jisté, že 22.-24. červenec 2022 bude v Rožnově a jeho blízkém okolí zase plný florbalu.

V letošním ročníku se na turnaj vrací i ženský tým Alfasamic, na holky z Brněnska se už teď moc těšíme!!!

Hornet’s cup 2022 – 13. ročník mezinárodního florbalového turnaje. Pojďme poodhalit základní data a fakta, která nás letos na turnaji čekají:

KATEGORIE TRADIČNÍ – 3 – ŽENY, MUŽI PRO a MUŽI HOBBY

ODKAZ NA REGISTRACI -> registrační online přihlašovací formulář (registrace je platná po zpětném potvrzení mailem od pořadatelů s odkazem na částku a termín pro zaplacení startovného na turnajový účet)

TERMÍN – 22. – 24. července 2022, tradičně v Rožnově pod Radhoštěm a jeho mikroregionu

PŘEDBĚŽNÝ ZAČÁTEK a REGISTRACE – pátek 22. července 9:00 (začátek turnaje) a od 7:00 (začátek prezentace registrovaných týmů)

TURNAJOVÉ PROPOZICE – najdete tradičně na webových stránkách turnaje v sekci PROPOZICE – ZÁKLADNÍ INFO (v této sekci naleznete také Pravidla, Důležitá data či možnosti Ubytování)

I letos zcela jistě bude páteční florbalová party ve velkém stylu

PŘIHLÁŠENÉ TÝMY – vyplnili jste registraci a pořadatelé vám potvrdili vaši účast? Pak svůj tým musíte nalézt v kategorii přihlášených týmů, ať už v kategorii MUŽI PRO, nebo v kategorii ŽENY, případně MUŽI HOBBY.

Za tým pořadatelů všichni věříme, že letošní ročník Hornet’s cupu bude stejně úspěšný jako ty minulé včetně magického ročníku 13. Potkáme se opět všichni nejen na hřišti, ale také na spojených akcích či výhodách, mezi kterými určitě nemůže zaniknout PÁTEČNÍ FLORBALOVÁ PARTY v City clubu!!!