Buď originální a vyhraj startovné ZDARMA

1. FBK Rožnov pod Radhoštěm, každoroční pořadatel oblíbeného Hornet’s Cupu, měl letos nejdelší sezónu v historii, ale zdárné potvrzení účasti v první florbalové lize znovu otočilo fokus na náš turnaj. I z tohoto důvodu jsme se rozhodli o prodloužení zvýhodněného startovného o jeden týden. Téměř čtyři desítky již přihlášených týmů, ale i všechny nově registrované, tak mohou uhradit zvýhodněné startovné až do 17. května letošního roku, kdy musí být platba připsána na náš účet.

Po loňských natočených individuálních pozdravech známých hráčů a hráček jsme se pro letošní ročník rozhodli vyhlásit soutěž o startovné ZDARMA, a to hned ve dvou kategoriích. První z kategorií je NEJORIGINÁLNĚJŠÍ POZDRAV TÝMU. Všechny týmy, které nám zašlou jakoukoliv formou krátké video s pozdravem jejich týmu, který se chce letos zúčastnit našeho turnaje, postoupí do závěrečného výběru, kdy vybereme z našeho subjektivního pohledu ten nejvtipnější, nejkreativnější – prostě ten nejlepší pozdrav. Podmínkou zařazení pozdravu je, že nesmí obsahovat žádné vulgarity apod. Abychom zajistili objektivitu, budeme se snažit všechny doručené pozdravy postupně zveřejňovat na FB stránkách turnaje. Druhou z kategorií je NEJŠIRŠÍ PROPAGACE TURNAJE. Tady je vaší kreativitě absolutně daná volnost. My vám poskytneme ke stažení leták k turnaji (zde) a budeme rádi za jakoukoliv propagaci, ať už na vašich soukromých či klubových stránkách, nebo na stránkách vašeho turnajového týmu. Nebráníme se ničemu kreativnímu – ať již vytištění letáků a fyzické distribuci (stačí např. fotky z akce), nebo jiným nápadům. Stejně jako v předchozí kategorii, na závěr subjektivně vybereme nejlepší propagaci a tým oceníme vrácením startovného.

Pro všechny nedočkavce tu máme první velmi příjemné zprávy ohledně hal. Pokud všechny dohody budou finalizovány dle rozjednaného, pak se letos bude hrát ve dvou halách na Tarkettu (dále již bude v článcích zmiňováno jako Gerflor, což je přesné označení výrobce a povrchu), v jedné z hal na palubovce, v jedné na kostkách a v jedné na gumě. Pokud by zájem týmů o turnaj překročil naše plány, pak máme ještě další předjednanou halu s tarkettovým povrchem.

Závěrem bychom vás rádi požádali, abyste ke komunikaci s námi, prosím, používali náš turnajový mail: info@hornetscup.cz nebo zanechali zprávu na našich FB stránkách.