Propozice Penalty Contest

Registrace:

Odkaz na turnajovém webu (registrace do Penalty Contest – soutěže v nájezdech) či osobně v průběhu registrace týmu či dvojice na turnaji, a to nejpozději do pátku 14.7.2023 do 17:00 hod., poté bude registrace ukončena.

 

Startovné:

400,- Kč (17,- €) za dvojici (gólman/hráč). Platba buďto převodem, nebo nejpozději při registraci týmu (a dvojice) na turnaji.

 

Kdy a kde:

Kompletní soutěž v nájezdech proběhne v sobotu 15. července 2023 od 21:30 na finálové hale JOKRA HALL (SYNOT). Termín pro jednotlivé základní skupiny soutěže i následný rozpis vyřazovací části bude individuálně upřesněn i s ohledem na sobotní zápasy turnaje, ale vše proběhne postupně během sobotního večera, a to nejspíše na JOKRA HALL (SYNOT). Vše bude upřesněno během pátku 14. července 2023 po ukončení registrace týmů jak do turnaje, tak do soutěže PENALTY CONTEST.

 

Systém soutěže:

Základní skupiny: dle přihlášených budou dvojice vylosovány do tří až čtyřčlenných skupin, dvojice pojede 3 série nájezdů + případně „náhlou smrt“ po 1 nájezdu na 2 vítězství v souboji. Minimálně v každém souboji odjede dvojice 6 nájezdů. Za vítězství 2:0 získá vítěz 3 body, poražený 0 bodů, za vítězství 2:1 získá vítěz 2 body, poražený 1 bod.

Play-off: dvojice pojede 5 sérií nájezdů a případně poté „náhlá smrt“ po 1 nájezdu na jedno vítězství v souboji, v semifinále a finále pak na 2 vítězství. Ze základních skupin vždy postupují dva nejúspěšnější páry.

Garantujeme každému páru minimálně 2-3 souboje ve skupině a následně další souboje dle postupu ze skupiny a úspěšnosti v play-off.

 

Ceny:

  • 1. místo – putovní pohár, individuální pohár a věcná cena
  • 2. místo – věcná cena
  • 3. místo – věcná cena

Zodpovědná osoba: Zbyněk Macura, info@hornetscup.cz

 

Pozn. V případě nízké účasti startujících může být soutěž z rozhodnutí pořadatelů zrušena s vrácením zaplaceného startovného již registrovaným účastníkům.