Zahájení příprav VII. ročníku

Se začátkem nového kalendářního roku začala také první fáze příprav nového turnajového ročníku, a to již sedmého, který odstartuje v pátek 22. července 2016 úvodními zápasy ve valašské metropoli – v Rožnově pod Radhoštěm.

Poprvé v historii turnaje nebude obhajovat prvenství v mužské kategorii věhlasný CITRUS team, nýbrž celek z místních kopců – B.E.S.K.Y.D. Selection. Také ženská kategorie bude mít premiérové obhájkyně v celku IBK Selection, které ve finále zdolaly zástupkyně hlavního města Fosilky Elements. Oba celky tak budou chtít znovu získat věcné ceny, medaile a finanční prémii na turnaji. Každoročně rozrůstající se kategorie HOBBY zažije velmi pravděpodobně rozšíření základních skupin na pět týmů.

Tradičně se týmy mohou těšit na několik povrchů, které během turnaje vyzkoušejí – tedy minimálně tarkett, parkety a velmi pravděpodobně i kostky. Oproti loňskému ročníku je pravděpodobné, že otevřeme v Rožnově o jednu halu více a tudíž opět zkrátíme dojezdové časy mezi jednotlivými halami. Zároveň pro letošní ročník prozatím nepočítáme s venkovním hřištěm, na které loni nebyly jen pozitivní ohlasy a s ohledem na tropické teploty tento experiment raději nahradíme klasickou zastřešenou halou.

Finalizujeme také výběr prostor pro páteční Open Air Party a vše vypadá, že doladíme premiérovou spolupráci s místním rančem, kde vše mělo proběhnout již v loňském ročníku, ale nakonec vše směřuje ke spolupráci od ročníku letošního. Místo vyhlášené srazy motorkářů, majitelů skútrů, ale i koňáků by mohlo poprvé hostit zástupce některého ze sportů.

Nezapomeňte si tedy prosím všichni, kteří se již letošního ročníku Hornet’s cupu nemůžete dočkat, poznamenat datum, kdy od 22. do 24. července se na vás v Rožnově pod Radhoštěm budeme těšit!