Rozpis a výsledky

Den: Hala: Kategorie: Skupina:
Fáze: Tým: Rozhodčí:
Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek Roz​hod​čí
Rozhodčí
HC-1
pá 10:30
SYN
HC-1 10:30 SYN Hvězdy Moravy IBK Frost 3:3 3:3Mikula / Rýznar
Mikula / Rýznar
HC-2
pá 11:15
SYN
HC-2 11:15 SYN LUNA Příbor Pirane z Chociny 2:7 2:7Ručka / Kiovský
Ručka / Kiovský
HF-1
pá 12:00
SYN
HF-1 12:00 SYN Palkovice Rovers SNUS TEAM 1:4 1:4Ručka / Kiovský
Ručka / Kiovský
HF-2
pá 12:45
SYN
HF-2 12:45 SYN Wolves Havířov Lions 3:1 3:1Ručka / Kiovský
Ručka / Kiovský
MD-7
pá 13:30
SYN
MD-7 13:30 SYN FBC TJ Sokol Frenštát p. R. Aligátoři z klobouku 1:2 1:2Mikula / Rýznar
Mikula / Rýznar
MF-1
pá 14:15
SYN
MF-1 14:15 SYN FBC Medvede Žilina Válec team 1:2 1:2Havlena / Kvapil
Havlena / Kvapil
MG-3
pá 15:00
SYN
MG-3 15:00 SYN Jackpot Koupelny s.r.o. 7:4 7:4Havlena / Kvapil
Havlena / Kvapil
MG-4
pá 15:45
SYN
MG-4 15:45 SYN Men in black – Třinec IBK Anteaters 2:1 2:1Mikula / Rýznar
Mikula / Rýznar
MF-4
pá 16:30
SYN
MF-4 16:30 SYN Válec team B.E.S.K.Y.D. Selection 1:3 1:3Mikula / Rýznar
Mikula / Rýznar
MF-3
pá 17:15
SYN
MF-3 17:15 SYN FBC Medvede Žilina Atlas Future 1:4 1:4Havlena / Kvapil
Havlena / Kvapil
HD-3
pá 18:00
SYN
HD-3 18:00 SYN Bejvávalo Sokol Šenov 3:5 3:5Ručka / Kiovský
Ručka / Kiovský
HD-4
pá 18:40
SYN
HD-4 18:40 SYN Gentlemen's club Jegrtým 2:4 2:4Ručka / Kiovský
Ručka / Kiovský
HH-3
pá 19:20
SYN
HH-3 19:20 SYN Shooters Beta Mimoni 6:2 6:2Ručka / Kiovský
Ručka / Kiovský
WA-5
pá 20:00
SYN
WA-5 20:00 SYN Rybářky ze Sona Error 7:1 7:1Havlena / Rýznar
Havlena / Rýznar
WA-6
pá 20:50
SYN
WA-6 20:50 SYN "To se vyklepe" Citrus Ladies Team 1:3 1:3Kvapil / Rýznar
Kvapil / Rýznar
HH-4
pá 21:30
SYN
HH-4 21:30 SYN Dívčí sen The Gingerbread Man and Other Boys 3:7 3:7Havlena / Kvapil
Havlena / Kvapil
HG-5
so 08:00
SYN
HG-5 so 08:00 SYN Suspenzoři Zlín Warriorsi 4:6 4:6Ručka / Kiovský
Ručka / Kiovský
HG-6
so 08:40
SYN
HG-6 so 08:40 SYN IBK Zkrojeno FBC Lipník 4:3 4:3Ručka / Kiovský
Ručka / Kiovský
HD-6
so 09:20
SYN
HD-6 so 09:20 SYN Gentlemen's club Sokol Šenov 4:6 4:6Havlena / Kvapil
Havlena / Kvapil
MF-5
so 10:00
SYN
MF-5 so 10:00 SYN FBC Medvede Žilina B.E.S.K.Y.D. Selection 1:1 1:1Kvapil / Rýznar
Kvapil / Rýznar
MA-5
so 10:45
SYN
