Rozpis a výsledky

Den: Hala: Kategorie: Skupina:
Fáze: Tým: Rozhodčí:
Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek Roz​hod​čí
Rozhodčí
HB-1
pá 09:45
HOR
HB-1 09:45 HOR FBC Tigers Poruba Flying Stars 0:4 0:4Čermák / Heiser
Čermák / Heiser
HD-1
pá 10:30
HOR
HD-1 10:30 HOR Bejvávalo Gentlemen's club 3:1 3:1Čermák / Heiser
Čermák / Heiser
HD-2
pá 11:15
HOR
HD-2 11:15 HOR Sokol Šenov Jegrtým 3:6 3:6Kubáč / Minarčík
Kubáč / Minarčík
HH-2
pá 12:00
HOR
HH-2 12:00 HOR Mimoni The Gingerbread Man and Other Boys 1:0 1:0Kubáč / Minarčík
Kubáč / Minarčík
HH-1
pá 12:45
HOR
HH-1 12:45 HOR Shooters Beta Dívčí sen 1:2 1:2Hála / Kotala
Hála / Kotala
MF-2
pá 13:30
HOR
MF-2 13:30 HOR Atlas Future B.E.S.K.Y.D. Selection 5:6 5:6Hála / Kotala
Hála / Kotala
MB-2
pá 14:15
HOR
MB-2 14:15 HOR Warriors Nový Jičín Profi Sběrači 8:2 8:2Kubáč / Minarčík
Kubáč / Minarčík
HG-2
pá 15:00
HOR
HG-2 15:00 HOR FBC Lipník Warriorsi 6:1 6:1Kubáč / Minarčík
Kubáč / Minarčík
HB-3
pá 15:40
HOR
HB-3 15:40 HOR FBC Tigers Poruba Šoty tým 1:5 1:5Hála / Kotala
Hála / Kotala
HB-4
pá 16:20
HOR
HB-4 16:20 HOR Flying Stars F.A.T.R. Dubňany 1:2 1:2Hála / Kotala
Hála / Kotala
MD-3
pá 17:00
HOR
MD-3 17:00 HOR Rainbowrun TEAM EKOZEM Selection 3:6 3:6Hála / Kotala
Hála / Kotala
MA-3
pá 17:45
HOR
MA-3 17:45 HOR Mokrý banditi BalconsSL 4:1 4:1Kubáč / Minarčík
Kubáč / Minarčík
MD-4
pá 18:30
HOR
MD-4 18:30 HOR FBC TJ Sokol Frenštát p. R. Hraničáři 2:5 2:5Kubáč / Minarčík
Kubáč / Minarčík
HE-3
pá 19:15
HOR
HE-3 19:15 HOR Pink Angels IBK Blackout 4:1 4:1Kubáč / Minarčík
Kubáč / Minarčík
HE-4
pá 19:55
HOR
HE-4 19:55 HOR Squadra Kachla Veterans of Valmez B 4:3 4:3Hála / Kotala
Hála / Kotala
HF-3
pá 20:35
HOR
HF-3 20:35 HOR Palkovice Rovers Wolves Havířov 2:5 2:5Hála / Kotala
Hála / Kotala
HH-6
so 08:00
HOR
HH-6 so 08:00 HOR Dívčí sen Mimoni 4:3 4:3Kubáč / Minarčík
Kubáč / Minarčík
HH-5
so 08:40
HOR
HH-5 so 08:40 HOR Shooters Beta The Gingerbread Man and Other Boys 1:2 1:2Minarčík / Kotala
Minarčík / Kotala
MD-8
so 09:20
HOR
MD-8 so 09:20 HOR Hraničáři EKOZEM Selection 2:4 2:4Kotala / Kubáč
Kotala / Kubáč
MG-6
so 10:05
HOR
MG-6 so 10:05 HOR Men in black – Třinec Koupelny s.r.o. 3:2 3:2Kubáč / Minarčík
Kubáč / Minarčík
MG-5
so 10:50
HOR
MG-5 so 10:50 HOR Jackpot IBK Anteaters 2:1 2:1Minarčík / Kotala
Minarčík / Kotala
MD-10
so 11:35
HOR
MD-10 so 11:35 HOR FBC TJ Sokol Frenštát p. R. EKOZEM Selection 1:5 1:5Kotala / Kubáč
Kotala / Kubáč
H-16F-7
so 12:20
HOR
H-16F-7 so 12:20 HOR IBK Zkrojeno Mimoni 4:2 4:2Kubáč / Minarčík
Kubáč / Minarčík
H-16F-8
so 13:10
HOR
H-16F-8 so 13:10 HOR Lions Squadra Kachla 4:1 4:1Minarčík / Kotala
Minarčík / Kotala
H-16F-9
so 14:00
HOR
H-16F-9 so 14:00 HOR F.A.T.R. Dubňany IBK Frost 5:1 5:1Sladký / Brus
Sladký / Brus
H-16F-10
so 14:50
HOR
H-16F-10 so 14:50 HOR Třebíčské panoptikum Sokol Šenov 3:5 3:5Sladký / Brus
Sladký / Brus
H-8F-4
so 16:50
HOR
H-8F-4 so 16:50 HOR IBK Zkrojeno Lions 5:2 5:2Kubáč / Minarčík
Kubáč / Minarčík
H-8F-5
so 17:40
HOR
H-8F-5 so 17:40 HOR F.A.T.R. Dubňany Sokol Šenov 9:0 9:0Minarčík / Kotala
Minarčík / Kotala
H-8F-1
so 18:30
HOR
H-8F-1 so 18:30 HOR Devils Team Bejvávalo 4:5n 4:5nSladký / Brus
Sladký / Brus
H-8F-2
so 19:20
HOR
H-8F-2 so 19:20 HOR Pink Angels Warriorsi 4:3 4:3Sladký / Brus
Sladký / Brus
H-4F-3
ne 08:00
HOR
H-4F-3 ne 08:00 HOR F.A.T.R. Dubňany Shooters Beta 4:2 4:2Sladký / Brus
Sladký / Brus
H-4F-2
ne 08:50
HOR
H-4F-2 ne 08:50 HOR Hattrick team IBK Zkrojeno 0:1 0:1Hála / Kotala
Hála / Kotala
H-2F-2
ne 10:30
HOR
H-2F-2 ne 10:30 HOR F.A.T.R. Dubňany Flying Stars 4:2 4:2Sladký / Brus
Sladký / Brus
H-2F-1
ne 11:20
HOR
H-2F-1 ne 11:20 HOR Bejvávalo IBK Zkrojeno 5:0k 5:0kSladký / Brus
Sladký / Brus
H-Bronz
ne 13:00
HOR
H-Bronz ne 13:00 HOR IBK Zkrojeno Flying Stars 1:6 1:6Sladký / Brus
Sladký / Brus