Rozpis a výsledky

Den: Hala: Kategorie: Skupina:
Fáze: Tým: Rozhodčí:
Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek Roz​hod​čí
Rozhodčí
MA-1
pá 09:00
HOR
MA-1 09:00 HOR FBK Bobrky FBK Púchov 8:1 8:1Mikula / Rýznar
Mikula / Rýznar
MB-1
pá 09:00
ZS
MB-1 09:00 ZS Lucky Boys from KaCity Válec Team 2:5 2:5Hála / Kotala
Hála / Kotala
HB-1
pá 09:00
ZUB
HB-1 09:00 ZUB Devils team DMFC Šardice 7:2 7:2Rogowski / Prouza
Rogowski / Prouza
MA-2
pá 10:00
HOR
MA-2 10:00 HOR Hraničáři Kong strong! 12:0 12:0Mikula / Rýznar
Mikula / Rýznar
MB-2
pá 10:00
ZS
MB-2 10:00 ZS Warriors Nový Jičín ZERO team 3:1 3:1Hála / Kotala
Hála / Kotala
HB-2
pá 10:00
ZUB
HB-2 10:00 ZUB IBK Menkings Šoty tým 7:4 7:4Rogowski / Prouza
Rogowski / Prouza
HA-3
pá 10:00
DB
HA-3 10:00 DB FBC Slušovice Shooters Beta 5:6 5:6Jirka / Přibil
Jirka / Přibil
HC-1
pá 10:40
ZUB
HC-1 10:40 ZUB Džegrovci Eastern wings Michalovce 2:2 2:2Kubáč / Otáhal
Kubáč / Otáhal
HA-4
pá 10:40
DB
HA-4 10:40 DB IBK Prešovský Beton Luna Příbor 4:7 4:7Jirka / Přibil
Jirka / Přibil
ME-2
pá 10:45
HOR
ME-2 10:45 HOR Koupelny s.r.o. Mokrý banditi 2:6 2:6Števček / Števček
Števček / Števček
MD-1
pá 10:45
ZS
MD-1 10:45 ZS EKOZEM Selection Jackpot 3:3 3:3Hála / Kotala
Hála / Kotala
HC-2
pá 11:20
ZUB
HC-2 11:20 ZUB Flamingos Brno FLAYING STARS 10:0 10:0Kubáč / Otáhal
Kubáč / Otáhal
HD-1
pá 11:20
DB
HD-1 11:20 DB FBK MeTermo Valašské Meziříčí IBK Frost Team 3:3 3:3Jirka / Přibil
Jirka / Přibil
MC-2
pá 11:30
HOR
MC-2 11:30 HOR MISTŘI ČINGČONGU Ruské Mašiny 5:4 5:4Števček / Števček
Števček / Števček
MD-2
pá 11:30
ZS
MD-2 11:30 ZS Rainbow Team The Edge 5:7 5:7Vašíček / Baloun
Vašíček / Baloun
HE-1
pá 12:00
ZUB
HE-1 12:00 ZUB Bejvávalo F.A.T.R. Dubňany 7:1 7:1Rogowski / Prouza
Rogowski / Prouza
HD-2
pá 12:00
DB
HD-2 12:00 DB Lions SK JeMoBu 5:1 5:1Přibil / Žlůva
Přibil / Žlůva
ME-1
pá 12:15
HOR
ME-1 12:15 HOR FRAM Floorball Team Gentlemen's club 12:1 12:1Hollosy / Filipčík
Hollosy / Filipčík
MA-3
pá 12:15
ZS
MA-3 12:15 ZS FBK Bobrky Snus tým 10:1 10:1Vašíček / Baloun
Vašíček / Baloun
HE-2
pá 12:40
ZUB
HE-2 12:40 ZUB Mezříč Squadra Kachla 10:2 10:2Rogowski / Prouza
Rogowski / Prouza
HF-1
pá 12:40
DB
