Co Vás na HC ’15 čeká a na co se můžete těšit

Přihlašování je v plném proudu a my bychom rádi přinesli stručné informace, na co se v Rožnově opět můžete těšit a jaké novinky si pro Vás chystáme.

Jako standard pro Vás chystáme výrazné slevy na pizzu, bowling, lanové centrum Gibon park a wellness. Dále je pro Vás připraven sobotní vstup ZDARMA do tanečního klubu City Club a také se opět vrací vstup ZDARMA do místního zrekonstruovaného Aquaparku.

I v letošním roce se na sportovištích o Vaše zdraví postará profesionální zdravotní služba, která Vám bude k dispozici každý hrací den.
V současné době také hledáme prostory pro naší Open Air Party, kde nebude chybět hudební produkce, svěží letní drinky a grilované speciality.

Nyní blíže k florbalu. Kromě turnaje je pro Vás opět připravena soutěž Penalty Contest, kde si brankové mágové zahrají o ruční Airbrush výrobce Foxart.cz a „playeři“ hraji o dárkový poukaz v hodnotě 2.000,- Kč.

Novinkou letošního turnaje je soutěž v rychlostřelbě. Na Synot Tip Hall si můžete vyzkoušet, jak rychlá je Vaše střela a popřípadě se pokusit vyslat i tu nejtvrdší střelu, kde na vítěze opět čeká hodnotná cena.

Informace k samotnému turnaji přineseme v dalším článku, ale opět jsme pro Vás připravili prize money v celkové výši 35.000,- Kč a pro individuální ceny jsou nachystány dárkové poukazy v
celkové hodnotě 15.000,- Kč.

Tak neváhej a přihlas svůj tým ještě dnes!