Rozpis a výsledky

Den: Hala: Kategorie: Skupina:
Fáze: Tým: Rozhodčí:
Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek Roz​hod​čí
Rozhodčí
HB-2
pá 09:00
ZUB
HB-2 09:00 ZUB Šoty tým TJ Sokol Šenov 2:4 2:4Pagáč / Tuček
Pagáč / Tuček
HB-1
pá 09:40
ZUB
HB-1 09:40 ZUB Reaktors SK JeMoBu 5:4 5:4Pagáč / Tuček
Pagáč / Tuček
HI-1
pá 10:20
ZUB
HI-1 10:20 ZUB Black Deers Devils team 4:3 4:3Pagáč / Tuček
Pagáč / Tuček
HI-2
pá 11:00
ZUB
HI-2 11:00 ZUB FBC Wolves Havířov Flamingos Brno 3:9 3:9Mauer / Pekárek
Mauer / Pekárek
HC-2
pá 11:40
ZUB
HC-2 11:40 ZUB Tvoje Máma Warriorsi 4:4 4:4Mauer / Pekárek
Mauer / Pekárek
HC-1
pá 12:20
ZUB
HC-1 12:20 ZUB SNUS TEAM TROOPERS Delta 3:1 3:1Pagáč / Tuček
Pagáč / Tuček
HD-3
pá 13:00
ZUB
HD-3 13:00 ZUB Dívčí Sen Gůfuň 4:2 4:2Pagáč / Tuček
Pagáč / Tuček
HD-4
pá 13:40
ZUB
HD-4 13:40 ZUB FK Sýrové Válec team 2:9 2:9Staněk / Žlůva
Staněk / Žlůva
HE-4
pá 14:20
ZUB
HE-4 14:20 ZUB FBC PB Puschkin Suspenzoři Zlín 2:1 2:1Lešák / Žlůva
Lešák / Žlůva
HE-3
pá 15:00
ZUB
HE-3 15:00 ZUB Bankrot Hvězdy Výčepu 2:3 2:3Lešák / Staněk
Lešák / Staněk
HG-3
pá 15:40
ZUB
HG-3 15:40 ZUB ALK Vépitci FBC Honey Badgers F-M 2:0 2:0Pagáč / Tuček
Pagáč / Tuček
HC-4
pá 16:20
ZUB
HC-4 16:20 ZUB TROOPERS Delta Warriorsi 1:5 1:5Pagáč / Tuček
Pagáč / Tuček
HH-3
pá 17:00
ZUB
HH-3 17:00 ZUB Gyzdi z Hlučína Luna Příbor 3:1 3:1Lešák / Žlůva
Lešák / Žlůva
HA-6
pá 17:40
ZUB
HA-6 17:40 ZUB F.A.T.R. Dubňany FBC TIGERS PORUBA 4:4 4:4Lešák / Žlůva
Lešák / Žlůva
WA-3
pá 18:20
ZUB
WA-3 18:20 ZUB Alfasamice Nevim 11:0 11:0Lešák / Žlůva
Lešák / Žlůva
HH-4
pá 19:00
ZUB
HH-4 19:00 ZUB IBK Blackout Mimoni 1:6 1:6Staněk / Křivánek
Staněk / Křivánek
HA-7
pá 19:40
ZUB
HA-7 19:40 ZUB Dravci Lucky Lashes 1:5 1:5Staněk / Křivánek
Staněk / Křivánek
HA-3
pá 20:20
ZUB
HA-3 20:20 ZUB F.A.T.R. Dubňany Lesapáni 3:6 3:6Staněk / Křivánek
Staněk / Křivánek
HE-6
so 08:00
ZUB
HE-6 so 08:00 ZUB FBC PB Puschkin Hvězdy Výčepu 3:7 3:7Lešák / Žlůva
Lešák / Žlůva
HG-5
so 08:40
ZUB
HG-5 so 08:40 ZUB ALK Vépitci Flying Stars 2:1 2:1Lešák / Žlůva
Lešák / Žlůva
HD-5
so 09:20
ZUB
HD-5 so 09:20 ZUB Dívčí Sen Válec team 3:3 3:3Pagáč / Tuček
Pagáč / Tuček
HD-6
so 10:00
ZUB
HD-6 so 10:00 ZUB FK Sýrové Gůfuň 0:6 0:6Pagáč / Tuček
Pagáč / Tuček
HF-5
so 10:40
ZUB
HF-5 so 10:40 ZUB IbK Perníčci Warriorsi Black 2:1 2:1Lešák / Žlůva
Lešák / Žlůva
HF-6
so 11:20
ZUB
HF-6 so 11:20 ZUB Shooters Beta TJ Sokol Tvarožná 7:1 7:1Lešák / Žlůva
Lešák / Žlůva
WB-6
so 12:00
ZUB
WB-6 so 12:00 ZUB IBK COCONUT Nezastavitelné sušenky 3:2 3:2Pagáč / Tuček
Pagáč / Tuček
M-16F-4
so 12:40
ZUB
M-16F-4 so 12:40 ZUB Pici Pokoj B.E.R.M.U.D.A. 2:3n 2:3nPagáč / Tuček
Pagáč / Tuček
H-32F-2
so 13:40
ZUB
H-32F-2 so 13:40 ZUB FBC Wolves Havířov IBK Blackout 4:2 4:2Lešák / Žlůva
Lešák / Žlůva
H-16F-11
so 14:30
ZUB
H-16F-11 so 14:30 ZUB ALK Vépitci Šoty tým 2:1 2:1Lešák / Žlůva
Lešák / Žlůva
H-16F-12
so 15:20
ZUB
H-16F-12 so 15:20 ZUB Lesapáni Válec team 5:0k 5:0kPagáč / Tuček
Pagáč / Tuček
H-16F-9
so 16:10
ZUB
H-16F-9 so 16:10 ZUB Dívčí Sen FBC Wolves Havířov 5:6n 5:6nPagáč / Tuček
Pagáč / Tuček
H-16F-10
so 17:00
ZUB
H-16F-10 so 17:00 ZUB FBC Honey Badgers F-M FBC PB Puschkin 4:1 4:1Lešák / Žlůva
Lešák / Žlůva
W-4F-4
so 17:50
ZUB
W-4F-4 so 17:50 ZUB Rainbow Ladies Team HLK Z 3NC 4:5 4:5Lešák / Žlůva
Lešák / Žlůva
W-4F-3
so 18:40
ZUB
W-4F-3 so 18:40 ZUB IBK COCONUT Elita pralesní ligy 2:1 2:1Pagáč / Tuček
Pagáč / Tuček
H-8F-6
so 19:30
ZUB
H-8F-6 so 19:30 ZUB ALK Vépitci Lesapáni 0:5k 0:5kPagáč / Tuček
Pagáč / Tuček
H-8F-5
so 20:20
ZUB
H-8F-5 so 20:20 ZUB FBC Wolves Havířov FBC Honey Badgers F-M 3:4 3:4Pagáč / Tuček
Pagáč / Tuček