HF-1 12:40 DB HOBO TEAM KromaŇonci 4:3 4:3Vybíhal / Žlůva
Vybíhal / Žlůva
MC-1
pá 13:00
HOR
MC-1 13:00 HOR B.E.S.K.Y.D. Selection IBK Anteaters 3:2 3:2Rýznar / Hollosy
Rýznar / Hollosy
MA-4
pá 13:00
ZS
MA-4 13:00 ZS FBK Púchov Hraničáři 2:12 2:12Hála / Kotala
Hála / Kotala
HA-1
pá 13:20
ZUB
HA-1 13:20 ZUB FBC Slušovice IBK Prešovský Beton 8:5 8:5Rogowski / Prouza
Rogowski / Prouza
HF-2
pá 13:20
DB
HF-2 13:20 DB Pink Angels Raw 7:2 7:2Vybíhal / Žlůva
Vybíhal / Žlůva
MB-3
pá 13:45
HOR
MB-3 13:45 HOR Lucky Boys from KaCity Warriors Nový Jičín 4:4 4:4Hollosy / Rýznar
Hollosy / Rýznar
HB-3
pá 13:45
ZS
HB-3 13:45 ZS Devils team Šuliči Honinů 3:2 3:2Hála / Kotala
Hála / Kotala
HA-2
pá 14:00
ZUB
HA-2 14:00 ZUB Luna Příbor The backyardigans 2:2 2:2Kubáč / Otáhal
Kubáč / Otáhal
HC-4
pá 14:00
DB
HC-4 14:00 DB Eastern wings Michalovce Flamingos Brno 0:7 0:7Jirka / Přibil
Jirka / Přibil
MB-4
pá 14:30
HOR
MB-4 14:30 HOR Válec Team ZERO team 4:3 4:3Števček / Števček
Števček / Števček
HB-4
pá 14:30
ZS
HB-4 14:30 ZS DMFC Šardice IBK Menkings 0:10 0:10Vašíček / Baloun
Vašíček / Baloun
HD-3
pá 14:40
ZUB
HD-3 14:40 ZUB FBK MeTermo Valašské Meziříčí Lions 3:3 3:3Kubáč / Otáhal
Kubáč / Otáhal
HC-3
pá 14:45
DB
HC-3 14:45 DB Džegrovci Gamblers 5:1 5:1Jirka / Přibil
Jirka / Přibil
WB-1
pá 15:15
HOR
WB-1 15:15 HOR DEJ SI DVACET DžúPínat 2:3 2:3Števček / Števček
Števček / Števček
WA-2
pá 15:15
ZS
WA-2 15:15 ZS Florbal Vsetín Citrus Ladies Team 4:3 4:3Vašíček / Baloun
Vašíček / Baloun
HA-5
pá 15:20
ZUB
HA-5 15:20 ZUB The backyardigans Shooters Beta 1:5 1:5Kubáč / Otáhal
Kubáč / Otáhal
HD-4
pá 15:30
DB
HD-4 15:30 DB IBK Frost Team SK JeMoBu 0:5 0:5Jirka / Přibil
Jirka / Přibil
WB-2
pá 16:00
HOR
WB-2 16:00 HOR FBC Hranice FRAM Ladies Team 1:3 1:3Mikula / Rýznar
Mikula / Rýznar
WA-1
pá 16:00
ZS
WA-1 16:00 ZS IBK Selection FBC SLAVIA PRAHA 15:1 15:1Hála / Kotala
Hála / Kotala
HB-5
pá 16:15
DB
HB-5 16:15 DB Šoty tým Šuliči Honinů 5:2 5:2Vybíhal / Žlůva
Vybíhal / Žlůva
HE-3
pá 16:45
HOR
HE-3 16:45 HOR Bejvávalo Mezříč 6:4 6:4Hollosy / Rýznar
Hollosy / Rýznar
ME-3
pá 16:45
ZS
ME-3 16:45 ZS FRAM Floorball Team Koupelny s.r.o. 5:2 5:2Hála / Kotala
Hála / Kotala
HC-7
