Skupiny

Skupina MA

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4.5. BV BO Body
1. FBK Bobrky  × 5:110:13:18:1 26 4 12
2. Hraničáři 1:5 × 9:112:012:2 34 8 9
3. Snus tým 1:101:9 × 5:43:2 10 25 6
4. Kong strong! 1:30:124:5 × 7:2 12 22 3
5. FBK Púchov 1:82:122:32:7 ×  7 30 0


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
MA-1
pá 09:00
HOR
MA-1 09:00 HOR FBK Bobrky FBK Púchov 8:1 8:1
MA-2
pá 10:00
HOR
MA-2 10:00 HOR Hraničáři Kong strong! 12:0 12:0
MA-3
pá 12:15
ZS
MA-3 12:15 ZS FBK Bobrky Snus tým 10:1 10:1
MA-4
pá 13:00
ZS
MA-4 13:00 ZS FBK Púchov Hraničáři 2:12 2:12
MA-5
pá 18:15
ZS
MA-5 18:15 ZS Kong strong! Snus tým 4:5 4:5
MA-6
pá 19:00
ZS
MA-6 19:00 ZS FBK Bobrky Hraničáři 5:1 5:1
MA-7
pá 21:15
ZS
MA-7 21:15 ZS FBK Púchov Kong strong! 2:7 2:7
MA-8
so 08:00
ZUB
MA-8 so 08:00 ZUB Hraničáři Snus tým 9:1 9:1
MA-9
so 12:30
ZS
MA-9 so 12:30 ZS FBK Bobrky Kong strong! 3:1 3:1
MA-10
so 13:15
ZS
MA-10 so 13:15 ZS FBK Púchov Snus tým 2:3 2:3


Skupina MB

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. Warriors Nový Jičín  × 3:23:14:4 10 7 7
2. Válec Team 2:3 × 4:35:2 11 8 6
3. ZERO team 1:33:4 × 9:2 13 9 3
4. Lucky Boys from KaCity 4:42:52:9 ×  8 18 1


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
MB-1
pá 09:00
ZS
MB-1 09:00 ZS Lucky Boys from KaCity Válec Team 2:5 2:5
MB-2
pá 10:00
ZS
MB-2 10:00 ZS Warriors Nový Jičín ZERO team 3:1 3:1
MB-3
pá 13:45
HOR
MB-3 13:45 HOR Lucky Boys from KaCity Warriors Nový Jičín 4:4 4:4
MB-4
pá 14:30
HOR
MB-4 14:30 HOR Válec Team ZERO team 4:3 4:3
MB-5
so 12:30
HOR
MB-5 so 12:30 HOR Lucky Boys from KaCity ZERO team 2:9 2:9
MB-6
so 13:15
HOR
MB-6 so 13:15 HOR Válec Team Warriors Nový Jičín 2:3 2:3


Skupina MC

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. B.E.S.K.Y.D. Selection  × 3:33:28:1 14 6 7
2. MISTŘI ČINGČONGU 3:3 × 3:35:4 11 10 5
3. IBK Anteaters 2:33:3 × 5:0 10 6 4
4. Ruské Mašiny 1:84:50:5 ×  5 18 0


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
MC-2
pá 11:30
HOR
MC-2 11:30 HOR MISTŘI ČINGČONGU Ruské Mašiny 5:4 5:4
MC-1
pá 13:00
HOR
MC-1 13:00 HOR B.E.S.K.Y.D. Selection IBK Anteaters 3:2 3:2
MC-3
pá 19:45
ZS
MC-3 19:45 ZS B.E.S.K.Y.D. Selection MISTŘI ČINGČONGU 3:3 3:3
MC-4
pá 20:30
ZS
MC-4 20:30 ZS IBK Anteaters Ruské Mašiny 5:0 5:0
MC-5
so 09:30
ZUB
MC-5 so 09:30 ZUB B.E.S.K.Y.D. Selection Ruské Mašiny 8:1 8:1
MC-6
so 10:15
ZUB
MC-6 so 10:15 ZUB IBK Anteaters MISTŘI ČINGČONGU 3:3 3:3


Skupina MD

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. Rainbow Team  × 3:25:74:2 12 11 6
2. EKOZEM Selection 2:3 × 8:13:3 13 7 4
3. The Edge 7:51:8 × 4:4 12 17 4
4. Jackpot 2:43:34:4 ×  9 11 2


