Týmy už znají časy svých úvodních utkání…

Rozlosování jednotlivých skupin v kategoriích již máme za sebou a dnes zveřejňujeme i rozpis turnaje v základních skupinách. Hned od úvodních kol nás budou čekat velmi zajímavá utkání. V zahajovacím utkání na Hornets aréně se střetne letošní vítěz Open Game kategorie Elite v Brně, vsetínský tým FBK Bobrky, který vyzve slovenský FBK Púchov, pravidelného účastníka turnaje. A hned po nich to bude souboj týmů zastupujících celostátní soutěže – a to týmu Hraničáři, jehož hráči jsou ve většině účastníkem Národní ligy a nováčka turnaje, týmu Kong strong!, kde jádro budou tvořit prvoligoví hráči. Ve stejném čase na Zimním stadionu uvidíme loňského finalistu Hornet’s cupu, tým Warriors Nový Jičín, ve kterém bude hned několik prvoligových i superligových zástupců, překazit cestu se jim bude snažit také pravidelný účastník turnaje, ZERO team.

Kategorie Muži HOBBY

Boje se rozběhnout také na blízké hale na Dolní Bečvě, kde se představí první z loňských vítězů, a to tým Shooters Beta, který ve své pětičlenné skupině zahájí boje s nedalekými Slušovicemi. Tato hala bude především patřit bojům v kategorii HOBBY, postupně se tu představí zástupci téměř všech skupin, včetně tradičních účastníků turnaje, jako jsou celky IBK Menkings, Šoty tým, Džegrovci, SK JeMoBu, Bejvávalo či Pink Angels.

Kategorie Muži PRO

Ale vraťme se ke kategorii Muži PRO. Ta bude pokračovat velmi zajímavými boji. Na zimním stadionu se například střetne pravidelný účastník – EKOZEM Selection, který se střetne téměř s domácím Jackpotem, který si brousí již několik let na vítězství v turnaji. A prakticky vzápětí se zde představí i loňský vítěz – THE EDGE, kterému se do cesty v úvodním utkání postaví nováček turnaje ze Slovenska – Rainbow Team. A slovenských zástupců máme v turnaji hned několik, o tom se na Hornets aréně přesvědčí dvojnásobný vítěz turnaje, B.E.S.K.Y.D. Selection v souboji s IBK Anteaters. Uvidíme, jak letos Pavel Barabáš namíchá svůj mix hráčů, kdy tým pravidelně aspiruje na příčku nejvyšší. V této kategorii určitě je třeba shlédnout i večerní souboj již zmiňovaných The Edge s týmem Jackpotu. Tato skupina se jeví jako velmi silná po rozlosování. V sobotu dopoledne pak v přilehlé hale v Zubří vyzvou Ruské Mašiny kluky z Beskydu, a bude to odvetný souboj z ligové baráže o 1. ligu.

Kategorie Ženy

Kategorií, jejíž souboje začnou v pátek v odpoledních hodinách, bude tím nejpohlednější, co můžeme na turnaji vidět. Jedná se totiž o kategorii žen, které jsou vždy kořením každého turnaje. Uvidíme například souboje loňského vítěze – ostravských IBK Selection s nováčkem – pražskou Slavií, nebo Džúpínát vyzve loňské finalistky a jediný tým, který v základní skupině porazil pozdějšího vítěze. Džúpínát se tak utká s týmem DEJ SI DVACET, který několik let vede švýcarská legionářka Eva Krauskopfová. Pokud jsme však u jmen, nemůže opomenout ani Vlaďku Skalíkovou, jejíž Citrus Ladies Team nevynechal jediný ročník turnaje a je vždy jeho pevnou součástí. Uvidíme, zda se holkám konečně letos podaří dosáhnout na medailové pozice.

Jízdní řád základních skupin je tedy kompletní a napříč všemi kategoriemi se můžeme těšit na další zajímavá utkání. Určitě zajímavým soubojem v HOBBY kategorii bude téměř „hokejový“ duel mezi Devils Teamem a Šoty týmem, nebo v kategorii ŽEN souboj ambiciózního Vsetína s IBK Selection. Zapomenout určitě nemůžeme ale ani na specifické účastníky, kteří baví nejen hrou, ale i vzezřením zejména svých dresů. A právě takový duel nám v kategorii PRO nabídnou hráči Gentlemen’s clubu s týmem Koupelny, s.r.o. Jste zvědaví na další zajímavé zápasy, pak rozpis k nahlédnutí máte zde.