Páteční zápasy určily vývoj jednotlivých skupin

Nejprestižnější kategorie Muži PRO má jedno velké překvapení, a to výkony Flash team v čele s bývalým hokejovým reprezentantem, Tomášem Fleischmannem. Tým si dokonce ve skupině dokázal poradit i s obhájcem loňského ročníku, týmem B.E.S.K.Y.D.U. Další favorité více méně potvrzují své role, proto pavouk play-off bude z větší části bez překvapení.

Kategorie Muži HOBBY, která je každoročně obsazována týmy, mnohdy s velmi různorodými účastníky, registruje překvapivé výhry a vedení tabulek od Devils Teamu, Zpovykaných Pražáků a Palkovic. Budou otázkou, zda své výkony potvrdí i po dnešní večerní BEEFEATER party v CITY clubu Rožnov.

 

 

To v ženách je klasická překvapení nouze. Zejména IBK Selection prochází turnajem bez zaváhání a málokdo by si vsadil na to, že letos znovu neobhájí své výsostní postavení posledních několika ročníků. V této kategorii nastupuje také ryzí tým Sršnic z Rožnova a už mají na svém kontě drobné překvapení, když dokázaly remizovat s celkem Alfaskvadry.

Zítřejší boje se rozběhnou úderem osmé ranní a pro velkou část hráčského osazenstva to bude jen lehkým přechodem ze CITY zpět na hrací plochy – ono dohnat spánkový deficit lze i mezi jednotlivými zápasy během sobotního dne.