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
MD-1
pá 10:45
ZS
MD-1 10:45 ZS EKOZEM Selection Jackpot 3:3 3:3
MD-2
pá 11:30
ZS
MD-2 11:30 ZS Rainbow Team The Edge 5:7 5:7
MD-3
pá 18:15
HOR
MD-3 18:15 HOR EKOZEM Selection Rainbow Team 2:3 2:3
MD-4
pá 19:00
HOR
MD-4 19:00 HOR Jackpot The Edge 4:4 4:4
MD-5
so 11:00
ZUB
MD-5 so 11:00 ZUB EKOZEM Selection The Edge 8:1 8:1
MD-6
so 11:45
ZUB
MD-6 so 11:45 ZUB Jackpot Rainbow Team 2:4 2:4


Skupina ME

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. Mokrý banditi  × 3:16:25:0 14 3 9
2. FRAM Floorball Team 1:3 × 5:212:1 18 6 6
3. Koupelny s.r.o. 2:62:5 × 4:0 8 11 3
4. Gentlemen's club 0:51:120:4 ×  1 21 0


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
ME-2
pá 10:45
HOR
ME-2 10:45 HOR Koupelny s.r.o. Mokrý banditi 2:6 2:6
ME-1
pá 12:15
HOR
ME-1 12:15 HOR FRAM Floorball Team Gentlemen's club 12:1 12:1
ME-3
pá 16:45
ZS
ME-3 16:45 ZS FRAM Floorball Team Koupelny s.r.o. 5:2 5:2
ME-4
pá 17:30
ZS
ME-4 17:30 ZS Gentlemen's club Mokrý banditi 0:5 0:5
ME-5
so 08:45
ZUB
ME-5 so 08:45 ZUB FRAM Floorball Team Mokrý banditi 1:3 1:3
ME-6
so 10:15
HOR
ME-6 so 10:15 HOR Gentlemen's club Koupelny s.r.o. 0:4 0:4


Skupina WA

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. IBK Selection  × 7:314:115:1 36 5 9
2. Florbal Vsetín 3:7 × 4:36:0 13 10 6
3. Citrus Ladies Team 1:143:4 × 2:2 6 20 1
4. FBC SLAVIA PRAHA 1:150:62:2 ×  3 23 1


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
WA-2
pá 15:15
ZS
WA-2 15:15 ZS Florbal Vsetín Citrus Ladies Team 4:3 4:3
WA-1
pá 16:00
ZS
WA-1 16:00 ZS IBK Selection FBC SLAVIA PRAHA 15:1 15:1
WA-5
so 12:30
ZUB
WA-5 so 12:30 ZUB IBK Selection Citrus Ladies Team 14:1 14:1
WA-6
so 13:15
ZUB
WA-6 so 13:15 ZUB FBC SLAVIA PRAHA Florbal Vsetín 0:6 0:6
WA-3
so 15:55
DB
WA-3 so 15:55 DB IBK Selection Florbal Vsetín 7:3 7:3
WA-4
so 16:55
DB
WA-4 so 16:55 DB FBC SLAVIA PRAHA Citrus Ladies Team 2:2 2:2


Skupina WB

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. DEJ SI DVACET  × 7:42:34:2 13 9 6
2. FRAM Ladies Team 4:7 × 6:43:1 13 12 6
3. DžúPínat 3:24:6 × 8:2 15 10 6
4. FBC Hranice 2:41:32:8 ×  5 15 0


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
WB-1
pá 15:15
HOR
WB-1 15:15 HOR DEJ SI DVACET DžúPínat 2:3 2:3
WB-2
pá 16:00
HOR
WB-2 16:00 HOR FBC Hranice FRAM Ladies Team 1:3 1:3
WB-5
so 12:30
DB
WB-5 so 12:30 DB DEJ SI DVACET FRAM Ladies Team 7:4 7:4
WB-6
so 13:15
DB
WB-6 so 13:15 DB DžúPínat FBC Hranice 8:2 8:2
WB-3
so 15:55
ZUB
WB-3 so 15:55 ZUB DEJ SI DVACET FBC Hranice 4:2 4:2
WB-4
so 16:55
ZUB
WB-4 so 16:55 ZUB DžúPínat FRAM Ladies Team 4:6 4:6


