Kategorie Muži HOBBY téměř obsazena, kategorie ŽENY a Muži PRO pár míst ještě má…

 

Závěr června znamená nejen konec školního roku, ale také deadline pro registraci na letošním Hornet’s cupu 2021 v kategoriích dospělých. Zbývají tak přibližně dva týdny, aby se kategorie s počty účastníků uzavřely a zkontrolovaly platby startovného. Letošní zájem o turnaj je velmi podobný loňskému ročníku, kdy je cítit hlad po kvalitním florbalu, kterému se mnohým z nás během sezóny nedostávalo. V této chvíli je otevřeno posledních pár pozic pro týmy, které dosud svou registraci nevyplnily.

MUŽI PRO – posledních 6 oficiálních míst (+ 2-3 místa pro náhradní týmy)

ŽENY – posledních 5-9 oficiálních míst (+ 1-2 místa pro náhradní týmy)

MUŽI HOBBY – posledních volné místo (+ 2-3 místa pro náhradní týmy)

Pokud ti trošku zatrnulo, že jsi moc dlouho čekal, tak se obratem zde registruj!!!

Petr Kittel při svém úspěšném nájezdu za tým Warriors Nový Jičín

 

Vrátíme-li se k současnému stavu počtu registrovaných, pak k dnešnímu dni je už registrováno cca 65 týmů a cílový stav by měl být na 80 registrovaných týmech. Je to už tradiční, že v posledních 10 dnech se většinou roztrhne pytel s tzv. registracemi LAST MINUTE, proto již teď začínáme plánovat s rozpisy pro celkovou plánovanou účast až 80 týmů. Stejně tak jako v minulých letech dáváme šanci i registrovaným náhradním týmům, není neobvyklé, že některý tým svou plánovanou účast musí zrušit například z důvodu nemoci či jiných komplikacích. Ostatně o tom by vám mohlo vyprávět hned několik týmů z loňského ročníku, kterým účast na turnaji zkomplikoval staronový ministr zdravotnictví Adam Vojtěch… Letošní situace však výhledově vypadá lépe a my věříme, že nebudeme muset předělávat rozpis turnaje hned několikrát jako v minulém ročníku.

Posledním upozorněním tak je na situaci s ubytováním. V tomto ohledu si neváhejte objednat ubytování na ubytovacím odkazu. Chatky v kempech jsou již plně obsazeny, stejně jako pokoje na Penzionu Forman, ale některé možnosti ubytování ještě zůstávají, konkrétně v této chvíli cca 65 míst na internátu, 2-3 sportovní haly základních či středních škol a také ubytování ve stanech v kempu SPORT. Už se na vás na turnaji těšíme, opět to bude nezapomenutelné!!!