pá 17:00
DB
HC-7 17:00 DB Eastern wings Michalovce FLAYING STARS 0:7 0:7Vybíhal / Žlůva
Vybíhal / Žlůva
HE-4
pá 17:30
HOR
HE-4 17:30 HOR F.A.T.R. Dubňany Squadra Kachla 10:0 10:0Mikula / Rýznar
Mikula / Rýznar
ME-4
pá 17:30
ZS
ME-4 17:30 ZS Gentlemen's club Mokrý banditi 0:5 0:5Vašíček / Baloun
Vašíček / Baloun
HB-6
pá 17:40
DB
HB-6 17:40 DB Devils team IBK Menkings 4:4 4:4Jirka / Přibil
Jirka / Přibil
MD-3
pá 18:15
HOR
MD-3 18:15 HOR EKOZEM Selection Rainbow Team 2:3 2:3Števček / Števček
Števček / Števček
MA-5
pá 18:15
ZS
MA-5 18:15 ZS Kong strong! Snus tým 4:5 4:5Vašíček / Baloun
Vašíček / Baloun
HC-6
pá 18:20
DB
HC-6 18:20 DB Džegrovci Flamingos Brno 2:8 2:8Jirka / Přibil
Jirka / Přibil
MD-4
pá 19:00
HOR
MD-4 19:00 HOR Jackpot The Edge 4:4 4:4Števček / Števček
Števček / Števček
MA-6
pá 19:00
ZS
MA-6 19:00 ZS FBK Bobrky Hraničáři 5:1 5:1Hála / Kotala
Hála / Kotala
HA-7
pá 19:00
DB
HA-7 19:00 DB IBK Prešovský Beton The backyardigans 9:2 9:2Vybíhal / Žlůva
Vybíhal / Žlůva
HC-5
pá 19:40
DB
HC-5 19:40 DB FLAYING STARS Gamblers 3:1 3:1Vybíhal / Žlůva
Vybíhal / Žlůva
HF-3
pá 19:45
HOR
HF-3 19:45 HOR HOBO TEAM Pink Angels 4:8 4:8Filipčík / Hollosy
Filipčík / Hollosy
MC-3
pá 19:45
ZS
MC-3 19:45 ZS B.E.S.K.Y.D. Selection MISTŘI ČINGČONGU 3:3 3:3Hála / Kotala
Hála / Kotala
HF-4
pá 20:30
HOR
HF-4 20:30 HOR KromaŇonci Raw 2:2 2:2Filipčík / Hollosy
Filipčík / Hollosy
MC-4
pá 20:30
ZS
MC-4 20:30 ZS IBK Anteaters Ruské Mašiny 5:0 5:0Rogowski / Prouza
Rogowski / Prouza
HB-7
pá 21:15
HOR
HB-7 21:15 HOR DMFC Šardice Šoty tým 0:8 0:8Hollosy / Filipčík
Hollosy / Filipčík
MA-7
pá 21:15
ZS
MA-7 21:15 ZS FBK Púchov Kong strong! 2:7 2:7Rogowski / Prouza
Rogowski / Prouza
HA-10
so 08:00
HOR
HA-10 so 08:00 HOR IBK Prešovský Beton Shooters Beta 2:2 2:2Števček / Mikula
Števček / Mikula
HF-5
so 08:00
ZS
HF-5 so 08:00 ZS HOBO TEAM Raw 6:1 6:1Vašíček / Baloun
Vašíček / Baloun
MA-8
so 08:00
ZUB
MA-8 so 08:00 ZUB Hraničáři Snus tým 9:1 9:1Vybíhal / Žlůva
Vybíhal / Žlůva
HC-8
so 08:45
HOR
HC-8 so 08:45 HOR Flamingos Brno Gamblers 3:3 3:3Števček / Mikula
Števček / Mikula
HF-6
so 08:45
ZS
HF-6 so 08:45 ZS KromaŇonci Pink Angels 1:15 1:15Vašíček / Baloun
