Rozpis a výsledky

Den: Hala: Kategorie: Skupina:
Fáze: Tým: Rozhodčí:
Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek Roz​hod​čí
Rozhodčí
MD-1
pá 09:45
ZS
MD-1 09:45 ZS Rainbowrun TEAM FBC TJ Sokol Frenštát p. R. 6:3 6:3Both / Černín
Both / Černín
MG-1
pá 10:30
ZS
MG-1 10:30 ZS Jackpot Men in black – Třinec 0:1 0:1Both / Černín
Both / Černín
HG-1
pá 11:15
ZS
HG-1 11:15 ZS Suspenzoři Zlín IBK Zkrojeno 5:3 5:3Vašíček / Vybíhal
Vašíček / Vybíhal
HA-1
pá 12:00
ZS
HA-1 12:00 ZS Třebíčské panoptikum FBK Dravci 4:0 4:0Vašíček / Vybíhal
Vašíček / Vybíhal
MA-2
pá 12:45
ZS
MA-2 12:45 ZS BalconsSL PartyGang 3:1 3:1Both / Černín
Both / Černín
MA-1
pá 13:30
ZS
MA-1 13:30 ZS Mokrý banditi Pocem kamdeš 3:2 3:2Both / Černín
Both / Černín
WA-2
pá 14:15
ZS
WA-2 14:15 ZS "To se vyklepe" Error 9:1 9:1Čermák / Heiser
Čermák / Heiser
WA-3
pá 15:00
ZS
WA-3 15:00 ZS Citrus Ladies Team Kachny na tahu 5:4 5:4Čermák / Heiser
Čermák / Heiser
MD-2
pá 15:45
ZS
MD-2 15:45 ZS Hraničáři Aligátoři z klobouku 8:4 8:4Vašíček / Vybíhal
Vašíček / Vybíhal
WA-9
pá 17:15
ZS
WA-9 17:15 ZS Rybářky ze Sona "To se vyklepe" 3:2 3:2Vašíček / Vybíhal
Vašíček / Vybíhal
WA-11
pá 18:00
ZS
WA-11 18:00 ZS Zlín Zebras Kachny na tahu 1:4 1:4Both / Černín
Both / Černín
MG-2
pá 18:40
ZS
MG-2 18:40 ZS Koupelny s.r.o. IBK Anteaters 3:3 3:3Both / Černín
Both / Černín
HA-3
pá 19:20
ZS
HA-3 19:20 ZS Třebíčské panoptikum Devils Team 0:4 0:4Čermák / Heiser
Čermák / Heiser
HF-4
pá 20:00
ZS
HF-4 20:00 ZS SNUS TEAM Lions 1:8 1:8Čermák / Heiser
Čermák / Heiser
MD-5
pá 20:40
ZS
MD-5 20:40 ZS Aligátoři z klobouku EKOZEM Selection 3:6 3:6Čermák / Heiser
Čermák / Heiser
HC-5
so 08:00
ZS
HC-5 so 08:00 ZS Hvězdy Moravy Pirane z Chociny 4:2 4:2Both / Černín
Both / Černín
WA-7
so 08:40
ZS
WA-7 so 08:40 ZS Error Kachny na tahu 2:8 2:8Both / Černín
Both / Černín
WA-8
so 09:20
ZS
WA-8 so 09:20 ZS Zlín Zebras Citrus Ladies Team 1:11 1:11Vašíček / Vybíhal
Vašíček / Vybíhal
HC-6
so 10:05
ZS
HC-6 so 10:05 ZS IBK Frost LUNA Příbor 2:5 2:5Vašíček / Vybíhal
Vašíček / Vybíhal
MB-5
so 10:50
ZS
MB-5 so 10:50 ZS FbC Frýdek-Místek Profi Sběrači 2:1 2:1Both / Černín
Both / Černín
MB-6
so 11:35
ZS
MB-6 so 11:35 ZS Čosijak Warriors Nový Jičín 5:9 5:9Both / Černín
Both / Černín
H-16F-15
so 12:20
ZS
H-16F-15 so 12:20 ZS The Gingerbread Man and Other Boys Veterans of Valmez B 3:2 3:2Vašíček / Vybíhal
Vašíček / Vybíhal
H-16F-16
so 13:10
ZS
H-16F-16 so 13:10 ZS FBC Lipník SNUS TEAM 5:2 5:2Vašíček / Vybíhal
Vašíček / Vybíhal
H-16F-5
so 14:00
ZS
H-16F-5 so 14:00 ZS Pirane z Chociny Gentlemen's club 6:2 6:2Vašíček / Vybíhal
Vašíček / Vybíhal
H-16F-6
so 14:50
ZS
H-16F-6 so 14:50 ZS Šoty tým Hattrick team 4:5 4:5Both / Černín
Both / Černín
M-16F-4
so 15:40
ZS
M-16F-4 so 15:40 ZS IBK Anteaters FBC Medvede Žilina 4:3 4:3Both / Černín
Both / Černín
M-16F-5
so 16:40
ZS
M-16F-5 so 16:40 ZS Čosijak Koupelny s.r.o. 4:2 4:2Both / Černín
Both / Černín
H-8F-8
so 17:40
ZS
H-8F-8 so 17:40 ZS The Gingerbread Man and Other Boys FBC Lipník 2:3n 2:3nČermák / Heiser
Čermák / Heiser
H-8F-3
so 18:30
ZS
H-8F-3 so 18:30 ZS Pirane z Chociny Hattrick team 3:7 3:7Čermák / Heiser
Čermák / Heiser
M-8F-5
so 19:20
ZS
M-8F-5 so 19:20 ZS EKOZEM Selection IBK Anteaters 8:3 8:3Vašíček / Vybíhal
Vašíček / Vybíhal
M-8F-7
so 20:20
ZS
M-8F-7 so 20:20 ZS Mokrý banditi Čosijak 4:5 4:5Vašíček / Vybíhal
Vašíček / Vybíhal
M-8F-2
so 21:20
ZS
M-8F-2 so 21:20 ZS Atlas Future Jackpot 3:6 3:6Vašíček / Vybíhal
Vašíček / Vybíhal
H-4F-4
ne 08:00
ZS
H-4F-4 ne 08:00 ZS Flying Stars FBC Lipník 4:3 4:3Both / Černín
Both / Černín
M-4F-1
ne 08:50
ZS
M-4F-1 ne 08:50 ZS Warriors Nový Jičín Jackpot 2:3n 2:3nBoth / Černín
Both / Černín
M-4F-2
ne 09:50
ZS
M-4F-2 ne 09:50 ZS Men in black – Třinec B.E.S.K.Y.D. Selection 3:2n 3:2nVašíček / Vybíhal
Vašíček / Vybíhal
W-2F-2
ne 10:50
ZS
W-2F-2 ne 10:50 ZS Citrus Ladies Team Kachny na tahu 3:2 3:2Vašíček / Vybíhal
Vašíček / Vybíhal
M-2F-1
ne 12:30
ZS
M-2F-1 ne 12:30 ZS Jackpot Men in black – Třinec 1:2 1:2Both / Černín
Both / Černín
W-Bronz
ne 13:30
ZS
W-Bronz ne 13:30 ZS "To se vyklepe" Kachny na tahu 2:3 2:3Both / Černín
Both / Černín
M-Bronz
ne 14:30
ZS
M-Bronz ne 14:30 ZS Čosijak Jackpot 4:6 4:6Vašíček / Vybíhal
Vašíček / Vybíhal