Informace k turnaji – kdo, kde a s kým atd. – nepřehlédněte!!!

Tak jako mají hodiny 12 hodin, tak jeden dnes první den z dvanácti. Ano, právě ten dvanáctý den začíná jubilejní 10. ročník tradičního mezinárodního florbalového turnaje Hornet’s cup. Rožnov pod Radhoštěm tak po tři dny bude městem plným florbalu, když úvodní hvizd ve čtyřech hracích halách zazní v tradičních 9:00 v pátek 12. července.

Již několik let má turnaj tři kategorie, ve kterých mohou hrát od profesionálů až po amatéry. V každé kategorii usilují hráči nejen o medailová umístění a prize money, ale také o individuální trofeje a ohodnocení, jako nejužitečnější hráč či brankář, all stars celé kategorie atd. Pokud ještě nevíte, s kým se utkáte v základní skupině, pak vězte, že stačí nahlédnout do sekce Skupiny. Vaši soupeři jsou již známí a čekají na vás! Brzy již bude známo i rozlosování turnaje, sledujte webové či FB stránky turnaje, tam se dozvíte vše první.

 

 

Všem vedoucím přihlášených týmů byl zaslán mail s nejnutnějšími informacemi včetně instrukcí, jak se přihlásit do administrace svého týmu pro vyplnění soupisky.
Pokud váš vedoucí žádný mail neobdržel a nenašel ho případně ani v nevyžádané poště, ozvěte se nám prosím obratem na turnajový mail info@hornetscup.cz

Tak jako loni, i letos bude úvodní registrace týmů probíhat v prostorách Hornets arény, kam se musí dostavit vedoucí družstev před svými prvními zápasy. Jelikož se může stát a také často stává, že se na registračním místě najednou sejde mnoho vedoucích dychtících po registraci, prosíme, abyste přijeli v dostatečném předstihu. Při této registraci vám budou předány zaplacené turnajové náramky, je ještě možné provést poslední úpravy soupisek před jejich uzavřením.

Taktéž prosíme, aby na dopolední registraci s předstihem pokud možno dorazili pouze vedoucí družstev, kteří budou mít připraveny dokumenty za celý tým, aby vše mohlo proběhnout bez boje o každý centimetr prostoru.

Toliko první informace, brzy uveřejníme další!