V pátek končíme se zápasy dříve, abychom se mohli potkat na Open Air Party

 

Asi všichni jako každoročně počítáme, že nejpozději o půlnoci se potkáme v City Clubu v Rožnově. Určitě si je třeba zapamatovat čas mezi 22:00 a 0:00, kdy se při placeném vstupu bude podávat pro všechny účastníky turnaje welcome drink GIN s TONICEM v plechovkách. Ale máme k tomu pro vás také ještě malé překvapení, a to je oživení myšlenky turnajové Open Air Party, kterou pro letošní rok se rozhodli zorganizovat pracovníci Obchodního domu LÁZ, a která bude začínat v pátek již v sympatických 18:00. Na akci naleznete živou hudbu a plný bar. Akce se bude konat za každého počasí a na výčepu naleznete výborné pivo OGAR z Kunčic p. Ondřejníkem. Za barem mimo jiné bude obsluha čepovat populární drink Aperol ? a v neposlední řadě Vám zde rádi připraví jedinečné burgery ?, nebo pro milovníky zdravé a vyvážené stravy saláty ?.

Party – ilustrační foto

Také jste se nadchli jako my a už se na party těšíte. Pak tu máme ještě překvapení dodatečné, a to možnost si to nanečisto vyzkoušet již dnes, kdy už téměř třetina týmů dorazila do Rožnova a pořadatelé zítřejší party pro vás připravili generálku párty zítřejší. Od 18:00 hodin u obchodného domu LÁZY vystoupí kapela ROCKOVÍ LIŠÁCI. Těšit se můžete na mozaikou starších českých hitů J. Schelingera, K. Černocha, V. Neckáře, K. Gotta, skupin Blue Effect či Vitacit, K. Střihavku či Koláře, Arakain, Katapult, Turbo, Natural a jiné. Doporučujeme provést rezervaci míst na telefonním čísle 774 484 400.

Jak se tedy na obě akce dostanete? Místo se nachází nedaleko Hornet’s Arény, ale nejlépe se zde dostanete od hlavní křižovatky v Rožnově, kde pojedete (půjdete) směrem k Penny marketu a na kruhovém objezdu u této prodejny se dáte doleva. Hned po pravé straně pak uvidíte velký obchodní dům, kde je umístěna i tato akce. Těšíme se na Vás jak dnes, tak zítra na Open Air Party a samozřejmě před půlnocí v legendárním City Clubu.