Za poslední víkend 20 nových registrací na turnaj!!!

Minulý týden v pátek byl zveřejněn článek s možností registrací na mezinárodní turnaj Hornet’s cup 2020 a během víkendu více než 20 týmů zpečetilo svou účast. Desítky registrovaných týmů jsou možná pro někoho mírným překvapením, ale v dnešní době bezpochyby je hlad po florbale značný, a tak rychlý nárůst účastníků turnaje není překvapivý. Pořadatelé jsou na letošní potenciální vyšší účast připraveni a vše potřebné je rezervováno, aby každý tým získal kvalitní zázemí.

Za posledních 10 ročníků turnaje jsme zaznamenali několik vítězů v jednotlivých kategoriích a téměř všichni historičtí vítězové se již na turnaj registrovali. Pokud tedy jde o kvalitu, pak se můžeme těšit, že letošní ročník určitě nebude zaostávat za ročníky minulými. Pořadatelé dále intenzívně pracují na výhodách, které byly pro účastníky i v minulosti. Některé jsou stále ovlivňovány pandemií posledních týdnů, ale i tak je pevná víra, že se podaří jednání dotáhnout do úspěšného konce.

Turnaje se účastní nejlepší hráči či hráčky nejen Severní Moravy, ale prakticky celé ČR

Kdo chce zažít v Rožnově pod Radhoštěm v závěru července opět další ročník oblíbeného turnaje Hornet’s Cup, prodloužený víkend plný florbalu a všeho, co k turnaji patří, měl by svůj tým obratem registrovat!!! Může to udělat na stránkách turnaje nebo vyplněním online registračního formuláře!!!