Vašíček / Baloun
ME-5
so 08:45
ZUB
ME-5 so 08:45 ZUB FRAM Floorball Team Mokrý banditi 1:3 1:3Vybíhal / Žlůva
Vybíhal / Žlůva
HA-6
so 08:45
DB
HA-6 so 08:45 DB FBC Slušovice Luna Příbor 2:3 2:3Kubáč / Otáhal
Kubáč / Otáhal
HB-8
so 09:30
HOR
HB-8 so 09:30 HOR IBK Menkings Šuliči Honinů 3:5 3:5Števček / Mikula
Števček / Mikula
HD-5
so 09:30
ZS
HD-5 so 09:30 ZS FBK MeTermo Valašské Meziříčí SK JeMoBu 4:6 4:6Hála / Kotala
Hála / Kotala
MC-5
so 09:30
ZUB
MC-5 so 09:30 ZUB B.E.S.K.Y.D. Selection Ruské Mašiny 8:1 8:1Rogowski / Prouza
Rogowski / Prouza
HE-5
so 09:30
DB
HE-5 so 09:30 DB Bejvávalo Squadra Kachla 11:0 11:0Kubáč / Otáhal
Kubáč / Otáhal
ME-6
so 10:15
HOR
ME-6 so 10:15 HOR Gentlemen's club Koupelny s.r.o. 0:4 0:4Rýznar / Števček
Rýznar / Števček
HD-6
so 10:15
ZS
HD-6 so 10:15 ZS IBK Frost Team Lions 1:4 1:4Hála / Kotala
Hála / Kotala
MC-6
so 10:15
ZUB
MC-6 so 10:15 ZUB IBK Anteaters MISTŘI ČINGČONGU 3:3 3:3Rogowski / Prouza
Rogowski / Prouza
HE-6
so 10:15
DB
HE-6 so 10:15 DB F.A.T.R. Dubňany Mezříč 3:1 3:1Jirka / Přibil
Jirka / Přibil
HC-10
so 11:00
HOR
HC-10 so 11:00 HOR Eastern wings Michalovce Gamblers 7:1 7:1Rýznar / Števček
Rýznar / Števček
HC-9
so 11:00
ZS
HC-9 so 11:00 ZS Džegrovci FLAYING STARS 2:2 2:2Both / Černín
Both / Černín
MD-5
so 11:00
ZUB
MD-5 so 11:00 ZUB EKOZEM Selection The Edge 8:1 8:1Vybíhal / Žlůva
Vybíhal / Žlůva
HB-9
so 11:00
DB
HB-9 so 11:00 DB Devils team Šoty tým 3:2 3:2Jirka / Přibil
Jirka / Přibil
HA-9
so 11:45
HOR
HA-9 so 11:45 HOR FBC Slušovice The backyardigans 7:5 7:5Hollosy / Števček
Hollosy / Števček
HA-8
so 11:45
ZS
HA-8 so 11:45 ZS Luna Příbor Shooters Beta 1:6 1:6Both / Černín
Both / Černín
MD-6
so 11:45
ZUB
MD-6 so 11:45 ZUB Jackpot Rainbow Team 2:4 2:4Vybíhal / Žlůva
Vybíhal / Žlůva
HB-10
so 11:45
DB
HB-10 so 11:45 DB DMFC Šardice Šuliči Honinů 0:9 0:9Kubáč / Otáhal
Kubáč / Otáhal
MB-5
so 12:30
HOR
MB-5 so 12:30 HOR Lucky Boys from KaCity ZERO team 2:9 2:9Števček / Števček
Števček / Števček
MA-9
so 12:30
ZS
MA-9 so 12:30 ZS FBK Bobrky Kong strong! 3:1 3:1Vašíček / Baloun
Vašíček / Baloun
WA-5
so 12:30
ZUB
WA-5 so 12:30 ZUB IBK Selection Citrus Ladies Team 14:1 14:1Vybíhal / Žlůva
Vybíhal / Žlůva
