Propozice Penalty Contest

Registrace:

Odkaz na turnajovém webu (registrace do Penalty Contest – soutěže v nájezdech) či osobně v průběhu registrace týmu či dvojice na turnaji, a to nejpozději do pátku 22.7.2022 do 17:00 hod., poté bude registrace ukončena.

 

Startovné:

300,- Kč (12 €) za dvojici (gólman/hráč). Platba buďto převodem, nebo nejpozději při registraci týmu (a dvojice) na turnaji.

 

Kdy:

Základní skupiny: sobota 24.7.2021 během dne. Přesný čas bude upřesněn dle rozpisu zápasů. Termín pro jednotlivé skupiny v nájezdech bude individuálně přizpůsoben, aby se nekryl se zápasy týmu a nejpozději v sobotu ráno uveřejněn na turnajovém webu.

Play off: Částečně v sobotu večer a v neděli před finálovými zápasy.

 

Kde:

Na některé ze zápasových hal, bude upřesněno během prvního hracího dne

 

Systém soutěže:

Základní skupiny: dle přihlášených budou dvojice vylosovány do tří až čtyř členných skupin, dvojice pojede 3 série nájezdů + případně „náhlou smrt“ po 1 nájezdu na 2 vítězství

Play-off: časově bude upřesněno dle finálního počtu přihlášených dvojic, stejně jako počet postupujících ze základních skupin do play-off, dvojice pojede 5 sérií nájezdů a případně poté „náhlá smrt“ po 1 nájezdu, v semifinále a finále pak na 2 vítězství

Garantujeme každému páru minimálně 2 souboje ve skupině, spíše však každý pár absolvuje 3 a více soubojů.

 

Ceny:

  • 1. místo – putovní pohár, individuální pohár a věcná cena
  • 2. místo – věcná cena
  • 3. místo – věcná cena

Zodpovědná osoba: Zbyněk Macura, info@hornetscup.cz

 

Pozn. V případě nízké účasti startujících může být soutěž z rozhodnutí pořadatelů zrušena s vrácením zaplaceného startovného již registrovaným účastníkům.