V Rožnově při Hornet’s cupu vás přivítáme znovu mezi 19. až 21. červencem 2024

 

Hornet’s cup 2024 stále zůstane zachován termínu v červenci a konkrétně vás na 15. ročníku přivítáme 19. – 21. července 2024. Proč s tímto termínem počítáme již takto brzy? Po pravdě, je to nespočet žádostí od vás, účastníků turnaje, kteří si chtějí plánovat své aktivity v letních měsících a nechtějí, aby jim turnaj kolidoval s něčím jiným, co mají v červenci. A také nás k tomu nutí

Hlavní arbitr turnaje a člen jury, Lukáš Mikula
Administrativu má pod palcem na turnaji Zbyněk Macura

částečně partneři turnaje, kteří potřebují blokovat své termíny na aktivity spojené s turnajem. Celkově se dá říct, že turnaj, který před více než desetiletím začal kláním pro osm týmů, se dnes řadí mezi opravdová hromadná setkání hráčů a hráček především z Moravy.

Chystáme pro vás na 15. ročník nějaká překvapení? No vyzkoušeli jsme toho již hodně a ne vždy to bylo s očekávaným úspěchem, naopak v některých případech nás výsledný efekt mile překvapil. Poučit se v pořadatelském týmu snažíme po každém turnaji a pokud nám někdo z vedoucích či účastníků turnaje pošle racionální zpětnou vazbu, nemůže být pro nás nic lepšího. Pokud tak něco máte na srdci, nebojte se a napište. Ideálně na turnajový mail info@hornetscup.cz

Co plánujeme udržet pro příští rok je například formát soutěže v nájezdech, který se opakovaně osvědčil a přilákal v sobotní večerní až noční čas spoustu z vás ke sledování odvážných nájezdníků a strážců svatyně. Stejně tak chceme udržet možnost návštěv koupališť a krytého bazénu v ceně turnajového náramku. Ještě si chceme pořádně vyhodnotit efekt rozšířených prostor v City clubu, kde jste se před samotnou party také mohli setkat v nově zrekonstruovaných prostorech. Moc se nám líbilo také umístění hned čtyř turnajových hal přímo v Rožnově, zde ale jsme dost závislí na majitelích hal, do jaké míry budou ochotni i v příštím ročníku nám svoje prostory poskytnout. Je nám ale jasné, že pokud by se měl turnaj v počtu týmů rozšířit, museli bychom některé zápasy organizovat již na sice blízkých, ale přímo v Rožnově lokačně umístěných halách.

Každoročně nás také trápí ubytovací kapacity a vysoké náklady s nimi spojené. Turisticky atraktivní Rožnov pod Radhoštěm nemá příliš slitování s naším turnajem, a tak jak rostou náklady provozovatelům ubytovacích zařízení, tak se je snaží přenášet i na nás a výsledný efekt je pak v cenách, které ovlivňují samotné účastníky. A tento trend není jen spojen s ubytováním, ale proporcionálně se vším. Přestože ve 14. ročníku jsme zaznamenali zvýšené náklady, snažili jsem se se startovnými a cenami za individuální poplatky držet hladinu z ročníku třináctého, jestli to dokážeme i pro ročník 15., to je teď těžké slíbit.

V závěru bychom rádi poděkovali všem partnerům, které na turnaji máme a kteří s námi své jméno a aktivity pojí již několik let. Je skvělé, že je to „win win“ na obou stranách a my celkově tím máme možnost stále turnaj pořádat, stejně jako naši partneři mají možnost se na turnaji realizovat a nabízet své služby přímo či nepřímo. A už teď se těšíme, že na 15. ročníku tu budete stále s námi. Vždyť červenec bez Hornet’s cupu je pro některé už těžko představitelný.

Na přelomu února a března roku 2024 se můžete začít těšit na spuštění registrací pro již 15. ročník našeho mezinárodního florbalového turnaje.