WB-5
so 12:30
DB
WB-5 so 12:30 DB DEJ SI DVACET FRAM Ladies Team 7:4 7:4Kubáč / Otáhal
Kubáč / Otáhal
MB-6
so 13:15
HOR
MB-6 so 13:15 HOR Válec Team Warriors Nový Jičín 2:3 2:3Filipčík / Rýznar
Filipčík / Rýznar
MA-10
so 13:15
ZS
MA-10 so 13:15 ZS FBK Púchov Snus tým 2:3 2:3Vašíček / Baloun
Vašíček / Baloun
WA-6
so 13:15
ZUB
WA-6 so 13:15 ZUB FBC SLAVIA PRAHA Florbal Vsetín 0:6 0:6Rogowski / Prouza
Rogowski / Prouza
WB-6
so 13:15
DB
WB-6 so 13:15 DB DžúPínat FBC Hranice 8:2 8:2Jirka / Přibil
Jirka / Přibil
H-16F-3
so 14:15
HOR
H-16F-3 so 14:15 HOR Šoty tým IBK Prešovský Beton 4:3n 4:3nFilipčík / Hollosy
Filipčík / Hollosy
H-16F-4
so 14:15
ZS
H-16F-4 so 14:15 ZS FLAYING STARS Eastern wings Michalovce 6:4 6:4Hála / Kotala
Hála / Kotala
H-16F-5
so 14:15
ZUB
H-16F-5 so 14:15 ZUB FBC Slušovice Šuliči Honinů 1:8 1:8Rogowski / Prouza
Rogowski / Prouza
H-16F-1
so 14:15
DB
H-16F-1 so 14:15 DB Mezříč FBK MeTermo Valašské Meziříčí 11:3 11:3Jirka / Přibil
Jirka / Přibil
H-16F-8
so 15:05
HOR
H-16F-8 so 15:05 HOR Džegrovci Raw 3:4n 3:4nHollosy / Rýznar
Hollosy / Rýznar
H-16F-7
so 15:05
ZS
H-16F-7 so 15:05 ZS IBK Menkings KromaŇonci 10:5 10:5Hála / Kotala
Hála / Kotala
H-16F-6
so 15:05
ZUB
H-16F-6 so 15:05 ZUB Luna Příbor IBK Frost Team 5:4 5:4Rogowski / Prouza
Rogowski / Prouza
H-16F-2
so 15:05
DB
H-16F-2 so 15:05 DB HOBO TEAM Squadra Kachla 11:2 11:2Jirka / Přibil
Jirka / Přibil
M-16F-1
so 15:55
HOR
M-16F-1 so 15:55 HOR Kong strong! Jackpot 1:11 1:11Števček / Števček
Števček / Števček
M-16F-3
so 15:55
ZS
M-16F-3 so 15:55 ZS ZERO team Ruské Mašiny 3:7 3:7Both / Černín
Both / Černín
WB-3
so 15:55
ZUB
WB-3 so 15:55 ZUB DEJ SI DVACET FBC Hranice 4:2 4:2Vybíhal / Žlůva
Vybíhal / Žlůva
WA-3
so 15:55
DB
WA-3 so 15:55 DB IBK Selection Florbal Vsetín 7:3 7:3Jirka / Přibil
Jirka / Přibil
M-16F-2
so 16:55
HOR
M-16F-2 so 16:55 HOR The Edge Gentlemen's club 12:1 12:1Rýznar / Števček
Rýznar / Števček
M-16F-4
so 16:55
ZS
M-16F-4 so 16:55 ZS Koupelny s.r.o. Lucky Boys from KaCity 1:3 1:3Both / Černín
Both / Černín
WB-4
so 16:55
ZUB
WB-4 so 16:55 ZUB DžúPínat FRAM Ladies Team 4:6 4:6Rogowski / Prouza
Rogowski / Prouza
WA-4
so 16:55
DB
