Registrace na Hornet’s cup 2020 v plném proudu!!!

11. ročník turnaje v srdci Valašska – v Rožnově pod Radhoštěm – byl dlouho na vážkách, zda se bude pojit s rokem 2020. V době, kdy organizátoři turnaje chtěli uveřejnit možnost registrace za zvýhodněné startovné, zasáhla vyšší moc v podobě pandemie viru nazývaného obecně COVID-19. S březnem tak začala doba tajemna s nejistým výsledkem, zda v červenci turnaj bude či ne. Pesimismus vládl nejen během března, ale i v dubnu, až se začátkem května to poprvé začalo vypadat nadějně. Alespoň tedy co se hal, možnosti shromažďování lidí apod. týče. Pořád tu však byla nejistota v podobě ubytování. Nelze uspořádat turnaj, na který se sjedou stovky hráčů a hráček a nemít pro ně ubytování. Dnešním dnem i tato otázka je vyřešena, můžeme tak s hrdostí prohlásit, že letos turnaj bude a lze se již teď do něj registrovat.

 

Hornet’s cup 2020 – 11. ročník mezinárodního florbalového turnaje. Pojďme poodhalit základní data a fakta, která nás letos na turnaji čekají:

KATEGORIE – 3 – ŽENY, MUŽI PRO a MUŽI HOBBY

ODKAZ NA REGISTRACI -> registrační online přihlašovací formulář (registrace je platná po zpětném potvrzení mailem od pořadatelů s odkazem na částku a termín pro zaplacení startovného na turnajový účet)

TERMÍN – 24. – 26. července 2020, tradičně v Rožnově pod Radhoštěm a jeho mikroregionu

PŘEDBĚŽNÝ ZAČÁTEK a REGISTRACE – pátek 24. července 9:00 (začátek turnaje) a od 7:00 (začátek prezentace registrovaných týmů)

TURNAJOVÉ PROPOZICE – najdete tradičně na webových stránkách turnaje v sekci PROPOZICE – ZÁKLADNÍ INFO (v této sekci naleznete také Pravidla, Důležitá data či možnosti Ubytování)

PŘIHLÁŠENÉ TÝMY – vyplnili jste registraci a pořadatelé vám potvrdili vaši účast? Pak svůj tým musíte nalézt v kategorii přihlášených týmů, ať už v kategorii MUŽI PRO, nebo v kategorii ŽENY, případně MUŽI HOBBY.

Za tým pořadatelů všichni věříme, že letošní ročník Hornet’s cupu bude stejně úspěšný jako ty minulé, vždyť hlad po florbalu musí být obrovský a v Rožnově ty byla za posledních let vždy pořádná FLORBALOVÁ PÁRTY (a to nejen na hřišti, tak mimo něj a na to myslíme i letos)!!!