Rozhodnutí a udělené výjimky

Rozhodnutí JURY

Udělené výjimky

a) Výjimky soutěžní (max 1-2 na tým, záleží na posouzení pořadateli)

  1. Michael Zbruž (IBK Blackout), 2002, umožněn start v kategorii MUŽI HOBBY
  2. David Friedel (Devils Team), 1997, umožněn start v kategorii MUŽI HOBBY
  3. Jiří Kroutil (Bejvávalo), 1999, umožněn start v kategorii MUŽI HOBBY
  4. Ondřej Zejda (SK JeMoBu), 1996, umožněn start v kategorii MUŽI HOBBY
  5. Štěpán Bochníček (Shooters Beta), 1988, umožně start v kategorii MUŽI HOBBY
  6. David Raab (Lions Ristorante de capo na kopci), 1989, umožněn start v kategorii MUŽI HOBBY
  7. Petr Mužný (Flying Stars), 1999, umožněn start v kategorii MUŽI HOBBY
  8. Kryštof Burda (IBK Blackout), 2002, umožněn start v kategorii MUŽI HOBBY
  9. Jiří Šimek (Warriorsi), 2003, umožněn start v kategorii MUŽI HOBBY
  10. Jakub Strakoš (Devils Team), 2000, umožněn start v kategorii MUŽI HOBBY jako hráče (jako gólman nastoupit nesmí)
  11. Kateřina Šromotová (Black Deers), 1999, umožněn start v kategorii MUŽI HOBBY

a) Výjimky věkové (nepočítá se do celkových výjimek na tým, musí být doloženy potvrzením zákonného zástupce)

  1. Lukáš Michna (Devils Team), 2004, umožněn start v kategorii MUŽI HOBBY
  2. Ondřej Holaň (Devils Team), 2004, umožněn start v kategorii MUŽI HOBBY
  3. Jakub Feistauer (Dívčí sen), 1992, umožněn start v kategorii MUŽI HOBBY
  4. Lukáš Pargač (LUNA Příbor), 1997, umožněn start v kategorii MUŽI HOBBY
  5. Radim Hradil (FBC Lipník), 2003, umožněn start v kategorii MUŽI HOBBY
  6. Nikolas Vizváry (Čosijak), 2006, umožněn start v kategorii MUŽI PRO
  7. Tomáš Petr (The Gingerbread Man and Other Boys), 2002, umožněn start v kategorii MUŽI HOBBY
  8. Tomáš Pěchuvka (FbC Frýdek-Místek), 2004, umožněn start v kategorii MUŽI PRO
  9. Pavel Suchánek (Dívčí sen), 1992, umožněn start v kategorii MUŽI HOBBY
  10. Jan Monsport (LUNA Příbor), 1995, umožněn start v kategorii MUŽI HOBBY
  11. Vlastimil Camfrla (Hattrick team), 1985, umožněn start v kategorii MUŽI HOBBY
  12. Denis Tomančák (Lions), 1999, umožněn start v kategorii MUŽI HOBBY
  13. Martin Haklička (Dívčí sen), 1992, umožněn start v kategorii MUŽI HOBBY
  14. Lukáš Pavlas (FbC Frýdek-Místek), 2004, umožněn start v kategorii MUŽI PRO
  15. Jan Kostka (The Gingerbread Man and Other Boys), 2003, umožněn start v kategorii MUŽI HOBBY
  16. Petr Maláč (Wolves Havířov), 2001, umožněn start v kategorii MUŽI HOBBY jako hráče, jako gólman nastoupit nesmí
  17. Petr Vývoda (Warriorsi), 1996, umožněn start v kategorii MUŽI HOBBY
  18. Miroslav Kasl (Palkovice Rovers), 1978, umožněn start v kategorii MUŽI HOBBY