Sobotní večer ve znamení PENALTY CONTEST – která dvojice získá primát v nájezdech?

 

Z dvanácti ročníků Hornet’s cupu přibližně na polovině z nich pořadatelé uspořádali doplňkovou soutěž v nájezdech, která vždy byla zpestřením turnaje. Základní skupiny probíhaly už během sobotního dopoledne a odpoledne, vyřazovací část začala sobotním večerem a vyvrcholení celého programu bylo ve finálovém blogu v neděli po poledni. Soutěž většinou splnila svůj účel, ovšem organizátoři chtěli více a přemýšleli, jak program vylepšit, aby soutěž získala na větší prestiži a měla dostatečnou diváckou základnu. Zkusili se tak inspirovat jiným turnajem, kde dané soutěži vymezili pevný odpolední program a turnaj byl v tu dobu přerušen, aby všichni nájezdové klání mohli sledovat.

Horkým favoritem na vítězství byli také zástupci z týmu Mokrý banditi, ale nebyli nakonec těmi nejúspěšnějšími

Hornet’s cup tak budeme moci rozdělit na dva magické večery, které oba budou mít své vyvrcholení. V  pátek to bude party a noční pařba v City clubu. To je už věc na turnaji tak pevná, že bez toho si to snad žádný účastník nedokáže představit. Sobotní večery, kterou už často pro týmy, které jsou úspěšné v playoff nebývají tak bujaré, neboť jsou v turnaji už tak daleko, že je škoda ráno léčit „noční jízdu“, svůj pevný program nemají a letos se poprvé pokusíme společně vytvořit program, který by mohl mít do budoucna tradici. Už během závěrečných zápasů na halách během sobotního pozdního večera započne soutěž v nájezdech, přesněji od 21:30 na Jokra hall (hala Synot), a odehrají se tu na čtyřech 1/2 hřiště všechny skupiny, vyhodnotí se i postup a rovnou se přejde do vyřazovacích bojů, abychom postupně v souboji o 3. místo a v následném finále poznali hráče s nejlepšími fintami při zakončení a zároveň ve dvojici s ním brankáře, kterého kdokoliv při nájezdu jen velmi stěží překonává. Budete se tak moci zařadit do skvělé společnosti osobností, které již vítězství na turnaji uzmuly, a to legendárního Matěje Jendrišáka s Honzou Binderem, Vláďu Doseděla s Jirkou Skácelíkem, Lukáše Hájka s Vojtou Kořínkem a další.

Divácká kulisa nájezdům dodává punc prestižnosti a často vkrádá zejména hráčům nervozitu na hokejky

Co můžu udělat pro to, abych se soutěže zúčatnil? Není nic jednoduššího, než se nejdříve zaregistrovat na stránkách turnaje a penaltové soutěže. Po vyplnění nezbytných informací a odeslání přihlášení do soutěže budou pořadatelé reagovat potvrzením zařazení mezi ostatní účastníky klání s výzvou k úhradě startovného ve výši 400,- Kč či 16,- € pro soutěžní pár. Jakmile dojde v uvedeném termínu k uhrazení startovného, pořadatelé zveřejněnou dvojici označení v kolonce kvalifikován jako ANO. Při kvalifikování NE pár je do soutěže zatím jen přihlášen, ale nemá uhrazené startovné. Samozřejmě každý by rád podobné poměřování vyhrál, a o to sladší to může být, pokud to je před parádní diváckou kulisou. Pořadatelé však nejlepší páry ještě ocení navíc nejen věcnými cenami, upomínkovými poháry apod., ale také vítěze možností florbalového vybavení. Dosud jste s registrací váhali? Tak teď už určitě neváhejte a spěchejte na stránky HC, abyste se vlezli do celkového počtu přihlášených v nájezdech!!!