WA-4 so 16:55 DB FBC SLAVIA PRAHA Citrus Ladies Team 2:2 2:2Kubáč / Otáhal
Kubáč / Otáhal
H-8F-3
so 17:55
HOR
H-8F-3 so 17:55 HOR Shooters Beta Šoty tým 3:4n 3:4nFilipčík / Števček
Filipčík / Števček
H-8F-4
so 17:55
ZS
H-8F-4 so 17:55 ZS Devils team FLAYING STARS 6:3 6:3Vašíček / Baloun
Vašíček / Baloun
H-8F-5
so 17:55
ZUB
H-8F-5 so 17:55 ZUB Flamingos Brno Šuliči Honinů 8:2 8:2Rogowski / Prouza
Rogowski / Prouza
H-8F-1
so 17:55
DB
H-8F-1 so 17:55 DB Pink Angels Mezříč 6:4 6:4Jirka / Přibil
Jirka / Přibil
M-8F-2
so 18:45
HOR
M-8F-2 so 18:45 HOR Válec Team MISTŘI ČINGČONGU 8:2 8:2Rýznar / Hollosy
Rýznar / Hollosy
M-8F-4
so 18:45
ZS
M-8F-4 so 18:45 ZS Rainbow Team IBK Anteaters 6:3 6:3Vašíček / Baloun
Vašíček / Baloun
H-8F-6
so 18:45
ZUB
H-8F-6 so 18:45 ZUB Lions Luna Příbor 4:2 4:2Rogowski / Prouza
Rogowski / Prouza
H-8F-2
so 18:45
DB
H-8F-2 so 18:45 DB SK JeMoBu HOBO TEAM 3:2n 3:2nKubáč / Otáhal
Kubáč / Otáhal
M-8F-8
so 19:35
ZUB
M-8F-8 so 19:35 ZUB FRAM Floorball Team EKOZEM Selection 2:3 2:3Vybíhal / Žlůva
Vybíhal / Žlůva
H-8F-7
so 19:35
DB
H-8F-7 so 19:35 DB F.A.T.R. Dubňany IBK Menkings 4:2 4:2Kubáč / Otáhal
Kubáč / Otáhal
M-8F-1
so 19:45
HOR
M-8F-1 so 19:45 HOR FBK Bobrky Jackpot 1:7 1:7Hollosy / Filipčík
Hollosy / Filipčík
M-8F-5
so 19:45
ZS
M-8F-5 so 19:45 ZS B.E.S.K.Y.D. Selection Ruské Mašiny 6:3 6:3Hála / Kotala
Hála / Kotala
H-8F-8
so 20:25
DB
H-8F-8 so 20:25 DB Bejvávalo Raw 5:3 5:3Jirka / Přibil
Jirka / Přibil
M-8F-6
so 20:35
ZUB
M-8F-6 so 20:35 ZUB Hraničáři Snus tým 9:0 9:0Vybíhal / Žlůva
Vybíhal / Žlůva
M-8F-3
so 20:45
HOR
M-8F-3 so 20:45 HOR Warriors Nový Jičín The Edge 4:6 4:6Filipčík / Števček
Filipčík / Števček
M-8F-7
so 20:45
ZS
M-8F-7 so 20:45 ZS Mokrý banditi Lucky Boys from KaCity 10:2 10:2Hála / Kotala
Hála / Kotala
W-4F-3
ne 08:00
HOR
W-4F-3 ne 08:00 HOR DEJ SI DVACET FBC SLAVIA PRAHA 10:3 10:3Števček / Števček
Števček / Števček
W-4F-1
ne 08:00
ZS
W-4F-1 ne 08:00 ZS IBK Selection FBC Hranice 11:0 11:0Both / Černín
Both / Černín
H-4F-1
ne 08:00
ZUB
H-4F-1 ne 08:00 ZUB Pink Angels SK JeMoBu 3:4 3:4Vybíhal / Žlůva
Vybíhal / Žlůva
W-4F-4
ne 08:45
HOR
W-4F-4 ne 08:45 HOR Florbal Vsetín DžúPínat 3:2 3:2Števček / Števček