MA-5 so 10:45 SYN Mokrý banditi PartyGang 7:1 7:1Rýznar / Havlena
Rýznar / Havlena
MA-6
so 11:30
SYN
MA-6 so 11:30 SYN Pocem kamdeš BalconsSL 4:1 4:1Kvapil / Rýznar
Kvapil / Rýznar
H-16F-4
so 12:20
SYN
H-16F-4 so 12:20 SYN Dívčí sen Warriorsi 5:6n 5:6nRučka / Kiovský
Ručka / Kiovský
H-16F-2
so 13:10
SYN
H-16F-2 so 13:10 SYN Bejvávalo LUNA Příbor 9:2 9:2Ručka / Kiovský
Ručka / Kiovský
H-16F-1
so 14:00
SYN
H-16F-1 so 14:00 SYN Devils Team FBC Tigers Poruba 6:2 6:2Ručka / Kiovský
Ručka / Kiovský
H-16F-3
so 14:50
SYN
H-16F-3 so 14:50 SYN Pink Angels Palkovice Rovers 10:3 10:3Havlena / Kvapil
Havlena / Kvapil
M-16F-1
so 15:50
SYN
M-16F-1 so 15:50 SYN FbC Frýdek-Místek Aligátoři z klobouku 2:3 2:3Havlena / Rýznar
Havlena / Rýznar
M-16F-2
so 16:50
SYN
M-16F-2 so 16:50 SYN BalconsSL FBC TJ Sokol Frenštát p. R. 2:3n 2:3nRýznar / Havlena
Rýznar / Havlena
WA-13
so 17:50
SYN
WA-13 so 17:50 SYN "To se vyklepe" Kachny na tahu 4:5 4:5Ručka / Kiovský
Ručka / Kiovský
WA-12
so 18:40
SYN
WA-12 so 18:40 SYN Rybářky ze Sona Citrus Ladies Team 3:3 3:3Ručka / Kiovský
Ručka / Kiovský
WA-14
so 19:30
SYN
WA-14 so 19:30 SYN Zlín Zebras Error 4:4 4:4Rýznar / Kvapil
Rýznar / Kvapil
M-8F-1
so 20:20
SYN
M-8F-1 so 20:20 SYN Warriors Nový Jičín Aligátoři z klobouku 10:2 10:2Kvapil / Havlena
Kvapil / Havlena
M-8F-3
so 21:10
SYN
M-8F-3 so 21:10 SYN Men in black – Třinec FBC TJ Sokol Frenštát p. R. 7:2 7:2Rýznar / Havlena
Rýznar / Havlena
H-4F-1
ne 08:00
SYN
H-4F-1 ne 08:00 SYN Bejvávalo Pink Angels 11:2 11:2Havlena / Kvapil
Havlena / Kvapil
M-4F-3
ne 08:50
SYN
M-4F-3 ne 08:50 SYN EKOZEM Selection Rainbowrun TEAM 3:8 3:8Havlena / Kvapil
Havlena / Kvapil
M-4F-4
ne 09:50
SYN
M-4F-4 ne 09:50 SYN Čosijak Hraničáři 3:0 3:0Rýznar / Mikula
Rýznar / Mikula
W-2F-1
ne 10:50
SYN
W-2F-1 ne 10:50 SYN Rybářky ze Sona "To se vyklepe" 7:2 7:2Hála / Kotala
Hála / Kotala
M-2F-2
ne 12:30
SYN
M-2F-2 ne 12:30 SYN Rainbowrun TEAM Čosijak 4:2 4:2Hála / Kotala
Hála / Kotala
H-Final
ne 14:00
SYN
H-Final ne 14:00 SYN Bejvávalo F.A.T.R. Dubňany 5:4 5:4Hála / Kotala
Hála / Kotala
W-Final
ne 15:00
SYN
W-Final ne 15:00 SYN Rybářky ze Sona Citrus Ladies Team 9:8 9:8Mikula / Rýznar
Mikula / Rýznar
M-Final
ne 16:00
SYN
M-Final ne 16:00 SYN Rainbowrun TEAM Men in black – Třinec 1:4 1:4Rýznar / Mikula
Rýznar / Mikula