Vedoucí šestiny týmů si stále dávají na čas s platbou startovného; pořadatelé s podstatnou změnou v rámci PENALTY CONTEST

 

Damoklův meč začíná viset na některými vedoucími, kteří sice své týmy přihlásili, ale ani den před uzávěrkou plateb startovného ještě danou platbu nepřipsali ve prospěch pořadatele. Může se tak stát, že jejich členové týmu v klidu počítají s turnajem, neboť tým je veden v přihlášených týmech, ale měl by je také zajímat sloupeček KVALIFIKOVÁN, kde ANO znamená potvrzenou úhradu startovného pořadatelem, naopak NE může znamenat buďto dosud neuhrazené startovné, nebo startovné uhrazené, ale protože se ještě tým neposunul z pozice náhradníka do skutečného potvrzení účasti na turnaji, tak není kvalifikován z důvodu prozatímní náhradní pozice. V dnešní době okamžitých úhrad tak je jedinečná šance kontaktovat vedoucího týmu ať už z pozice pořadatelů, kteří tak činí většinou mailem i SMS či WhatsApp zprávou, nebo případně z pozice členů týmu, které by mělo zajímat, zda nakonec jejich tým skutečně na turnaji bude startovat, nebo zda zůstane před turnajovými branami z důvodu nezaplaceného startovného.

Turnaje se účastní nejlepší hráči či hráčky nejen Severní Moravy, ale prakticky celé ČR

Pojďme však přeladit i na veselejší notu, a to je vybrané téma z novinek či drobných změn na turnaji. Letošní ročník stejně jako ty předchozí bude mít svoji soutěž v nájezdech, PENALTY CONTEST. Tato soutěž se však nebude odehrávat v průběhu soboty, ale dostane svůj vlastní prostor v sobotních večerních hodinách na JOKRA HALL, kde se tak v jeden moment sjedou všichni účastníci turnaje i se svými početnými fanouškovskými kotly a rozjede se kolotoč nájezdů, který skončí až oceněnými třemi vítěznými dvojicemi. Pořadatelé si tak slibují od sobotního večera velkou porci zábavy, ale i hráčského či brankářského umění, a to vše za hlasitého povzbuzování svých oblíbenců či favoritů, respektive želízek v ohni.