Registrace týmů do turnaje je v závěrečné fázi!!

Poslední den možné registrace týmů do turnaje – 10. června 2016 – se kvapem blíží, a tak všichni, kteří ještě váháte, zkuste velmi rychle provést rozhodnutí. Nezapomeňte, že máte jedinečnou příležitost vyhrát STARTOVNÉ ZDARMA a zúčastnit se tak turnaje, který na Moravě dosáhl vysoké oblíbenosti nejen pro svoji sportovní úroveň a kvalitu, ale také s ohledem na akce spojené s ním. Registrace ZDE.

Důležitou součástí našeho turnaje, bez které si již turnaj nelze představit, je florbalový partner. A my jsme rádi, že i letos se jím stala společnost EASY GOLDEN TRADE, která působí pod značkou 4sport-florbal.cz

EASY GOLDEN TRADE respektive 4sport-florbal.cz
EASY GOLDEN TRADE respektive 4sport-florbal.cz

a je v úzké kooperaci se společností FATPIPE,

FATPIPE respektive Sportagon CZ
FATPIPE respektive Sportagon CZ

kterou zastupuje na trhu společnost Sportagon CZ, a která je také dlouhodobým partnerem domácího, rožnovského klubu. Právě tyto dvě společnosti nám umožňují již druhý rok po sobě vypsat pro vítěze jednotlivých kategorií zajímavé PRIZE MONEY.

V rámci turnaje tu však máme i soutěž v nájezdech nazvanou PENALTY CONTEST. Partnerem tohoto klání je již několikátým rokem Roman Vítek se svou společností FOXART,

FOXART

kdy brankář z vítězné dvojice dostane Airbrush na svoji masku a jeho spoluhráč další ceny.

K rožnovskému turnaji také neodmyslitelně patří mimoflorbalové akce a se sobotním večerem je již tradičně spojena hromadná návštěva CITY CLUBu,

CITY CLUB

do kterého mají všichni účastníci turnaje po 21:30 vstup zdarma. S provozovatelem klubu, pan Pavlem Zeťem, je výborná spolupráce již několik let a výsledkem je nejen možnost objednání pizz za zvýhodněnou turnajovou cenu pro účastníky po dobu turnaje s dopravou zdarma po Rožnově, ale také možnost slevy na bowling v prostorách City clubu.

Na účastníky turnaje myslíme také s ubytováním a jejich různými variacemi. Ubytovat se tak lze v místních internátech, školách, penzionu či v kempu. Apelujeme tímto již na přihlášené týmy, aby s ubytováním neváhaly, neboť kapacity se povážlivě snižují a penzion je již například plně zaplněn. Co nejdříve tak prosím vyplňte UBYTOVACÍ FORMULÁŘ.

Jste zvědavi, kde letos bude registrační místo, či zda bude znovu možnost využití turnajových taxíků, nebo kde letos proběhne turnajová party? Pokud ano, tak sledujte náš web i naše FB stránky případně naši FB událost, kde o všem vždy na prvním místě informujeme.