Skupina HA

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4.5. BV BO Body
1. Shooters Beta  × 6:16:52:25:1 19 9 10
2. Luna Příbor 1:6 × 3:27:42:2 13 14 7
3. FBC Slušovice 5:62:3 × 8:57:5 22 19 6
4. IBK Prešovský Beton 2:24:75:8 × 9:2 20 19 4
5. The backyardigans 1:52:25:72:9 ×  10 23 1


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
HA-3
pá 10:00
DB
HA-3 10:00 DB FBC Slušovice Shooters Beta 5:6 5:6
HA-4
pá 10:40
DB
HA-4 10:40 DB IBK Prešovský Beton Luna Příbor 4:7 4:7
HA-1
pá 13:20
ZUB
HA-1 13:20 ZUB FBC Slušovice IBK Prešovský Beton 8:5 8:5
HA-2
pá 14:00
ZUB
HA-2 14:00 ZUB Luna Příbor The backyardigans 2:2 2:2
HA-5
pá 15:20
ZUB
HA-5 15:20 ZUB The backyardigans Shooters Beta 1:5 1:5
HA-7
pá 19:00
DB
HA-7 19:00 DB IBK Prešovský Beton The backyardigans 9:2 9:2
HA-10
so 08:00
HOR
HA-10 so 08:00 HOR IBK Prešovský Beton Shooters Beta 2:2 2:2
HA-6
so 08:45
DB
HA-6 so 08:45 DB FBC Slušovice Luna Příbor 2:3 2:3
HA-9
so 11:45
HOR
HA-9 so 11:45 HOR FBC Slušovice The backyardigans 7:5 7:5
HA-8
so 11:45
ZS
HA-8 so 11:45 ZS Luna Příbor Shooters Beta 1:6 1:6


Skupina HB

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4.5. BV BO Body
1. Devils team  × 4:43:23:27:2 17 10 10
2. IBK Menkings 4:4 × 7:43:510:0 24 13 7
3. Šoty tým 2:34:7 × 5:28:0 19 12 6
4. Šuliči Honinů 2:35:32:5 × 9:0 18 11 6
5. DMFC Šardice 2:70:100:80:9 ×  2 34 0


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
HB-1
pá 09:00
ZUB
HB-1 09:00 ZUB Devils team DMFC Šardice 7:2 7:2
HB-2
pá 10:00
ZUB
HB-2 10:00 ZUB IBK Menkings Šoty tým 7:4 7:4
HB-3
pá 13:45
ZS
HB-3 13:45 ZS Devils team Šuliči Honinů 3:2 3:2
HB-4
pá 14:30
ZS
HB-4 14:30 ZS DMFC Šardice IBK Menkings 0:10 0:10
HB-5
pá 16:15
DB
HB-5 16:15 DB Šoty tým Šuliči Honinů 5:2 5:2
HB-6
pá 17:40
DB
HB-6 17:40 DB Devils team IBK Menkings 4:4 4:4
HB-7
pá 21:15
HOR
HB-7 21:15 HOR DMFC Šardice Šoty tým 0:8 0:8
HB-8
so 09:30
HOR
HB-8 so 09:30 HOR IBK Menkings Šuliči Honinů 3:5 3:5
HB-9
so 11:00
DB
HB-9 so 11:00 DB Devils team Šoty tým 3:2 3:2
HB-10
so 11:45
DB
HB-10 so 11:45 DB DMFC Šardice Šuliči Honinů 0:9 0:9


Skupina HC

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4.5. BV BO Body
1. Flamingos Brno  × 10:08:27:03:3 28 5 10
2. FLAYING STARS 0:10 × 2:27:03:1 12 13 7
3. Džegrovci 2:82:2 × 2:25:1 11 13 5
4. Eastern wings Michalovce 0:70:72:2 × 7:1 9 17 4
5. Gamblers 3:31:31:51:7 ×  6 18 1


