Startujeme již tento pátek!

 

Událost, na kterou se těší i velké osobnosti českého florbalu, vypukne již tento pátek. Osmý ročník již tradičního Hornet’s cupu, konajícího se v Rožnově pod Radhoštěm, odstartuje hned od ranních hodin.

Boje kategorií Muži PRO, Ženy a Hobby budou probíhat od pátečních 9:00 až do neděle na pěti halách v Rožnově a jeho přilehlém okolí. Zastavit se můžete na domácí halu sršňů – Hornets arénu, SH Energetic, SH Dolní Bečvu, Synot Tip Hall a také na Zimní stadion. Detailní rozpis zápasů naleznete na adrese Rozpis a výsledky.

Pro účastníky turnaje bude otevřena registrace v Hornet’s Aréně již od 7:00. Na registraci mohou vedoucí družstev doplnit soupisky týmů a dořešit ubytování. Všichni účastníci obdrží turnajové náramky, za které budou po dobu turnaje využívat všechny benefity pro letošní rok. Také zde bude možnost zakoupení turnajových triček a budou se sbírat zbývající přihlášky dvojic na soutěž v nájezdech. Doporučujeme všem, aby se na registraci dostavili dvě hodiny před prvním utkáním a byli nachystaní dle pokynů, které obdrželi zástupci týmů.

Veškeré další detaily naleznete na našem turnajovém webu.