Zveřejněn rozpis zápasů

6. ročník Hornet’s Cupu zná svůj herní harmonogram. Po dlouhém boji a probděných nocích vám konečně představujeme rozpis jednotlivých utkání letošního turnaje.

Tento rok jsme zaznamenali rekord v celkovém počtu přihlášených týmů – do Rožnova se sjede 65 týmů, které odehrají 170 utkání.

Přihlášené týmy jsou rozděleny do celkem 15 soutěžních skupin, z nichž nejpočetnější zastoupení patří kategorii Muži PRO, skládající se z 35 týmů rozdělených do 8 skupin. Další kategorii tvoří ženy, které jsou s milým počtem 13 týmů rozděleny do 3 skupin. Poslední, amatérská kategorie „hobbíků“ čítá letos celkem 17 týmů a v historii turnaje tak trhá početní rekord. Oproti minulému roku se tato kategorie rozrostla o dvě skupiny.

Turnaj zahájí  kategorie Muži PRO svými prvními zápasy ve skupinách MA, MB, MC, MD. Ještě před obědem se do turnaje připojí ženské týmy a jako poslední se zapojí kategorie Muži Hobby.

Rozpis turnaje k nahlédnutí

Slavnostní zahájení turnaje je naplánováno na 15:00 v hale Synot Tip Hall.

Již tradičně proběhne jako zpestření soutěž v nájezdech Penalty Contest. První duely začnou v sobotu na hale Synot Tip Hall, finálové duely budou probíhat v neděli od 13:30 tamtéž. Finální rozpis bude zveřejněn v pátek večer po uzavření registrace.

Na všech herních místech bude připraveno občerstvení, takže o uhašení žízně, chuti či hladu bude postaráno. Každý hráč bude během turnaje vybaven turnajovým náramkem, který jeho držiteli zajistí hned několik lákavých slev a akcí, které rozhodně stojí za to využít!

Zbývají dva týdny do začátku turnaje, a tak už je na čase, abyste si nachystali formu a hlavně pohodovou náladu! ;o)