Týmy se na letošní Hornet’s cup začaly registrovat od měsíce května, od pátku 9. června se spustí registrace ubytování

 

Pro letošní ročník bylo malinko složitější vyjednat dostupnost všech hal, ale postupně se vše povedlo dotáhnout do zdárného konce a 14. ročník turnaje v tomto ohledu má kapacitu hal a ubytování zajištěn. Postupně tak do pondělí 12. června doplníme na web všechny registrované týmy ve všech kategoriích a zároveň nejpozději během pátku 9. června budeme aktualizovat informace k ubytování a také tam bude spuštěna možnost registrace. Oproti loňskému ročníku letos neplánujeme žádné venkovní hřiště, kdy tuto lokaci zařazujeme v jednotlivých ročnících nepravidelně. Je ovšem pravděpodobné, že se letos o jednu novou halu rozšíříme, ale to také záleží také na množství registrovaných týmů. Je jisté, že 14.-16. červenec 2023 bude v Rožnově a jeho blízkém okolí zase plný florbalu.

Základním centrem bude opět Hornet’s aréna, kde také proběhne registrace týmůHornet’s cup 2023 – 14. ročník mezinárodního florbalového turnaje. Pojďme poodhalit základní data a fakta, která nás letos na turnaji čekají:

KATEGORIE TRADIČNÍ – 3 – ŽENY, MUŽI PRO a MUŽI HOBBY

ODKAZ NA REGISTRACI -> registrační online přihlašovací formulář (registrace je platná po zpětném potvrzení mailem od pořadatelů s odkazem na částku a termín pro zaplacení startovného na turnajový účet)

TERMÍN – 14. – 16. července 2023, tradičně v Rožnově pod Radhoštěm a jeho mikroregionu

PŘEDBĚŽNÝ ZAČÁTEK a REGISTRACE – pátek 14. července 9:00 (začátek turnaje) a od 7:00 (začátek prezentace registrovaných týmů)

TURNAJOVÉ PROPOZICE – najdete tradičně na webových stránkách turnaje v sekci PROPOZICE – ZÁKLADNÍ INFO (v této sekci naleznete také Pravidla, Důležitá data či možnosti Ubytování)

Stejně jako v loňském ročníku, i letos připravujeme soutěž v nájezdech ve formátu, který se loni velmi osvědčil

PŘIHLÁŠENÉ TÝMY – vyplnili jste registraci a pořadatelé vám potvrdili vaši účast? Pak svůj tým můžete postupně nalézt v kategorii přihlášených týmů, ať už v kategorii MUŽI PRO, nebo v kategorii ŽENY, případně MUŽI HOBBY.

Za tým pořadatelů všichni věříme, že letošní ročník Hornet’s cupu bude stejně úspěšný jako ty minulé. Potkáme se opět všichni nejen na hřišti, ale také na spojených akcích či výhodách, mezi kterými určitě nemůže zaniknout PÁTEČNÍ FLORBALOVÁ PARTY v City clubu!!!