Mistrovství světa ve florbale se blíží!!!

 

Vážení účastníci turnaje, hráči, diváci, ani my nejsme lhostejní k největší florbalové události, která bude v závěru letošního kalendářního roku. Rozhodli jsme se spolupracovat s organizačním týmem MS mužů a tímto vás na ně zveme.

Florbalový vrchol sezony, tedy mistrovství světa mužů, se v letošním roce odehraje od 1. do 9. prosince v Praze. Vstupenky jsou v prodeji už od března, a proto s jejich nákupem neotálejte, ať můžete českou reprezentaci, ale také ostatní nejlepší světové hráče, podporovat s co nejlepším výhledem.

Vstupenky do O2 areny jsou rozděleny do čtyř cenových kategorií. Svůj zážitek můžete navíc vylepšit službou VIP upgrade, která vám zajistí vstup do VIP prostor a také přístup ke cateringu a k prémiovému baru. Navíc s lístkem do O2 areny získáváte ve stejný den také vstup do Areny Sparta.

Na úvodní víkend, kdy se hrají základní skupiny, jsou v prodeji celodenní vstupenky (od 350 Kč), v týdnu pak vstupenky dopolední či odpolední (od 200 Kč). Další možností je zakoupení balíčku na celé základní skupiny, jehož cena začíná na 890 Kč. Vstupenky do Areny Sparta jsou v prodeji samostatně za ceny 100 – 200 Kč. Největší zájem je pak o lístky na finálový víkend.

Vstupenky si můžete zakoupit na odkazu zde, kde najdete také podrobný rozpis zápasů i ceny na jednotlivé dny.

Přijďte podpořit české reprezentanty, kteří zabojují o historicky první medaili z domácího mistrovství.

 

 

autoři článku: Jakub Borovský, Anna Bakošová