Skupiny Muži Pro

Skupina MA

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4.5. BV BO Body
1. FBK Bobrky  × 5:110:13:18:1 26 4 12
2. Hraničáři 1:5 × 9:112:012:2 34 8 9
3. Snus tým 1:101:9 × 5:43:2 10 25 6
4. Kong strong! 1:30:124:5 × 7:2 12 22 3
5. FBK Púchov 1:82:122:32:7 ×  7 30 0


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
MA-1
pá 09:00
HOR
MA-1 09:00 HOR FBK Bobrky FBK Púchov 8:1 8:1
MA-2
pá 10:00
HOR
MA-2 10:00 HOR Hraničáři Kong strong! 12:0 12:0
MA-3
pá 12:15
ZS
MA-3 12:15 ZS FBK Bobrky Snus tým 10:1 10:1
MA-4
pá 13:00
ZS
MA-4 13:00 ZS FBK Púchov Hraničáři 2:12 2:12
MA-5
pá 18:15
ZS
MA-5 18:15 ZS Kong strong! Snus tým 4:5 4:5
MA-6
pá 19:00
ZS
MA-6 19:00 ZS FBK Bobrky Hraničáři 5:1 5:1
MA-7
pá 21:15
ZS
MA-7 21:15 ZS FBK Púchov Kong strong! 2:7 2:7
MA-8
so 08:00
ZUB
MA-8 so 08:00 ZUB Hraničáři Snus tým 9:1 9:1
MA-9
so 12:30
ZS
MA-9 so 12:30 ZS FBK Bobrky Kong strong! 3:1 3:1
MA-10
so 13:15
ZS
MA-10 so 13:15 ZS FBK Púchov Snus tým 2:3 2:3


Skupina MB

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. Warriors Nový Jičín  × 3:23:14:4 10 7 7
2. Válec Team 2:3 × 4:35:2 11 8 6
3. ZERO team 1:33:4 × 9:2 13 9 3
4. Lucky Boys from KaCity 4:42:52:9 ×  8 18 1


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
MB-1
pá 09:00
ZS
MB-1 09:00 ZS Lucky Boys from KaCity Válec Team 2:5 2:5
MB-2
pá 10:00
ZS
MB-2 10:00 ZS Warriors Nový Jičín ZERO team 3:1 3:1
MB-3
pá 13:45
HOR
MB-3 13:45 HOR Lucky Boys from KaCity Warriors Nový Jičín 4:4 4:4
MB-4
pá 14:30
HOR
MB-4 14:30 HOR Válec Team ZERO team 4:3 4:3
MB-5
so 12:30
HOR
MB-5 so 12:30 HOR Lucky Boys from KaCity ZERO team 2:9 2:9
MB-6
so 13:15
HOR
MB-6 so 13:15 HOR Válec Team Warriors Nový Jičín 2:3 2:3


Skupina MC

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. B.E.S.K.Y.D. Selection  × 3:33:28:1 14 6 7
2. MISTŘI ČINGČONGU 3:3 × 3:35:4 11 10 5
3. IBK Anteaters 2:33:3 × 5:0 10 6 4
4. Ruské Mašiny 1:84:50:5 ×  5 18 0


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
MC-2
pá 11:30
HOR
MC-2 11:30 HOR MISTŘI ČINGČONGU Ruské Mašiny 5:4 5:4
MC-1
pá 13:00
HOR
MC-1 13:00 HOR B.E.S.K.Y.D. Selection IBK Anteaters 3:2 3:2
MC-3
pá 19:45
ZS
MC-3 19:45 ZS B.E.S.K.Y.D. Selection MISTŘI ČINGČONGU 3:3 3:3
MC-4
pá 20:30
ZS
MC-4 20:30 ZS IBK Anteaters Ruské Mašiny 5:0 5:0
MC-5
so 09:30
ZUB
MC-5 so 09:30 ZUB B.E.S.K.Y.D. Selection Ruské Mašiny 8:1 8:1
MC-6
so 10:15
ZUB
MC-6 so 10:15 ZUB IBK Anteaters MISTŘI ČINGČONGU 3:3 3:3


Skupina MD

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. Rainbow Team  × 3:25:74:2 12 11 6
2. EKOZEM Selection 2:3 × 8:13:3 13 7 4
3. The Edge 7:51:8 × 4:4 12 17 4
4. Jackpot 2:43:34:4 ×  9 11 2


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
MD-1
pá 10:45
ZS
MD-1 10:45 ZS EKOZEM Selection Jackpot 3:3 3:3
MD-2
pá 11:30
ZS
MD-2 11:30 ZS Rainbow Team The Edge 5:7 5:7
MD-3
pá 18:15
HOR
MD-3 18:15 HOR EKOZEM Selection Rainbow Team 2:3 2:3
MD-4
pá 19:00
HOR
MD-4 19:00 HOR Jackpot The Edge 4:4 4:4
MD-5
so 11:00
ZUB
MD-5 so 11:00 ZUB EKOZEM Selection The Edge 8:1 8:1
MD-6
so 11:45
ZUB
MD-6 so 11:45 ZUB Jackpot Rainbow Team 2:4 2:4


Skupina ME

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. Mokrý banditi  × 3:16:25:0 14 3 9
2. FRAM Floorball Team 1:3 × 5:212:1 18 6 6
3. Koupelny s.r.o. 2:62:5 × 4:0 8 11 3
4. Gentlemen's club 0:51:120:4 ×  1 21 0


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
ME-2
pá 10:45
HOR
ME-2 10:45 HOR Koupelny s.r.o. Mokrý banditi 2:6 2:6
ME-1
pá 12:15
HOR
ME-1 12:15 HOR FRAM Floorball Team Gentlemen's club 12:1 12:1
ME-3
pá 16:45
ZS
ME-3 16:45 ZS FRAM Floorball Team Koupelny s.r.o. 5:2 5:2
ME-4
pá 17:30
ZS
ME-4 17:30 ZS Gentlemen's club Mokrý banditi 0:5 0:5
ME-5
so 08:45
ZUB
ME-5 so 08:45 ZUB FRAM Floorball Team Mokrý banditi 1:3 1:3
ME-6
so 10:15
HOR
ME-6 so 10:15 HOR Gentlemen's club Koupelny s.r.o. 0:4 0:4