Rozpis a výsledky

Den: Hala: Kategorie: Skupina:
Fáze: Tým: Rozhodčí:
Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek Roz​hod​čí
Rozhodčí
HB-2
pá 10:30
ZUB
HB-2 10:30 ZUB Šoty tým F.A.T.R. Dubňany 0:5 0:5Staněk / Křivánek
Staněk / Křivánek
HE-1
pá 11:15
ZUB
HE-1 11:15 ZUB Pink Angels Squadra Kachla 12:0 12:0Staněk / Křivánek
Staněk / Křivánek
HE-2
pá 12:00
ZUB
HE-2 12:00 ZUB IBK Blackout Veterans of Valmez B 2:0 2:0Staněk / Křivánek
Staněk / Křivánek
MD-6
pá 12:45
ZUB
MD-6 12:45 ZUB Rainbowrun TEAM Hraničáři 4:5 4:5Holan / Havlena
Holan / Havlena
WA-1
pá 13:30
ZUB
WA-1 13:30 ZUB Zlín Zebras Rybářky ze Sona 0:9 0:9Holan / Havlena
Holan / Havlena
MB-1
pá 14:15
ZUB
MB-1 14:15 ZUB FbC Frýdek-Místek Čosijak 2:5 2:5Holan / Havlena
Holan / Havlena
HA-2
pá 15:00
ZUB
HA-2 15:00 ZUB Devils Team Hattrick team 4:2 4:2Staněk / Křivánek
Staněk / Křivánek
HC-3
pá 15:40
ZUB
HC-3 15:40 ZUB Hvězdy Moravy LUNA Příbor 1:1 1:1Staněk / Křivánek
Staněk / Křivánek
HA-4
pá 16:20
ZUB
HA-4 16:20 ZUB Hattrick team FBK Dravci 5:1 5:1Holan / Havlena
Holan / Havlena
HC-4
pá 17:00
ZUB
HC-4 17:00 ZUB IBK Frost Pirane z Chociny 1:2 1:2Holan / Havlena
Holan / Havlena
MA-4
pá 17:40
ZUB
MA-4 17:40 ZUB Pocem kamdeš PartyGang 6:1 6:1Staněk / Křivánek
Staněk / Křivánek
MB-4
pá 18:25
ZUB
MB-4 18:25 ZUB Čosijak Profi Sběrači 1:5 1:5Staněk / Křivánek
Staněk / Křivánek
MB-3
pá 19:10
ZUB
MB-3 19:10 ZUB FbC Frýdek-Místek Warriors Nový Jičín 0:6 0:6Holan / Havlena
Holan / Havlena
HG-4
pá 19:55
ZUB
HG-4 19:55 ZUB IBK Zkrojeno Warriorsi 8:1 8:1Holan / Havlena
Holan / Havlena
HG-3
pá 20:35
ZUB
HG-3 20:35 ZUB Suspenzoři Zlín FBC Lipník 2:7 2:7Holan / Havlena
Holan / Havlena
HF-5
so 08:00
ZUB
HF-5 so 08:00 ZUB Palkovice Rovers Lions 1:4 1:4Holan / Havlena
Holan / Havlena
HF-6
so 08:40
ZUB
HF-6 so 08:40 ZUB SNUS TEAM Wolves Havířov 2:3 2:3Holan / Havlena
Holan / Havlena
HD-5
so 09:20
ZUB
HD-5 so 09:20 ZUB Bejvávalo Jegrtým 3:1 3:1Staněk / Křivánek
Staněk / Křivánek
MF-6
so 10:00
ZUB
MF-6 so 10:00 ZUB Válec team Atlas Future 3:5 3:5Staněk / Křivánek
Staněk / Křivánek
MD-9
so 11:30
ZUB
MD-9 so 11:30 ZUB Rainbowrun TEAM Aligátoři z klobouku 6:3 6:3Holan / Havlena
Holan / Havlena
H-16F-11
so 12:20
ZUB
H-16F-11 so 12:20 ZUB Wolves Havířov Suspenzoři Zlín 1:5 1:5Holan / Havlena
Holan / Havlena
H-16F-12
so 13:10
ZUB
H-16F-12 so 13:10 ZUB IBK Blackout Shooters Beta 3:7 3:7Staněk / Křivánek
Staněk / Křivánek
H-16F-14
so 14:00
ZUB
H-16F-14 so 14:00 ZUB Hvězdy Moravy Flying Stars 0:4 0:4Staněk / Křivánek
Staněk / Křivánek
H-16F-13
so 14:50
ZUB
H-16F-13 so 14:50 ZUB Jegrtým FBK Dravci 0:4 0:4Holan / Havlena
Holan / Havlena
M-16F-3
so 15:40
ZUB
M-16F-3 so 15:40 ZUB Válec team PartyGang 5:3 5:3Holan / Havlena
Holan / Havlena
H-8F-6
so 17:40
ZUB
H-8F-6 so 17:40 ZUB Suspenzoři Zlín Shooters Beta 4:5n 4:5nStaněk / Křivánek
Staněk / Křivánek
H-8F-7
so 18:30
ZUB
H-8F-7 so 18:30 ZUB FBK Dravci Flying Stars 2:3 2:3Staněk / Křivánek
Staněk / Křivánek
M-8F-8
so 19:20
ZUB
M-8F-8 so 19:20 ZUB Hraničáři Profi Sběrači 7:5 7:5Holan / Havlena
Holan / Havlena
M-8F-4
so 20:20
ZUB
M-8F-4 so 20:20 ZUB B.E.S.K.Y.D. Selection Válec team 5:1 5:1Holan / Havlena
Holan / Havlena
M-8F-6
so 21:20
ZUB
M-8F-6 so 21:20 ZUB Pocem kamdeš Rainbowrun TEAM 2:4 2:4Staněk / Křivánek
Staněk / Křivánek