Souhrn pátečního dne mužské části

I obě mužské části mají za sebou páteční část turnaje.  Celkem deset týmů skupiny PRO zůstalo po pátečním dni neporaženo, zatímco ve skupině HOBBY jsou bez porážky pět týmů. V následujícím souhrnu najdete souhrn, jak si jednotlivé týmy vedly ve svých skupinách.

Autor: Michal Chadim

Muži PRO:

SKUPINA MA:

 Skupině MA po pátečním dni vévodí hráči Citrus, kteří dokázali vyhrát všechny tři zápasy, i když to neměli ve všech zápasech jednoduché. Na vítězství se nadřeli hlavně v zápase s Růžovými Pežotky a proti Lábuzovcům.  Čtyři body na svém kontě mají Lábuzovci a Hranice, tři pak Pežotci. Bez bodů pak zůstala Fofola.

 SKUPINA MB:

Ve skupině MB jsou po pátku na vedoucí pozici hráči POCEM KAMDEŠ, kteří získali ze tří zápasů sedm bodů.  Šest bodů ze dvou zápasů mají hráči JINEJ LEVEL a ze tří pak Koupelny s. r. o.  Jeden bod dokázali získat hráči BOBU, bez bodů jsou florbalisté Vsetína.

SKUPINA MC:

Ve skupině MC zůstali jako jediní neporažení hráči B.E.S.K.Y.D. Selection, kteří bez potíží zvládli své zápasy proti Krnovu a Valašským Kloboukům a získali tak šest bodů. Stejný bodový zisk v tabulce mají i hráči Aligátorů a Třince. Ti už ale mají na svém kontě o zápas více a tím pádem i jednu porážku. Jedno vítězství získali hráči Krnova, naopak komu se v pátek vůbec nedařilo, byli hráči Valašských Klobouků, ti zůstali bez bodů.

SKUPINA MD:

První místo skupiny MD po pátečních zápasech patří florbalistům Ruských mašin, kteří mají na svém kontě plný počet šesti bodů.  Jedno vítězství vybojovali florbalisté Spartaku Hluk a Slušovic, naopak ani bod nemají florbalisté Jokers, kteří tak budou muset zítra trochu více zabojovat, aby nabrali před play off formu.

SKUPINA ME:

Páteční den ve skupině ME patřil florbalistům Sběračů, kteří vyhráli oba své dnešní zápasy a získali tak plný počet bodů. Po jednom vítězství si připsali florbalisti Jackpotu a Warriors Nový Jičín. Bez bodů zůstali hráči Valašských Klobouků, kterým nevyšel ani jeden zápas.

SKUPINA MF:

Skupina MF je zatím hodně vyrovnaná a žádný z týmů v ní už nemá plný počet bodů.  Po jednom vítězství a jedné remíze si připsali hráči Pohody a EKOZEMU, jedno vítězství má Válec team. Bez bodů zůstali po pátečním dni hráči Mama jen litr.

SKUPINA MG:

I skupina MG má po pátečním programu své neporažené a tím jsou florbalisté Shaa IBK. Jednu porážku na svém kontě mají hráči Frýdku Místku a Šoty team. Bez bodů jsou florbalisté Vámos.
SKUPINA MH:

Ve skupině MH se mezi neporažené zatím zařadili hráči The Edge, kteří zatím zvládli bez problému oba své zápasy páteční programu.  Jedno vítězství patří hráčům Langosz a Půchova. Komu se zatím vůbec nedaří, má hrozivé skóre 1:17 a 0 bodů, jsou Čipáci.

Muži Hobby:

SKUPINA HA:

Skupině HA vévodí po pátečním dni Džegrovci, kteří ze třech zápasů získali sedm bodů. O bod méně mají florbalisté Nového Jičína. Třetí místo patří Náměšti, která jako jediná v této skupině odehrála dva zápasy a má tři body.  Čtvrté místo patří Shooters Beta a páté místo a jeden bod patří FC Víc.

SKUPINA HB:

Na vedoucí pozici skupiny HB se po páteční dni nacházejí florbalisté Sexy bonbónky, kteří na svém kontě mají šest bodů a zůstávají tak dalším neporaženým týmem.  Druhé místo patří hráčům Flying Stars, kteří získali tři body. Třetí je DMFC Šardice, Čtvrté FBC Hellfish. Oba tyto týmy získali jeden bod.

SKUPINA HC:

Ron Software je dalším z týmů, které jsou po pátečním dni bez porážky. Druhé místo patří ze čtyřmi body FBK Valmez, třetí s jedním bodem hráčům Manažeris.  Poslední místo okupují hráči Gulliveris Brno C, kteří nezískali zatím ani jeden bod.

SKUPINA HD:

Skupina HD je po pátečním dnu hodně vyrovnaná. Na čele se se čtyřmi body drží hráči Hovoran a Lva Rožnova pod Radhoštěm. Těsně za nimi jsou se třemi body hráči Sokola Bystřice pod Hostýnem. Bez bodů na posledním místě jsou pak florbalisté Hutiska.