Hornet’s cup není jen florbal, ale i zábava a City club

Většina letních turnajů je spojena s prodejem náramků, které účastníkům turnaje zaručují výhody oproti běžným návštěvníkům. Nejinak tomu bude v Rožnově na letošním jubilejním 10. ročníku Hornet’s cupu. Pojďme si tak shrnout, co lze s turnajovým náramkem v Rožnově získat.

Turnajové taxi

TURNAJOVÉ TAXI

Zpříjemněním turnaje je dotované turnajové taxi. Kdo v Rožnově není poprvé, ví, že na tomto turnaji je běžné, že si můžou účastníci turnaje zavolat devítimístné taxi, tedy po pravdě 8+1 (řidič). Je jedno, kolik vás zrovna jede a je jedno, kam v Rožnově potřebujete svézt. Každá jízda stojí pouze dotovaných 50,- Kč. Tak nezapomeňte, až budete potřebovat na halu, na ubytování, do restaurace, na večerní party či na koupaliště – určitě využijte naše TURNAJOVÉ TAXI – číslo máte na turnajovém náramku!!! Taxi je k dispozici v pátek 9:00 – 23:00, v sobotu 7:00 – 23:00 a v neděli 7:00 – 16:00.

TURNAJOVÁ PIZZA (ta nejlepší v ROŽNOVĚ!!!)

Pokud se má každý z nás soustředit na zápasy, pak logicky ostatní věci jdou stranou. Ale přes den je třeba udržovat PITNÝ (alko či nealko) a STRAVOVACÍ režim. Proto se opět stačí podívat na náramek. Je zde uvedeno číslo na turnajovou PIZZU. A výběr je hned z pěti možností:

AL CAPONE
PICCANTE
QUATTRO FORMAGGI
TOSCANA
SALAME

V ceně 130,- Kč je nejen samotná pizza, ale také krabice a dovoz v okolí Rožnova pod Radhoštěm, Zubří a Dolní Bečvy.

Venkovní koupaliště Rožnov pod Radhoštěm
Krytý bazén Rožnov pod Radhoštěm

ROŽNOVSKÉ KOUPALIŠTĚ A KRYTÝ BAZÉN

Červenec je pravidelně v Rožnově nabitý turisty, přesto kde spolehlivě je možno relaxovat vždy, tak to je u vody. Dva roky zrekonstruované rožnovské venkovní koupaliště nabízí pro všechny účastníky turnaje vstup zdarma. Je to ideální místo, kam si zajít, pokud zrovna nehrajete žádné utkání, nebo pokud chcete jen prostě na pár minut zrelaxovat. Skluzavky a jiné atrakce vám jistě přijdou vhod, stejně jako beachvolejbalové kurty. Koupaliště najdete u SYNOT TIP HALL, směrem z Rožnova na Dolní Bečvu. A myslíme určitě i na počasí. Pravidelně sice míváme během turnaje „objednané“ slunečné počasí, ale přece jenom, nemůže svítit pořád a nějaký ten mráček i příroda potřebuje. Nás ani vás to ovšem nemůže zaskočit, protože pak určitě navštivte zdarma Krytý bazén, který je hned vedle HORNETS ARÉNY.

Zdravotníci českého červeného kříže

ZDRAVOTNÍ SLUŽBA

Na turnaji startuje každý účastník na vlastní nebezpečí, to však neznamená, že bychom nebyli schopni poskytnout v případě zranění či zdravotní nepříjemnosti účastníkům turnaje první pomoc. Každá hala tak bude vybavena nejen zdravotní lékárničkou, chladícími spreji, ale navážeme na celoroční spolupráci s Českým červeným křížem, který si o náš klub stará celou sezónu. Věříme, že přestože jsou jejich zástupci velmi šikovní, tak během turnaje budou využiti v nejmenší možné míře, neboť to bude znamenat, že žádná vážnější zranění se nestanou.

Gibon park – adrenalinové atrakce

ZÁBAVNÍ CENTRUM GIBON PARK

Jistě znáte ZORBING, víte jak vypadají hromadné skákací trampolíny, minigolf atd. To vše v Gibon parku naleznete, ale mnohem více. Chcete být zavřeni v plastové kouli, která bude spuštěna z vyvýšeného místa, nebo chcete nafasovat horolezeckou výbavu a pohybovat se po stezce mezi stromy přibližně tři metry nad zemí, nebo chcete využít několik skluzavek – pak určitě navštivte Gibon park. S turnajovým náramkem máte na vstup 20% slevu!!!

BOWLING

Pokud nechcete ani do zábavného parku, ani na koupaliště a nezajímají vás ani žádné jiné atrakce valašského městečka? Pak tu máme ještě jednu možnost, a to bowling. Není však třeba platit přehnané částky, v starém dobrém City clubu máte s turnajovým náramkem bowling pouze za 100,- Kč/hod. Lze tak spojit příjemné posezení, výborné jídlo a pití s příjemnou bowlingovou zábavou.

City club a páteční turnajová party

CITY CLUB – PÁTEČNÍ TURNAJOVÁ PARTY

Tak jako k Rožnovu patří Valašské dřevěné městečko nebo florbaloví Rožnovští Sršni, tak k Hornet’s cupu patří City club a zábava spojená s turnajovou páteční florbalovou party. Tak jako každoročně tam bude čekat nejlepší zábava a bude to také místo, kde oslavíme jubileum letošního desátého ročníku Hornet’s cupu. Je pro nás samozřejmostí na tuto PÁTEČNÍ akci zajistit VSTUP ZDARMA s turnajovým náramkem. Nenechte si tuto party ujít, vždyť letní florbalový turnaj bez pořádné party není pořádným turnajem.

Nejlepší místo, kde potkat všechny účastníky Hornet’s cupu – páteční turnajová party v City clubu