Necelý týden před uzávěrkou registrací hlásíme téměř 70 přihlášených týmů!!!

 

Vedoucím týmů již přihlášených, ale i dosud nepřihlášeným začínají tikat poslední dny, respektive hodiny jednak k přihlášení do turnaje, ale také do zaplacení startovného. Letos pouze kategorie MUŽI HOBBY se odvíjí očekávaným způsobem, tedy náporem registrujících se týmů. Obě ostatní kategorie jdou spíše proti proudu zkušenosti posledních let. Muži PRO tak zatím vyhlížejí rekordní počet týmů, které se snížil oproti loňskému ročníku. Naopak naprosto famózní je počet přihlášených týmů žen, a to jsou zprávy, že by se tento počet ještě mohl navýšit. Sen pořadatelů, tedy rozšířit kategorii žen, nabývá reálných rozměrů. Zbývají tak poslední dny, než se počty účastníků turnaje uzavřou, zkontrolují platby startovného a definitivně potvrdí účasti na turnaji. Pořád se můžeme dostat na rekordní čísla v historii, ať už v některé z kategorií, nebo celkově.

Radost po vstřelené brance je jednou z nejkrásnějších chvil v utkání, zde v podání Flying Stars

Hledáte někteří z vás, kde se zapsat do turnaje, pak stačí kliknout na tento nápis REGISTRACE, a už můžete vesele vyplňovat patřičné údaje. Počty a názvy jednotlivých týmů si každý čtenář může zkontrolovat na odkazech MUŽI PRO, ŽENY a MUŽI HOBBY a také zjistit, zda už týmy uhradily startovné a jejich status kvalifikován je tedy změněn z NE na ANO. Každoročně nejvyšší počet týmů se registruje v kategorii MUŽI HOBBY a pokud nedojde v posledních dnech k absolutnímu zvratu v přihlašování týmů do kategorií, tak HOBBÍCI v počtu týmů asi opět zvítězí již před turnajem.

Zatím vše nasvědčuje tomu, že v jednotlivých kategoriích uvidíme obhájce titulů, konkrétně tedy v Mužích PRO tým Kluci z garáže, v MUŽÍCH HOBBY tým Sexy bonbonky, i když jejich vedoucí si dává velmi na čas s přihlášením týmu a v ŽENÁCH pak FRAM Ladies. Od pondělí 26. června nejpozději se budou potvrzovat ubytování pro jednotlivé žádosti týmů. Pokud by se chtěl nějaký tým registrovat do zbývajících ubytovacích kapacit, má samozřejmě stále šanci. Nabídka ubytování je poměrně pestrá.

Už se na vás těší celý pořadatelský ansábl turnaje!!!