ZMĚNA !!! NOVÉ ROZDĚLENÍ HAL !!!

Prosíme všechny účastníky turnaje, aby věnovali pozornost skutečnosti, že došlo ke změně rozdělení hal. Důvodem je absence haly Energetik. Informaci jsme dostali oficiálně během pondělí 13.7., ještě ten den se nám díky sportovnímu prostředí Beskyd podařilo zajistit více než jedno řešení, ze kterých jsme vybrali takové, které bude mít nejmenší dopad na hladký chod turnaje.

Veškerá utkání původně zamýšlená ve sportovně hale Energetik se přesouvají do sportovní haly v Zubří. Naopak původně plánované zápasy ve sportovní hale v Zubří, která měla být záložní variantou pro venkovní hřiště, se přesouvají do nově domluvené a již v minulosti osvědčené sportovní haly Sport Art Centrum za Dolní Bečvou. Tato hala se stane záložní variantou v případě nepříznivého počasí za venkovní hřiště, které bude postaveno vedle sportovní haly na Koryčanských pasekách.

Vyřazovací boje, které začnou v sobotu od 15:30, se budou bez ohledu na venkovní počasí hrát již pouze v halách. Všechny změny jsou již zachyceny na webu v sekci Rozpis a výsledky, kde u hal SYN=Synot Tip Hall, ZUB=Zubří, KOR=Koryčanské paseky, SAC=Sport Art Centrum a KOR2=venkovní hřiště Koryčanské paseky (v případě nepříznivého počasí ho nahrazuje SAC). Doprava na Sport Art Centrum bude zajištěna turnajovým taxi.

Za změnu na poslední chvíli se omlouváme, naopak věříme, že „nasazením“ venkovního hřiště přineseme turnaji další zatraktivnění a zpestření turnaje.

Děkujeme za pochopení.