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
HC-1
pá 10:40
ZUB
HC-1 10:40 ZUB Džegrovci Eastern wings Michalovce 2:2 2:2
HC-2
pá 11:20
ZUB
HC-2 11:20 ZUB Flamingos Brno FLAYING STARS 10:0 10:0
HC-4
pá 14:00
DB
HC-4 14:00 DB Eastern wings Michalovce Flamingos Brno 0:7 0:7
HC-3
pá 14:45
DB
HC-3 14:45 DB Džegrovci Gamblers 5:1 5:1
HC-7
pá 17:00
DB
HC-7 17:00 DB Eastern wings Michalovce FLAYING STARS 0:7 0:7
HC-6
pá 18:20
DB
HC-6 18:20 DB Džegrovci Flamingos Brno 2:8 2:8
HC-5
pá 19:40
DB
HC-5 19:40 DB FLAYING STARS Gamblers 3:1 3:1
HC-8
so 08:45
HOR
HC-8 so 08:45 HOR Flamingos Brno Gamblers 3:3 3:3
HC-10
so 11:00
HOR
HC-10 so 11:00 HOR Eastern wings Michalovce Gamblers 7:1 7:1
HC-9
so 11:00
ZS
HC-9 so 11:00 ZS Džegrovci FLAYING STARS 2:2 2:2


Skupina HD

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. Lions  × 5:13:34:1 12 5 7
2. SK JeMoBu 1:5 × 6:45:0 12 9 6
3. FBK MeTermo Valašské Meziříčí 3:34:6 × 3:3 10 12 2
4. IBK Frost Team 1:40:53:3 ×  4 12 1


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
HD-1
pá 11:20
DB
HD-1 11:20 DB FBK MeTermo Valašské Meziříčí IBK Frost Team 3:3 3:3
HD-2
pá 12:00
DB
HD-2 12:00 DB Lions SK JeMoBu 5:1 5:1
HD-3
pá 14:40
ZUB
HD-3 14:40 ZUB FBK MeTermo Valašské Meziříčí Lions 3:3 3:3
HD-4
pá 15:30
DB
HD-4 15:30 DB IBK Frost Team SK JeMoBu 0:5 0:5
HD-5
so 09:30
ZS
HD-5 so 09:30 ZS FBK MeTermo Valašské Meziříčí SK JeMoBu 4:6 4:6
HD-6
so 10:15
ZS
HD-6 so 10:15 ZS IBK Frost Team Lions 1:4 1:4


Skupina HE

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. Bejvávalo  × 7:16:411:0 24 5 9
2. F.A.T.R. Dubňany 1:7 × 3:110:0 14 8 6
3. Mezříč 4:61:3 × 10:2 15 11 3
4. Squadra Kachla 0:110:102:10 ×  2 31 0


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
HE-1
pá 12:00
ZUB
HE-1 12:00 ZUB Bejvávalo F.A.T.R. Dubňany 7:1 7:1
HE-2
pá 12:40
ZUB
HE-2 12:40 ZUB Mezříč Squadra Kachla 10:2 10:2
HE-3
pá 16:45
HOR
HE-3 16:45 HOR Bejvávalo Mezříč 6:4 6:4
HE-4
pá 17:30
HOR
HE-4 17:30 HOR F.A.T.R. Dubňany Squadra Kachla 10:0 10:0
HE-5
so 09:30
DB
HE-5 so 09:30 DB Bejvávalo Squadra Kachla 11:0 11:0
HE-6
so 10:15
DB
HE-6 so 10:15 DB F.A.T.R. Dubňany Mezříč 3:1 3:1


Skupina HF

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. Pink Angels  × 8:47:215:1 30 7 9
2. HOBO TEAM 4:8 × 6:14:3 14 12 6
3. Raw 2:71:6 × 2:2 5 15 1
4. KromaŇonci 1:153:42:2 ×  6 21 1


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
HF-1
pá 12:40
DB
HF-1 12:40 DB HOBO TEAM KromaŇonci 4:3 4:3
HF-2
pá 13:20
DB
HF-2 13:20 DB Pink Angels Raw 7:2 7:2
HF-3
pá 19:45
HOR
HF-3 19:45 HOR HOBO TEAM Pink Angels 4:8 4:8
HF-4
pá 20:30
HOR
HF-4 20:30 HOR KromaŇonci Raw 2:2 2:2
HF-5
so 08:00
ZS
HF-5 so 08:00 ZS HOBO TEAM Raw 6:1 6:1
HF-6
so 08:45
ZS
HF-6 so 08:45 ZS KromaŇonci Pink Angels 1:15 1:15