Skupiny Muži Hobby

Skupina HA

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4.5. BV BO Body
1. Shooters Beta  × 6:16:52:25:1 19 9 10
2. Luna Příbor 1:6 × 3:27:42:2 13 14 7
3. FBC Slušovice 5:62:3 × 8:57:5 22 19 6
4. IBK Prešovský Beton 2:24:75:8 × 9:2 20 19 4
5. The backyardigans 1:52:25:72:9 ×  10 23 1


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
HA-3
pá 10:00
DB
HA-3 10:00 DB FBC Slušovice Shooters Beta 5:6 5:6
HA-4
pá 10:40
DB
HA-4 10:40 DB IBK Prešovský Beton Luna Příbor 4:7 4:7
HA-1
pá 13:20
ZUB
HA-1 13:20 ZUB FBC Slušovice IBK Prešovský Beton 8:5 8:5
HA-2
pá 14:00
ZUB
HA-2 14:00 ZUB Luna Příbor The backyardigans 2:2 2:2
HA-5
pá 15:20
ZUB
HA-5 15:20 ZUB The backyardigans Shooters Beta 1:5 1:5
HA-7
pá 19:00
DB
HA-7 19:00 DB IBK Prešovský Beton The backyardigans 9:2 9:2
HA-10
so 08:00
HOR
HA-10 so 08:00 HOR IBK Prešovský Beton Shooters Beta 2:2 2:2
HA-6
so 08:45
DB
HA-6 so 08:45 DB FBC Slušovice Luna Příbor 2:3 2:3
HA-9
so 11:45
HOR
HA-9 so 11:45 HOR FBC Slušovice The backyardigans 7:5 7:5
HA-8
so 11:45
ZS
HA-8 so 11:45 ZS Luna Příbor Shooters Beta 1:6 1:6


Skupina HB

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4.5. BV BO Body
1. Devils team  × 4:43:23:27:2 17 10 10
2. IBK Menkings 4:4 × 7:43:510:0 24 13 7
3. Šoty tým 2:34:7 × 5:28:0 19 12 6
4. Šuliči Honinů 2:35:32:5 × 9:0 18 11 6
5. DMFC Šardice 2:70:100:80:9 ×  2 34 0


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
HB-1
pá 09:00
ZUB
HB-1 09:00 ZUB Devils team DMFC Šardice 7:2 7:2
HB-2
pá 10:00
ZUB
HB-2 10:00 ZUB IBK Menkings Šoty tým 7:4 7:4
HB-3
pá 13:45
ZS
HB-3 13:45 ZS Devils team Šuliči Honinů 3:2 3:2
HB-4
pá 14:30
ZS
HB-4 14:30 ZS DMFC Šardice IBK Menkings 0:10 0:10
HB-5
pá 16:15
DB
HB-5 16:15 DB Šoty tým Šuliči Honinů 5:2 5:2
HB-6
pá 17:40
DB
HB-6 17:40 DB Devils team IBK Menkings 4:4 4:4
HB-7
pá 21:15
HOR
HB-7 21:15 HOR DMFC Šardice Šoty tým 0:8 0:8
HB-8
so 09:30
HOR
HB-8 so 09:30 HOR IBK Menkings Šuliči Honinů 3:5 3:5
HB-9
so 11:00
DB
HB-9 so 11:00 DB Devils team Šoty tým 3:2 3:2
HB-10
so 11:45
DB
HB-10 so 11:45 DB DMFC Šardice Šuliči Honinů 0:9 0:9


Skupina HC

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4.5. BV BO Body
1. Flamingos Brno  × 10:08:27:03:3 28 5 10
2. FLAYING STARS 0:10 × 2:27:03:1 12 13 7
3. Džegrovci 2:82:2 × 2:25:1 11 13 5
4. Eastern wings Michalovce 0:70:72:2 × 7:1 9 17 4
5. Gamblers 3:31:31:51:7 ×  6 18 1


