Registrace týmů na 15. ročník Hornet’s cupu spuštěna symbolicky 29. února 2024

 

Velmi jsme si pochvalovali možnost hned čtyř hal přímo v Rožnově a stejně tak bychom rádi pokračovali i v letošním již 15. ročníku, kdy čekáme opět vysokou účast týmů, hráčů i hráček, neboť již od září 2023 nám chodily postupně dotazy ohledně termínu ročníku s drobným, patnáctým, jubileem. Ten se tak bude konat tradičně v červenci, konkrétně od 19. do 21. dne v měsíci. Dotahujeme tak jednání s halami v Rožnově i okolí, zároveň vyjednáváme opět možnosti ubytování. A registrované týmy do turnaje budeme tradičně postupně doplňovat na stránkách, abyste všichni měli přehled. Nejinak tomu bude s registrovanými dvojicemi do soutěže v nájezdech – tradičního Penalty contest. V této chvíli ještě není spouštěna registrace ubytování, ale i tu brzy spustíme a budeme vás o tom v některém z následujících článků informovat. Zatím vypadá schůdně jednání o čtyřech rožnovských halách, proto prozatím neplánujeme venkovní hřiště, ke kterému jsme se vrátili přechodně v rámci 13. ročníku. I tak si myslím, že druhá polovina července bude v Rožnově plná florbalu.

Ženskou kategorii si na turnaji hýčkáme a kromě věcných cen nezapomínáme ani na tradiční kytičku, která je pro ženy vždy milým překvapením

Základním centrem bude opět Hornet’s aréna, ale je ovšem otázkou, zda zde necháme jako několik posledních ročníků i páteční registraci. Prostory na hale se mírně rekonstruují a možná budeme hledat pro registraci nové místo. Tuto skutečnost před turnajem samozřejmě upřesníme. Pojďme ale poodhalit základní data a fakta, která nás letos na turnaji čekají:

KATEGORIE TRADIČNÍ – 3 – ŽENY, MUŽI PRO a MUŽI HOBBY

ODKAZ NA REGISTRACI -> registrační online přihlašovací formulář (registrace je platná po zpětném potvrzení mailem od pořadatelů s odkazem na částku a termín pro zaplacení startovného na turnajový účet)

TERMÍN – 19. – 21. července 2024, tradičně v Rožnově pod Radhoštěm a jeho mikroregionu

PŘEDBĚŽNÝ ZAČÁTEK a REGISTRACE – pátek 19. července 9:00 (začátek turnaje) a od 7:00 (začátek prezentace registrovaných týmů)

TURNAJOVÉ PROPOZICE – najdete tradičně na webových stránkách turnaje v sekci PROPOZICE – ZÁKLADNÍ INFO (v této sekci naleznete také Pravidla, Důležitá data či možnosti Ubytování)

Za každou kategorii na Hornet’s cupu vyhlašujeme několik cen a postupem doby se stávají velmi prestižními

PŘIHLÁŠENÉ TÝMY – vyplnili jste registraci a pořadatelé vám potvrdili vaši účast? Pak svůj tým můžete postupně nalézt v kategorii přihlášených týmů, ať už v kategorii MUŽI PRO, nebo v kategorii ŽENY, případně MUŽI HOBBY.

Za tým pořadatelů všichni věříme, že letošní ročník Hornet’s cupu bude stejně úspěšný jako ty minulé. Potkáme se opět všichni nejen na hřišti, ale také na spojených akcích či výhodách, mezi kterými určitě nemůže zaniknout PÁTEČNÍ FLORBALOVÁ PARTY v City clubu!!!

Chcete už nyní zavzpomínat na ročníky předešlé, mrkněte na fotogalerii uloženou na Flickru, a to konkrétně kliknutím na flickrový odkaz.

Úžasnou diváckou kulisu doprovází celý turnaj, kdy některé zápasy obsadí všechna místečka na tribunách a lidé často stojí i kolem hřiště