Števček / Števček
W-4F-2
ne 08:45
ZS
W-4F-2 ne 08:45 ZS FRAM Ladies Team Citrus Ladies Team 5:3 5:3Both / Černín
Both / Černín
H-4F-2
ne 08:45
ZUB
H-4F-2 ne 08:45 ZUB Šoty tým Devils team 2:6 2:6Vybíhal / Žlůva
Vybíhal / Žlůva
M-4F-3
ne 09:30
HOR
M-4F-3 ne 09:30 HOR B.E.S.K.Y.D. Selection Hraničáři 7:3 7:3Števček / Števček
Števček / Števček
M-4F-1
ne 09:30
ZS
M-4F-1 ne 09:30 ZS Jackpot Válec Team 2:1n 2:1nVašíček / Baloun
Vašíček / Baloun
H-4F-3
ne 09:30
ZUB
H-4F-3 ne 09:30 ZUB Flamingos Brno Lions 4:3n 4:3nRogowski / Prouza
Rogowski / Prouza
H-4F-4
ne 10:15
ZUB
H-4F-4 ne 10:15 ZUB F.A.T.R. Dubňany Bejvávalo 2:3 2:3Rogowski / Prouza
Rogowski / Prouza
M-4F-4
ne 10:30
HOR
M-4F-4 ne 10:30 HOR Mokrý banditi EKOZEM Selection 8:2 8:2Filipčík / Rýznar
Filipčík / Rýznar
M-4F-2
ne 10:30
ZS
M-4F-2 ne 10:30 ZS The Edge Rainbow Team 5:0 5:0Vašíček / Baloun
Vašíček / Baloun
H-2F-1
ne 11:00
ZUB
H-2F-1 ne 11:00 ZUB SK JeMoBu Devils team 4:3n 4:3nVybíhal / Žlůva
Vybíhal / Žlůva
W-2F-2
ne 11:30
HOR
W-2F-2 ne 11:30 HOR DEJ SI DVACET Florbal Vsetín 5:1 5:1Hollosy / Mikula
Hollosy / Mikula
W-2F-1
ne 11:30
ZS
W-2F-1 ne 11:30 ZS IBK Selection FRAM Ladies Team 8:0 8:0Kubáč / Otáhal
Kubáč / Otáhal
H-2F-2
ne 11:45
ZUB
H-2F-2 ne 11:45 ZUB Flamingos Brno Bejvávalo 4:2 4:2Rogowski / Prouza
Rogowski / Prouza
M-2F-2
ne 12:30
HOR
M-2F-2 ne 12:30 HOR B.E.S.K.Y.D. Selection Mokrý banditi 2:3 2:3Hollosy / Filipčík
Hollosy / Filipčík
M-2F-1
ne 12:30
ZS
M-2F-1 ne 12:30 ZS Jackpot The Edge 4:3n 4:3nBoth / Černín
Both / Černín
H-Bronz
ne 13:15
ZUB
H-Bronz ne 13:15 ZUB Devils team Bejvávalo 2:3 2:3Rogowski / Prouza
Rogowski / Prouza
W-Bronz
ne 13:30
ZS
W-Bronz ne 13:30 ZS FRAM Ladies Team Florbal Vsetín 4:5n 4:5nKubáč / Otáhal
Kubáč / Otáhal
H-Final
ne 14:00
HOR
H-Final ne 14:00 HOR SK JeMoBu Flamingos Brno 2:9 2:9Mikula / Rýznar
Mikula / Rýznar
M-Bronz
ne 14:30
ZS
M-Bronz ne 14:30 ZS B.E.S.K.Y.D. Selection The Edge 8:1 8:1Vašíček / Kubáč
Vašíček / Kubáč
W-Final
ne 15:00
HOR
W-Final ne 15:00 HOR IBK Selection DEJ SI DVACET 5:4 5:4Hollosy / Filipčík
Hollosy / Filipčík
M-Final
ne 16:00
HOR
M-Final ne 16:00 HOR Mokrý banditi Jackpot 4:3n 4:3nMikula / Rýznar
Mikula / Rýznar