Ubytování

  Název týmu: *

  Odpovědná osoba: (jméno, příjmení, datum narození, adresa) *

  Tel.číslo *

  E-mail *

  Počet osob: *

  Typ ubytování: *

  Informace k možnostem ubytování

  Během třídenního turnaje můžete využít z široké nabídky ubytování, která je letos opravdu bohatá, takže věříme, že si každý z Vás jistě vybere.
  Vybírat můžete z noclehu v budovách místních internátů, ve škole (společně v hale), v místním kempu Sport (přímo vedle Jokra Hall (Synot Tip Hall) a zrekonstruovaného nového koupaliště).

   

  Internát:

  Cena na 1 noc 550,- Kč (24 €) / os.
  Cena na 2 noci 950,- Kč (42 €) / os.

  Záloha na ubytování činí 2000 Kč (87 €) na tým, která bude v případě, že nevzniknou žádné problémy*, vrácena. Pokoje musí být předány uklizené do 10:00 hodin následujícího dne.
  Počet míst je limitován kapacitou ubytovny, která činí cca 250 ubytovacích míst.

  * Problémy: Pokoj musí být vrácen včas a bez jakýchkoli škod, uklizený a v původním stavu. Dále musí být prostory internátu rovněž nepoškozené a v původním stavu.

   

  Hotel BEČVA (vedle City clubu): – již plně obsazeno

  Cena na 1 noc 700,- Kč (31 €) / os. na dvou nebo třílůžkovém pokoji, 600,- Kč (27 €) / os. na čtyř nebo pětilůžkovém pokoji.
  Cena na 2 noci 1250,- Kč (55 €) / os. na dvou nebo třílůžkovém pokoji, 1050,- Kč (46 €) / os. na čtyř nebo pětilůžkovém pokoji.

  Záloha na ubytování činí 2000 Kč (87 €) na tým, která bude v případě, že nevzniknou žádné problémy*, vrácena. Pokoje musí být předány uklizené do 10:00 hodin následujícího dne.
  Počet míst je limitován dostupnou rezervovanou kapacitou hotelu, která činí cca 80 ubytovacích míst.

  * Problémy: Pokoj musí být vrácen včas a bez jakýchkoli škod, uklizený a v původním stavu. Dále musí být prostory hotelu rovněž nepoškozené a v původním stavu.

   

  Škola (hala nebo třída):

  Cena na 2 noci 550,- Kč (24 €) /os.
  Budou k dispozici místní školy, kde je možno přespat společně s ostatními týmy v halách, nebo ve třídách (podle aktuální dostupnosti). Zde je nutné si vzít sebou karimatky a spacáky.
  Ubytování je možné zařídit pouze pro celý tým na obě noci. Minimální účtovaná částka pro tým na oba dny je 4000,- Kč (174 €).

  Záloha na ubytování činí 2000 Kč (87 €) na tým, která bude v případě, že nevzniknou žádné problémy*, vrácena. Hala musí být předána uklizená (rozuměj v původním stavu) do 10:00 hodin závěrečného dne.

  Kapacita ubytování

  * Problémy: Hala nebo třída musí být vrácena včas a bez jakýchkoli škod, uklizená a v původním stavu. Dále musí být prostory školy rovněž nepoškozené a v původním stavu.

   

  Kemp SPORT:

  V areálu kempu lze postavit stan nebo je zde možnost ubytovat se v chatkách (čtyř / pětilůžkových), které jsou také k dispozici.

  Záloha na ubytování (chatky) činí 2000 Kč (87 €) na tým, která bude v případě, že nevzniknou žádné problémy*, vrácena. Chatky musí být předány uklizené do 10:00 hodin následujícího dne.

  Stan:

  Cena na noc pro 2 osoby 450,- Kč (20 €) (včetně poplatku za stan a jeden automobil)

  Pozn: v případě většího počtu osob ve stanu – tj. od 3 a více, přijde cena pro 1 osobu na 250,- Kč (11 €) /noc.

  Kapacita stanů je sice téměř neomezená, nicméně rezervace ubytování je nutná nejlépe před registrací do turnaje, neboť kemp bývá pravidelně zaplněn do posledního místečka a často na místě při registraci už je kapacita vyčerpána.

  Chatka:

  Cena na noc pro 1 osobu 550,- Kč (24 €).

  Kapacita: 55 lůžek

   

  Camping:

  V areálu kempu lze postavit stan nebo je zde možnost ubytovat se v chatkách (čtyř / pětilůžkových), které jsou také k dispozici.

  V kempu nepožadujeme zálohu na ubytování.

  Stan:

  Cena na noc pro 2 osoby 500,- Kč (20 €) (včetně poplatku za stan a automobil)

  Pozn: v případě většího počtu osob ve stanu – tj. 3 a více, přijde cena pro 1 osobu na 250,- Kč (10 €) /noc.

  Kapacita stanů je téměř neomezená. Registrace není nutná, stačí si vzít stan a zmínit ubytování při registraci týmu v době turnaje.

  Chatka:

  Cena na noc pro 1 osobu podle typu chatky, od 600,- Kč (20 €)

  Kapacita: 100 lůžek