Sexy bonbonky – vítěz kategorie Muži HOBBY

Vítězem letošní kategorie Muži HOBBY se stává po dramatické finálové bitvě tým Sexy bonbonky, které se ve finálovém utkání střetli s regionálním výběrem Reaktors. Utkání bylo velmi napínavé od úvodního hvizdu rozhodčích. Skóre utkání otevřel kapitán týmu Standa Šafr, který v 10. minutě překonal domácího brankáře Camfrlu a Sexy bonbonky se tak mohli poprvé v utkání radovat. O tři minuty později přidal další branku Mlýnek a hned bylo v táboře hostů ještě veseleji. Dramatickému vývoji ze strany Reaktors ale velel Miroslav Varga. Ten svými dvěma góly v rozmezí dvou minut vyrovnal a po asistenci Šichtáře strhl vedení na stranu domácích Kouřil. Branky ale padaly na obou stranách a utkání bylo jak na horské dráze. V 7. minutě vyrovnal z trestného střílení hostující Horáček a vedení na stranu Sexy bonbonků strhl již druhým gólem v utkání Martin Mlýnek. Regionální výběr se ovšem nechtěl smířit s porážkou a při závěrečném atakování soupeřovy branky se prosadil prezident klubu 1. FbK Rožnov p/R, Dalibor Plesník. Tento nerozhodný stav vydržel až do konce utkání a tak museli rozhodnout samostatné nájezdy. V těch byli šťastnější hosté, když se o vítěznou branku postaral opět Martin Mlýnek.

Kapitán týmu Standa Šafr, který svůj tým poskládal převážně z týmu FBC POHOŘELICE bezprostředně po utkání uvedl: Turnaj byl pro nás velmi náročný, jelikož jsme přijeli na turnaj jen v sedmi lidech v poli. Museli jsme zvolit správnou taktiku, která se soustředila hlavně na pevnou obranu a jak je vidět, tato taktika nám vyšla dokonale. Nyní si jdeme s klukama někde sednout do hospody a já si dám určitě kachnu“, řekl s úsměvem na tváři Standa.

Bronzovými medailisty se pak stávají hoši z týmu F.A.T.R. Dubňany, kteří jasně porazili regionální výběr Lesapány v poměru 10:3. V tomto utkání se hned dvěma hráčům jihomoravského týmu podařilo vstřelit hattrick, a to konkrétně hráčům Jirkovi Pickovi a Vláďovi Jordánovi.

VŠEM MEDAILISTŮM GRATULUJEME a budeme se na Vás opět těšit v příštím roce.