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
HC-1
pá 10:40
ZUB
HC-1 10:40 ZUB Džegrovci Eastern wings Michalovce 2:2 2:2
HC-2
pá 11:20
ZUB
HC-2 11:20 ZUB Flamingos Brno FLAYING STARS 10:0 10:0
HC-4
pá 14:00
DB
HC-4 14:00 DB Eastern wings Michalovce Flamingos Brno 0:7 0:7
HC-3
pá 14:45
DB
HC-3 14:45 DB Džegrovci Gamblers 5:1 5:1
HC-7
pá 17:00
DB
HC-7 17:00 DB Eastern wings Michalovce FLAYING STARS 0:7 0:7
HC-6
pá 18:20
DB
HC-6 18:20 DB Džegrovci Flamingos Brno 2:8 2:8
HC-5
pá 19:40
DB
HC-5 19:40 DB FLAYING STARS Gamblers 3:1 3:1
HC-8
so 08:45
HOR
HC-8 so 08:45 HOR Flamingos Brno Gamblers 3:3 3:3
HC-10
so 11:00
HOR
HC-10 so 11:00 HOR Eastern wings Michalovce Gamblers 7:1 7:1
HC-9
so 11:00
ZS
HC-9 so 11:00 ZS Džegrovci FLAYING STARS 2:2 2:2


Skupina HD

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. Lions  × 5:13:34:1 12 5 7
2. SK JeMoBu 1:5 × 6:45:0 12 9 6
3. FBK MeTermo Valašské Meziříčí 3:34:6 × 3:3 10 12 2
4. IBK Frost Team 1:40:53:3 ×  4 12 1


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
HD-1
pá 11:20
DB
HD-1 11:20 DB FBK MeTermo Valašské Meziříčí IBK Frost Team 3:3 3:3
HD-2
pá 12:00
DB
HD-2 12:00 DB Lions SK JeMoBu 5:1 5:1
HD-3
pá 14:40
ZUB
HD-3 14:40 ZUB FBK MeTermo Valašské Meziříčí Lions 3:3 3:3
HD-4
pá 15:30
DB
HD-4 15:30 DB IBK Frost Team SK JeMoBu 0:5 0:5
HD-5
so 09:30
ZS
HD-5 so 09:30 ZS FBK MeTermo Valašské Meziříčí SK JeMoBu 4:6 4:6
HD-6
so 10:15
ZS
HD-6 so 10:15 ZS IBK Frost Team Lions 1:4 1:4


Skupina HE

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. Bejvávalo  × 7:16:411:0 24 5 9
2. F.A.T.R. Dubňany 1:7 × 3:110:0 14 8 6
3. Mezříč 4:61:3 × 10:2 15 11 3
4. Squadra Kachla 0:110:102:10 ×  2 31 0


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
HE-1
pá 12:00
ZUB
HE-1 12:00 ZUB Bejvávalo F.A.T.R. Dubňany 7:1 7:1
HE-2
pá 12:40
ZUB
HE-2 12:40 ZUB Mezříč Squadra Kachla 10:2 10:2
HE-3
pá 16:45
HOR
HE-3 16:45 HOR Bejvávalo Mezříč 6:4 6:4
HE-4
pá 17:30
HOR
HE-4 17:30 HOR F.A.T.R. Dubňany Squadra Kachla 10:0 10:0
HE-5
so 09:30
DB
HE-5 so 09:30 DB Bejvávalo Squadra Kachla 11:0 11:0
HE-6
so 10:15
DB
HE-6 so 10:15 DB F.A.T.R. Dubňany Mezříč 3:1 3:1


Skupina HF

Vyhodnocená a uzavřená skupina
Tým 1.2.3.4. BV BO Body
1. Pink Angels  × 8:47:215:1 30 7 9
2. HOBO TEAM 4:8 × 6:14:3 14 12 6
3. Raw 2:71:6 × 2:2 5 15 1
4. KromaŇonci 1:153:42:2 ×  6 21 1


Kód
Čas
Hala
Kód Den Čas Hala Do​má​cí Hos​té Vý​sle​dek Vý​sle​dek
HF-1
pá 12:40
DB
HF-1 12:40 DB HOBO TEAM KromaŇonci 4:3 4:3
HF-2
pá 13:20
DB
HF-2 13:20 DB Pink Angels Raw 7:2 7:2
HF-3
pá 19:45
HOR
HF-3 19:45 HOR HOBO TEAM Pink Angels 4:8 4:8
HF-4
pá 20:30
HOR
HF-4 20:30 HOR KromaŇonci Raw 2:2 2:2
HF-5
so 08:00
ZS
HF-5 so 08:00 ZS HOBO TEAM Raw 6:1 6:1
HF-6
so 08:45
ZS
HF-6 so 08:45 ZS KromaŇonci Pink Angels 1:15 1:15