Hornet’s Cup 2017 již začínáme připravovat…

Ohlédnutí za uplynulým ročníkem Hornet’s Cup 2016 vám přinášíme v „after movie“ na níže uvedeném odkazu v článku. Již teď startují přípravy ročníku následujícího, který opět v červenci uvidí Rožnov pod Radhoštěm.

Loňský ročník byl opět premiérový ve vítězství v hlavní kategorii. Tu poprvé ovládli zástupci týmu Růžový Pežotci. Je otázkou, zda v uplynulém ročníku absentující CITRUS Team zareaguje. Minuloroční neúspěch a loňská absence bude jistě motivací pro návrat na „rožnovský“ trůn, ale nechme se spíše překvapit. Je zde totiž spousta dalších týmů, která si brousí zuby na turnajový primát.

Vítěz kategorie Muži PRO - Růžový Pežotci - foto George J Romanek
Vítěz kategorie Muži PRO – Růžový Pežotci – foto George J Romanek

V ženách máme vládkyně jednoznačné – jak je vidět v úvodním obrázku, ženy IBK Selection, které jsou převážně poskládány ze superligových Vítkovic, tiše nastoupily cestu „mužských citrusáků“ a po své obhajobě bude zajímavé sledovat, zda i letos poskládají tým, který na turnaji nepozná porážku.

Určitě největším příjemným překvapením pro pořadatele byla kategorie Muži HOBBY. Zde se boje rozhodně zkvalitnily a řada týmů celý turnaj brala velmi prestižně.

Finalisté kategorie Muži HOBBY - Sexy bonbónky a Po večerníčku spát! - foto George J Romanek
Finalisté kategorie Muži HOBBY – Sexy bonbónky a Po večerníčku spát! – foto George J Romanek

Ale nejsou to jen týmy, které se chystají na turnaj. Pořadatelé si vyhodnocují, zda opět do turnaje zapojit zimní stadion, kde se loni hrálo na kostkách, nebo zda se vrátit do sportovní haly v blízkém Zubří. A těch otázek je kolem florbalu, ale i programu, který bude mimo florbalové prostředí hodně. Je to i důvodem, proč s přípravami začít půl roku před samotným turnajem.

Věřte, že se na vás budeme těšit, určitě v Rožnově zažijete opět ty nejlepší letní florbalové zážitky. O všech aktualitách a novinkách se vás budeme snažit pravidelně informovat.